2.Kez CaSuaL (Kadir Yılmaz) 70.000 Kelime-i Tevhid Okuyoruz

Mr.NavyBlue

Essalâtü hayrün minen-nev
Kayıtlı Üye
Canım dostumuz,kardeşimiz,abimiz CaSuaL ( Kadir Yılmaz ) için arkadaşlar 2.kez 70.000 Kelime-i Tevhid okuyoruz.

Neden okuyoruz ? Açıklama ;

Kim 70 bin (Lâilâheillallah) derse ölmeden önce Cennet ile müjdelenir[1] İzah ve açıklama: Tasavvuf ehlinin ileri gelenlerinden bir çoklarının Kelime-i Tevhid'i bu sayı üzerinde okumalarının dayanağı bu Hadis-i şerif olsa gerektir Bu sayıda (70 bin adet) kendisi için okunan Kelime-i Tevhid sevap olduğu ve cennet ile müjde alındığı gibi aynı sayıda başkaları için de okunması böyledir.

Kardeşlerim , Büyüklerim aşşağıda linkini de paylaşacağım konudaki olduğu gibi CaSuaL (Kadir Yılmaz) abimizin , kardeşimizin vefatının senesinde 77.930 Kelime-i Tevhid okumuştuk.

http://www.duslerforum.org/casual-kadir-yilmaz-70-000-kelime-i-tevhid-okuyoruz-t364398.html

Aynı şeyi sizlerle birlikte tekrarlayacağız inşAllah.Kim ne kadar okuduğunu az da olsa çokta olsa konu altından yorum olarak veya özel mesaj yoluyla bana gönderirse sevinirim.Kimimiz çalışıyoruz , kimimiz okuyoruz , kimimiz başka işlerle uğraşıyoruz biliyorum o yüzden herhangi bir zaman yok.En kısa sürede bitirmek dileğiyle :)

70.500 Kelime-i Tevhid okundu.

Rabbim nasip etti çok şükür. Tamamladık.

Okuyan herkesin ağzına sağlık.Allah okuduğumuz tevhidleri kabul etsin.

Son düzenleme:
---> 2.Kez CaSuaL (Kadir Yılmaz) 70.000 Kelime-i Tevhid Okuyoruz

Kendisini tanımıyordum ancak okumayacagim diye de birsey yok :) en kısa zamanda ne kadar okudugumu belirtecegim..
Allah Rahmet Eylesin

biraz biraz tanıyordum eskiden, gerçekten çok üzüldüm, gördükçe de üzülürüm, nur içinde yatsın. ne kadar okudugumu belirteceğim.

Kendisini tanımıyordum ancak okumayacagim diye de birsey yok :) en kısa zamanda ne kadar okudugumu belirtecegim..
Allah Rahmet Eylesin

Teşekkür Ederiz Şimdiden.Zaten Hadis-i şerifte (Kendisi için veya başka müslüman için 70 bin kelime-i tevhid okuyanın günahları affolur) buyuruluyor.

Amin.

biraz biraz tanıyordum eskiden, gerçekten çok üzüldüm, gördükçe de üzülürüm, nur içinde yatsın. ne kadar okudugumu belirteceğim.

Amin.Allah kabul etsin.

Allah rahmet eylesin benim adima 1000 diye not ederseniz en kisa zamanda okuyacagim ve daha fazla almaya calisacagim InsaAllah

Allah rahmet eylesin benim adima 1000 diye not ederseniz en kisa zamanda okuyacagim ve daha fazla almaya calisacagim InsaAllah

Herhangi bir vaktimiz yok ve dağıtım yapmıyoruz ablacım.Okuduğunuz zaman ne kadar okuduğunuzu yazarsanız bende o zaman yazarım.Şimdiden Allah kabul etsin.

Herhangi bir vaktimiz yok ve dağıtım yapmıyoruz ablacım.Okuduğunuz zaman ne kadar okuduğunuzu yazarsanız bende o zaman yazarım.Şimdiden Allah kabul etsin.

Anladim :R suan icin 200 okudum ohalde oyle basliyalim :)

An İtibarıyla 1.100 olmuştur.Bilginize.

200 Kelime-i tevhid okunmuştur..

An İtibarıyla 13.600 Kelime-i Tevhid okunmuştur.Bilginize.

An İtibarıyla 15.100 Kelime-i Tevhid okunmuştur.Bilginize.

Kelime-i Tevhid'in ne olduğunu da açıklasanız daha güzel olurdu. Bilmeyenler için.

Okumalarımız devam ediyor.Allah şimdiden kabul etsin.

An İtibarıyla 18.700 olmuştur.Bilginize.

An İtibarıyla 20.500 olmuştur.Bilginize.

Okumalarımız devam ediyor.Allah şimdiden kabul etsin.

[MENTION=24720]Mr.NavyBlue[/MENTION] hacı kelime tevhid okuyamamda yasini şerif olursa yıne en azından 3-5 tane okurum benı haberdar edınn..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri