Adolf Hitler

o kadar saat araştırdın bunlarımı buldun (((:)

1,dünya savaşı ne zaman oldu_? adollfun partisi ne zaman kuruldu_? arada 16 yıl var...bende senin bilgine hayran oldum :)
böyle tongaya düşersin işte. Madem 1. dünya savaşından bahsetmiyosun osmanlıları ne diye kattı enver paşayı vs. vs. ?
nazi ile osmanlı arasındaki bağlantıyı nerden çıkardın nerden ? ? ? ? ?

osmanlılarla dedimmi_?

alman hayranlığının osmanlılardan başladığını söyledim...

ADOLF ile kurduğum bağlantıda müslüman arap türkler dedim...birdaha oku istersen ((:)

tmm reis...

salla sen...

senin amacın yorumları değerlendirip,gerçekleri bulup,,fikir paylaşımı yapmak değil,,,şahsi problemler çıkarıp,,açık yakalamaya çalışmakmış (:) (bulamadın :) )

noktayı koyalım istersen...

sen bildiğinle kal...ben bildiğimle... ;)

Senden de bu cevap beklenirdi zaten :)
Eyvallah... Selametle ;) Diğer üyelerden de tek isteğim kitabı okuyup yorum yapsınlar bazıları gibi kulaktan duyma sözlerle değil ;)

---> Adolf Hitler

hıtler musluman dusmanıydı bunu bılıyorum
hitlerin kotu yanından bahsedıyoruz ama soyledıgı sozler uyguladıgı polıtıkalar cogu ulkede var

sozlerının buyuk bır kısmı cok dogru adam dogru konusmus yani :

dusunce ozgurlugu tum kotuluklerın anasıdır.
hayat gucsuzlugu affetmez.
zayıfa acımak dogaya ıhanettır.
yalan ne kadar buyukse inananıda o kadar coktur.
yasama hakkın mucadele gucun kadardır.
seref ve namustan yoksun bır mıllet er gec hurrıyet ve bagımsızlıklarını kaybederler.
EGER BIR MILLET OZGUR OLACAKSA ; GURURA İRADE GUCUNE MEYDAN OKUMAYA,NEFRETE,NEFRETE VE YINE NEFRETE IHTIYACI VARDIR.

son yazdıgım sozu ıngılızler sıyaset dersınde okuyorlarmıs :)

adam konusmus sımdı su sozlere bak :D

---> Adolf Hitler

hıtler musluman dusmanıydı bunu bılıyorum
hitlerin kotu yanından bahsedıyoruz ama soyledıgı sozler uyguladıgı polıtıkalar cogu ulkede var

sozlerının buyuk bır kısmı cok dogru adam dogru konusmus yani :

dusunce ozgurlugu tum kotuluklerın anasıdır.
hayat gucsuzlugu affetmez.
zayıfa acımak dogaya ıhanettır.
yalan ne kadar buyukse inananıda o kadar coktur.
yasama hakkın mucadele gucun kadardır.
seref ve namustan yoksun bır mıllet er gec hurrıyet ve bagımsızlıklarını kaybederler.
EGER BIR MILLET OZGUR OLACAKSA ; GURURA İRADE GUCUNE MEYDAN OKUMAYA,NEFRETE,NEFRETE VE YINE NEFRETE IHTIYACI VARDIR.

son yazdıgım sozu ıngılızler sıyaset dersınde okuyorlarmıs :)

adam konusmus sımdı su sozlere bak :D

adolf hitler faşist bi adam...öncelikle adolf hitlerin ne söylediğine değil,,faşizmin neler getirdiğine bakın..faşizm resmen diktatörlük..evet özgürlükleri kısıtlıyor,,demokrasiye çok ciddi darbe vuran bi yönetim şekli...adolf hitlerin doğru söylediği birçok söz var..onları kabul ediyorum...
düşünce özgürlüğü tüm kötülüklerin anası değildir,düşünce özgürlüğünü kendi menfaatleri uğruna kullanan kişi kötülüklerin anasıdır.
hayat güçsülüğü affetmezmiş,,hiç önemli değil:160: ALLAH affetsin yeter..
zayıfa acımak doğaya ihanetse,ALLAH'a itaattir..ben bunu tercih ederim
nedense bütün sözlerin maddecilikle ilgili...diğerlerine cvp vermek dahi istemiyorum..son sözüm...adolf hitlerin mutlaka doğru sözleri ve yaptırımları olmuştur ama sistemi devlet yönetimi olamaz bence...kahrolsun faşizm,,yaşasın sosyal demokratizm

adolf hitler türkiyeye saldırır mıydı??bunu tahmin etmek çok zor..zamanın koşullarını tam olarak bilmek gerekir

Son düzenleme:
---> Adolf Hitler

türklere zaten kimse saldıramaz

millet ***** değil

türkiye aşırı güçlü bi ülke

---> Adolf Hitler

ben hitleri severim

yahudileri katletti

ayrıca 2.dünya savaşı intikamdı

1.dünya savaşında ona sömürülcek yer vermediler

intikam aldı;)

+ yahudileri katletti

bak şimdi herkes adama helal olsun dio

bu israil filistine girmeden önce hitler için ş*r*fs*z diodunuz

noldu?

adam haklı çıktı

nese kaybetmeyim kendimi .)

saldırmazdı

---> Adolf Hitler

hitler'in atatürk'e özenerek,biz de türklerin yaptığı gibi yapabiliriz dedigini okumustum.sadece bunu paylasmak istedim.fasistleri yorum yapmaya bile deger bulmuyorum.

---> Adolf Hitler

Hitler rusyaya saldirmasaydi turkiyeye saldirmazdi,cunku o zamanlar turkiyede cok alman hayranlari vardi.Birincisi Ismet Inonu ve Disisleri,hem turkiyede yahudi cogunluk yokdu o zamanlar.. 40li senelerde istanbulda THULE Tarikadinin kurucusu vardi ve turklerin almanlara olan yakinligini merkeze raporlar halinde bildiriyordu.Her konumda TURKIYE Rusyaya karsi bir tampon gorevi yapiyordu.Biliyorsunuzki Hitlerde bir yahudi ailenin cocugudur.....

---> Adolf Hitler

Ben şöyle diyeceğim.

Irkçılığı İSLAMİYET rededer. ! ( ki müslümansan )

Yahudileri kesmesi konusunda da şunu söylüyeceğim. :

Peygamber Efendimiz'in bir hikayesini duymuşsunuzdur. Bir kabile peygamberi taşlıyor. Peygamberin yüzü kanlar içinde. Cebrail diyor ki " Kanının bir damlası yeri düşerse bu kavmi helak edeceğim."
PEYGAMBER EFENDİMİZ KANINI YERE DÜŞÜRMEMEK İÇİN ÇIRPINIYOR !!

---> Adolf Hitler

yıkılsa ve yıkılmasaydı ben hitler olsaydım türkiyeye saldırırdım cünkü o anda türkleri yönetecek zeki bir komutan devlet adamı ve milletle bütünleşmiş bir insan yoktu

ama şanlıyızki saldırmadı :)

hitlerin amacı saf germen halkını oluşturmaktı ve hitler hristiyanlıkla ilglilenmiyordu daha cok mitolojide tanrılara inanıyordu. Nazileride böyle yetiştiriyordu.......

Ama Hitlere sempatim var diktatör kafatascı Faşist olsada
almanlar arasında cok seviliyordu sevilmeyede devam ediyor cünkü 2.dünya savaşında yenilsede ona karşı sempati duyanlar cok olduğu halde kendine yedirememiş kafasına sıkmıştır...

Eğer hitleri tanımak istiyorsanız Kavgamı okuyun
ama şimdiye kadar hiç bir liderin kendi yaptıklarını anlatan kitabı okumadıysanız

önce Mustafa Kemalin Nutuğunu okuyun sonra kavgamı okuyun

---> Adolf Hitler

©ﻕΞתς яΞiš;1083490' Alıntı:
Hitler'i çok seviyorum kafatasçı bir yapıya sahipti tamam ama milleti için çok uğraştı. sinanın yazdıklarında da doğruluk payı bulamadım. kitabını okuyun tavsiye ederim ;)

Hitler Avusturyalı. :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri