_zeynep_

---> _zeynep_

zeynep super hobılerın var vallaha:Dkız senı alan yasadı:p

saka bı yana memnun olduk zeynepcım;)

---> _zeynep_

cOK sEKER bIRINE BENzIYOSUN seNI TANIDIGIM ICIN COK sEvIDIM eN COKTA CIMbOMLU OLmANA seVINdIM :D dOgdUgUN hAStaNENIN ISMIDE cOK gUZELMIS INs gUzEL vaKItLER GEcIrIsIN taBI HEP beRaBER

---> _zeynep_

zeynep çok renkli bi insanmışsın. birazda eğlenceli birine benziosun.kendini çok iyi ifade etmişsin :)
bende futbolla çok ilgiliyim ya
bir çok avrupa takımını bi 10 senelik geçmişiyle bilirim :D :D ama sen futbol dğlde futbolcu hastasısın kanımca xD peki daniel alvesi neden seviosun fb ye gol attığı için mi xD

---> _zeynep_

zeynep çok renkli bi insanmışsın. birazda eğlenceli birine benziosun.kendini çok iyi ifade etmişsin :)
bende futbolla çok ilgiliyim ya
bir çok avrupa takımını bi 10 senelik geçmişiyle bilirim :D :D ama sen futbol dğlde futbolcu hastasısın kanımca xD peki daniel alvesi neden seviosun fb ye gol attığı için mi xD

Öncelikle teşekkür ederim okuduğun için:D Futbolcuları tiplerinden dolayı sevmiyorum.Güzel oynayan futbolcuları seviyorum ve onların oynadıkları futbol harika bişey oluyo daha keyifli oluyo ve izlerken oldukça zevk alıyorum :D Daniel Alvesi çok seviyorum neden sevdiğimi bilmiorum ..Ama Fenerler uzaktan yakından alakası yok:D Bide çok iyi bi oyuncu olduğunu düşünüyorumm..:D

---> _zeynep_

harbi güzel yazmışsın bide çok ortak yönümüz varmış futbol arabalar vs..:DGerrard ı seviosan tamam ztn:Dtek sorun GS lisin:Dşaka şaka sevdim seni herşey gönlünce ossun hade byy:D

---> _zeynep_

Ankarali süper tanitmissin kendini!!!

guzel sayfa,ben yeniyim arada bakiyorum ilerde bende kendimi tanitirim:))

bu arada Ankaraliyim bende...

---> _zeynep_

gerçekden süper yazmısın seni tanımak qüzeldi yazdıqın her cümleye katılıyorum :d

dua edin demişin emin ol ki içtenliklle ettim =)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri