13.Haftanın konusu ( iLk aşkınız)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'hayaL

Bayan Üye
13.Haftanın konusu...İlk aşkınızı anLatın bakaLım ) bu hafta böyle bir konu oLsun istedim...biraz anılarını tazelemek isteyen varsa buyursun... bu başlık aLtında ilk aşklarımızın kulakları çınlatalım))

---> 13.Haftanın konusu ( iLk aşkınız)

2 bucuk sene gibi sürdü. evlenmek istedi sonra 3 Ay boyunca beni aldatti .
Buda Benim " ilk askimdi " ..........

il aşkım mı ?
platonikti :)
11,5 yaşındaydım :p
İkimizin de sırt çantası aynıydı :D
gözleri de mavimsi yeşilimsi çok güzeldi
Hande :)
ona hiçbir zaman açılmadım tabi ki :D

Bende 3. sınıfı bitirmiştim çocukluk aşkımdı benim...ismi Doğukan)..onun babasıyla benim babam arkadaştı ikiside aynı işi yapıyordu ve aynı sokaktaydık..bisikleti vardı hep arkasında gezerdim ) ama hiç onun teklifi kabul etmemiştim xD dondurma ısmarlardı bana...seviyordum hem ama kabul etmiyordum nedense ) sonra oradan taşındık çok aglamıştı..daha sonra başka bir arkadaşla aynı lisede okuyorlarmış...sınıf arkadaşıymışlar ögrendim..benim arkadaşım aynı sokakta oturdugumuzu söyleyince yine haber yollamış ben yine hayır demiştm) refleks galiba xD sonra bilmiyorum o günden beri haberim yok inşallah mutludur)çok çekmişti cocuk benden yazık :(

İlk ve son aşkımdı hala aşık olamadım.
Aşkımı köreltti aşk tutmuyorum artık.

Adı Ayşegüldü
Aynı Sınıftaydık. Kara Kara GözLeri Vardı Baktığında içimi Yakardı Kızsam biLe Bi Bakışı Yeterdi Sinirlerimin Yatışmasına.
OkuL Bitince AyrıLmak ikimiz için iyi olucak dedi Ayrıldık

Neyse Telefonda Falan görüşüyordum Ama Oda Yalan oldu Gitti :D Bu kadar Yeter :D

Adı Ayşegüldü
Aynı Sınıftaydık. Kara Kara GözLeri Vardı Baktığında içimi Yakardı Kızsam biLe Bi Bakışı Yeterdi Sinirlerimin Yatışmasına.
OkuL Bitince AyrıLmak ikimiz için iyi olucak dedi Ayrıldık

Neyse Telefonda Falan görüşüyordum Ama Oda Yalan oldu Gitti :D Bu kadar Yeter :D
))) okul bitti ayrıldık hı güzel sebep)

Ben Sallayalı çok oldu adaş. ama o duyguları çok özledim.

o da olur adaş aceleye gelmez o işler )

2 bucuk sene gibi sürdü. evlenmek istedi sonra 3 Ay boyunca beni aldatti .
Buda Benim " ilk askimdi " ..........
biraz kötüymüş.:(
il aşkım mı ?
platonikti :)
11,5 yaşındaydım :p
İkimizin de sırt çantası aynıydı :D
gözleri de mavimsi yeşilimsi çok güzeldi
Hande :)
ona hiçbir zaman açılmadım tabi ki :D

) kulakların cınlarsn handeee

Ortaokuldaydık o benim en yakın arkadaşımı seviyodu ben de onu seviyodum xD Orta1 den orta3 e kadar kafayı o çocuğa takmıştım hey gidi günler xD Sonuç olarak 3 sene boyunca toplasak 5 cümle konuşmamışızdır. Sadece 1 kere bana çok güzelsin demişti en son gün de karneme bakıp sınıfın en çalışkanı mı olduğumu sormuştu o kadar hahaha

Hiç aşık olmadım bir kere sevdim bazı sebeplerden olmadı ama hiç öyle salya sümük aglayıp keşke demedim...Bu gidişle mantık evliliği yapıcam sanırım..:Ü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri