500 Yıldır Böyle Oturuyormuş

Heretic.

Erd
Bayan Üye
mumyakizdo0.jpg

İnkalılar tarafından tanrıları için kurban edildiğinde henüz 15 yaşındaydı.

Kurban etme ritüelinin üstünden tam 500 yıl geçmiş olmasına rağmen yüzünün ifadesi, hüzünlü gözleri ona bakanların kanlarını donduruyor. Arkeoloji tarihine "La Doncella" ismiyle geçen küçük kızın cesedi Arjantin'deki High Mountain Arkeoloji Müzesi'nde bugüne kadar bulunmuş en eski ve en iyi korunmuş cesetlerden biri olarak sergileniyor.

Beyni, derisi, saçları tam olarak korunmuş olan La Doncella'nın cesedi 1999 yılında bulunduğunda, yanında iki çocuğun cesedi daha vardı. Onlara ise El Nino, La Nina del Rayo isimleri verildi.

---> 500 Yıldır Böyle Oturuyormuş

halka diye bir korku filmi var ben o filimdeki kızı ona benzettim, tıpa tıp benziyorlar :D

ne yazılanları nede resimi pek inandırıcı bulmadım. 500 yıllık bir insan bedeninin bu şekilde çürümeden kendini muhafaza etmesi imkansız. Ayrıca ''İnkalılar tarafından tanrıları için kurban edildiğinde henüz 15 yaşındaydı.'' o gün oradalarmıymış, nerden anlamışlar tanrıya kurban edildiğini.

ne yazılanları nede resimi pek inandırıcı bulmadım. 500 yıllık bir insan bedeninin bu şekilde çürümeden kendini muhafaza etmesi imkansız. Ayrıca ''İnkalılar tarafından tanrıları için kurban edildiğinde henüz 15 yaşındaydı.'' o gün oradalarmıymış, nerden anlamışlar tanrıya kurban edildiğini.

katıLıyorum

olabilir neden olmasın 500 yıl muhafaza edilmiştir mesela firevun oda çürümemiş

Mantıklı...:189:

vay canına çok ilginç

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri