7 Şehit daha verdik akıllanmayacak mıyız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

©ﻕΞתς яΞiš

Kayıtlı Üye
37412.jpg

Tokat'ta jandarmaya saldırı: 7 asker şehit

Tokat'ın Reşadiye ilçesi Sazak Köyü yakınlarında 10 askerin bulunduğu devriye aracı tarandı. Devriye görevi yapan jandarma ekiplerine teröristlerin ateş açması sonucu 7 asker Şehit oldu 3 asker de yaralandı. Yaralı askerlerin Reşadiye Devlet Hastanesi'ne getirildiği, çatışmanın devam ettiği bildirildi.​

Şehitlerden 1'i uzman çavuş 6'sının er olduğu bildirildi.

JANDARMAYA ATEŞ AÇILDI: 7 ASKER ŞEHİT OLDU, 3 ASKER YARALANDI
Tokat'ın Reşadiye ilçesi Sazak Köyü yakınlarında devriye görevi yapan jandarma ekiplerine teröristlerin ateş açması sonucu 7 askerin şehit olduğu, 3 askerin yaralandığı, yaralı askerlerin Reşadiye Devlet Hastanesi'ne getirildiği, çatışmanın devam ettiği bildirildi.

BAŞKAN: BÖLGEDE TERÖR OLAYI YOK
Konuyla ilgili olarak Reşadiye Belediye Başkanı Rafet Erdem açıklama yaptı. Belediye başkanı, bu bölgede 1997 yılından bu yana terör olayı olmadığının altını çizdi. Başkan, yaralı askerlerin Reşadiye Devlet Hastanesi'nde tedavilerin sürdüğünü, ancak durumlarının ağır olduğunu bildirdi. Başkan, 2 askerin de Tokat'taki merkez hastaneye gönderildiğini söyledi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Birşeyi merak ediyorum açılım açılım dendiğinden beri dağdaki köpekler şehir merkezlerine akın ettiler. Hala bu açılıma destek veren zihniyet var mı çok merak ediyorum. Türkiye tarihinde ilk defa böyle rezalet görülmüştür. Bir başbakan ; beşikteki bebekten vatan isteyen bir haine ''sayın'' ; bir parti lideri ise (dtp) açık açık Türkiye'yi tehtit etmiştir. Herşey açıkça söylendiğine göre bakın göreceksiniz , toprakta isteyecekler. Yeter artık... Ben hergün basında pkk itlerini bir yerlere saldırırken görmek istemiyorum. Bu ülkenin bedeli ödenmiş , daha da şehit vermek istemiyorum. Uyan TÜRK MİLLETİ ; bir torba kömüre oyunu ve onurunu satma...

( Yorum tamamıyla bana aittir , itirazı ve cevabı olan varsa bana gelsin ! )

Son düzenleme:
---> 7 Şehit daha verdik akıllanmayacak mıyız ?

evet benım memleketimde oldu :( inanılma züzüldüm tokat ayaga kalktı inanılmaz bişey herkes üzgün sokakta:(

uyan turk milletti diyorsunda .. :) ne uyanmaz ne de akillanmazlar .. :S

Biz Gordukce icimiz aciyor ama Gelde ne diyelim

Haklisiniz Dogru soze ne denir Size .. :)

Sehitler Annelerimize Allah Sabir versin

inanılmaz bişey Allahc.c Ailelerine sabır ıhsan eylesin :(Mekanları Cennet lsun inş

Sozumuz Soz :) Sehitler olmez vatan bolunmez ;)

Amin :) leke

Ülkücü hareketi , şehit gelsin diye bekleyenler grubuna sokanları şiddetle kınıyorum !

ilk başlarda açılımdan yanaydım bu sorunun ancak konuşarak anlaşılarak çözülebileceğini düşünüyordum ama karşıda bizi anlayabilecek beyne sahip insan diyebileceğimiz birileri yok..bunlara napılırsa yapılsın devam edecekler saldırmaya..
şöyle hitler gibi bir adam olacak bu ülkenin başındaki çocuk büyük demeden yakalanan katledilecek sonra bakalım cesaret edebilirler mi..

Şehit edilen askerlerimize de Allahtan rahmet yakınlarına sabır dilerim..

Ne yapacaksın biliyor musun ? Basını sokmayacaksın o saldırı yapılan alana. Alayının üstüne kurşunu sallayacaksın , üstüne bide benzin döküp yakacaksın , gör bakalım çıkabiliyorlar mı bir daha ?
Polisler işçilerin , memurların , taraftarların yaptığı eylemde joplarını , ellerini , kollarını , ayaklarını herşeyini kullanıyorlar , iş teröriste gelince geri vites...
Olmaz böyle , olmaz...

Yeter qerçekten yeter

Açılım dedin hani açılım neyin açılımı

Sen hala muhalefete yıkmaya çalış durumu.Bu halk akıllanmadıkça şu hükümete oy werdikçe daha çok şehıt weriris

O Şehit Baba'sının döktüqü qöz yaşlarını qörünce dayanamadım

Bu acıyı seninde mi yaşaman qerek anlaman için.Gerçi sen işini bilirsin ya baksana oqlun paşa qibi yaptı askerliqini.Sen ne anlarsın.Sen hiç şehit ewi qördün mü onların acısını hissettin mi

Pehh kime anlatıyorus.Bunu yaşayan bilir.Ateş düştüqü yeri yakar

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM ..

Son düzenleme:

ilk başlarda açılımdan yanaydım bu sorunun ancak konuşarak anlaşılarak çözülebileceğini düşünüyordum ama karşıda bizi anlayabilecek beyne sahip insan diyebileceğimiz birileri yok..bunlara napılırsa yapılsın devam edecekler saldırmaya..
şöyle hitler gibi bir adam olacak bu ülkenin başındaki çocuk büyük demeden yakalanan katledilecek sonra bakalım cesaret edebilirler mi..

Şehit edilen askerlerimize de Allahtan rahmet yakınlarına sabır dilerim..

seninle aynı görüşteyim, ülkemde bir takım oyunlar oynanıyor teröristlerin gerilime neden olduğu bir anda 7 şehit verdik.

Yeter qerçekten yeter

Sen hala muhalefete yıkmaya çalış durumu.Bu halk akıllanmadıkça şu hükümete oy werdikçe daha çok şehıt weriris

Bu acıyı seninde mi yaşaman qerek anlaman için.Gerçi sen işini bilirsin ya baksana oqlun paşa qibi yaptı askerliqini.Sen ne anlarsın.Sen hiç şehit ewi qördün mü onların acısını hissettin mi

artist artist konuşma konuyu nerden nereye getiriyorsun siyaset yapma, sanamı soracak kime oy verip vermiyeceğimizi

Moderatör tarafında düzenlendi:

LazTurk ;

Gece 12 den sora anlıyorusda Lazların durumunu daha saat 12'yi qeçmedi be bilader yawaş erken

©ﻕΞתς яΞiš;1981746' Alıntı:
Bak iki gündür lan lı lunlu konuşuyorsun milletle, benlede konuştun. Akıllı ol , oturduğun yerden erkeklik yapma !

ya sana ne oluyor kardeşim ya hemen ne atlıyorsun, 7 tane şehit verdik gelip burda siyaset yapıyorsunuz yakışıyormu size he bide sormuşsunuz hükümete oy veren şu şu şu diye, aferim size oynamaya devam edin bravooo

binlerce şehit verdik akıllandılarmı? hayır...varsa yoksa gündem değişirilsin bunlar unutturulsun...yine aynı şey olucak..ondan sonra ve daha sonra...bitmez..yapmamız gereken tek şey var halkça hep birlikte ayaklanacağız önümüze kimse çıkamayacak..alacağız topu tüfeği basıcağız dağları sileceğiz bunları..ama işte bunu yapılması için birilerinin önder olması lazım..tıpkı ölümsüz lider Atatürk gibi..ama oda bir daha dünya ya gelemeceğine göre ve onun gibiside zor bulunacağına göre oturucağız tv de izleyeceğiz ağlayacağız şehitler ölmez diyeceğiz ama daha çoook şehit vereceğiz..birileri düğmeye basmadıkça akıllanmadıkça bu bitmez..

ya sana ne oluyor kardeşim ya hemen ne atlıyorsun, 7 tane şehit verdik gelip burda siyaset yapıyorsunuz yakışıyormu size he bide sormuşsunuz hükümete oy veren şu şu şu diye, aferim size oynamaya devam edin bravooo
Sana ne oluyor değil mesele , adam akıllı konuşacaksın. Dün benimlede aynı şekilde konuştun fazla ses çıkarmadım akıllı ol !
Konuyu ''TARTIŞALIM'' bölümüne açtım , sonuna da notumu bıraktım , herhalde tartışacağız. Bu konu açılım ile ilgili yakından alakalı. O yüzden tartışacağız , sen katılma bi' zahmet aklın kaldırmaz...

©ﻕΞתς яΞiš;1981798' Alıntı:
Sana ne oluyor değil mesele , adam akıllı konuşacaksın. Dün benimlede aynı şekilde konuştun fazla ses çıkarmadım akıllı ol !
Konuyu ''TARTIŞALIM'' bölümüne açtım , sonuna da notumu bıraktım , herhalde tartışacağız. Bu konu açılım ile ilgili yakından alakalı. O yüzden tartışacağız , sen katılma bi' zahmet aklın kaldırmaz...

dün ki tartışmanın sebebi sensin, gıcık gıcık küçük düşürücü yorumlar yapman senin burda ban olmanı gerektiriyor.

neyse seni muhatap bile almıyacağım.

dün ki tartışmanın sebebi sensin, gıcık gıcık küçük düşürücü yorumlar yapman senin burda ban olmanı gerektiriyor.

neyse seni muhatap bile almıyacağım.
Banlanması gereken kim acaba ?
Lanlı lunlu konuşan sensin.
Sorduğum sorulara cevap veremeyince gıcık gıcık küçük düşürücü konuşma oluyor değil mi ?
Bak işine...

©ﻕΞתς яΞiš;1981835' Alıntı:
Banlanması gereken kim acaba ?
Lanlı lunlu konuşan sensin.
Sorduğum sorulara cevap veremeyince gıcık gıcık küçük düşürücü konuşma oluyor değil mi ?
Bak işine...

neymiş senin bana sormuş olduğun soru ?

Yeter qerçekten yeter

+1 hakLısın

O kadar şehit verdik ne acıLımı daha...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri