8-0 esprileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nightmare16

Kayıtlı Üye
• Çarşı 8-0'a da karşı!

• Her yıl 6 kasımın Galatasaray (FB: 6 GS :0 ) ile birlikte kutlanması çalışmaları başlatılacaktır.

• Beşiktaşın ismi Sekiztaş olarak değiştirilecektir: '5iktaş out, 8taş in!'

• 8-0'lık skorlar kulağa garip gelmesin diye kalan tüm Avrupa maçlarına da PAF takım değil hentbol takımı çıkarılacaktır.

• Liverpool maçında oynayan futbolcuların Avrupaya çıkışı ikinci bir emre kadar yasaklanmıştır.

• Pancu ve Bobo nun kaleci olması kararlaştırılmıştır. ( Hangisi as hengisi yedek yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklanacaktır. )

• Bu arada şampiyonlar liginde 8 gol yiyerek rekor kırılması sebebiyle kulüp binasında tören yapılması bu golleri yiyerek rekora katkı yapan futbolculara şilt ve beratlarının verilmesi kararlaştırılmıştır.

• Maç esnasında kullanılmak üzere Yıldırım Demirören'e de hakemlerde kullanılan telsiz verilmiş olup kendisi tarafından beğenilmeyen pozisyonlara maç içinde anında müdahale hakkı tanınmıştır. Maç Demirören istediği an durdurularak istediği yerden yeniden başlanacaktır.

• Bu maçla ilgili maçtan önce "Beşiktaş Marsilya taktiğiyle oynayacak" diye okumuştum bi yerlerde.. Marsilya tekzip talebinde bulunmuş mudur o gazeteden?

Her yıl 6 kasımın Galatasaray (FB: 6 GS :0 ) ile birlikte kutlanması çalışmaları başlatılacaktır.
Ben gsliyim ama alınmıyorum. zaten zamanında 7-0 yendik.

işte bu da resim levent iyi bak
8jk800x60010be01f7c0bc62bb8by.jpg

bız protesto amaclı yaptık onu nasıl kı lıgde paf takımla cıkıosak ordada oynamadık ondan:D yoksa lıverpol kımmıs bızım onunmuzde duramaz:D
Gs artık benım ıcın:D

yerim protestonuzu o maçı kazanınca alacağı primi düşünen oyuncu olmazdı.
tebrik ederim prostesto yapılacak son maç buydu

héHéH oledır thamso macında gorduk bızım bayraklı takımı bıle yenerdı be Onu

kusura bakmayında hatırlatırm fenerbahcede sampıyonlar lıgıne gıdpte 0 puanla donme basarısı yasamıstı kımse gecmısını unutmasın hem yenılmıste olsa bız hala besıktaslıyız;)

bi kere fenerliler kendi tarihlerine baksınlar 7 kişi ile 7-0 yendik onları Galatasaray olarak (hesaplayınca kaleciye bile bir gol düşüyor :D)
Lütfen bjk li arkadaşlara laf etmeyin ben bunu beşiktaşlılara gıcıklık olsun diye koymadım. hemde beşiktaş hakkında konuşacaksınız yeri bura değil spor bölümü.

eyvallah arkadaşlar çarşıya geçmiş olsun ne taraftarlarmış ama 5 gole kadar desteklemişler. valla ben söverdim 3-0 dan sonra :D

burası bır takımı alay etme hélé avrupa yolundakı bır turk takımını asagılama yerı hıc degıldır...
unutmayalımkı avrupadakı her türk takımı (tutmasakda ) bızım takımımızdır
konu lockeddır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri