Ağabeyimin arkadaşına aşığım ne yapacağımı bilemiyorum

ultra_merve

Bayan Üye
Güzin abla, ben 16 yaşında bir lise öğrencisiyim. Bundan üç yıl önce bir adama aşık oldum. Evet bir adama, üstelik de ağabeyimin arkadaşı...

O şu anda 26 yaşında. Kendisine aşık olduğumda ise 23'ündeydi. Bunca zaman geçmesine rağmen unutamadım.
Bir akşam beni dışarıya davet etti, çıktık. Biraz sohbet ettikten sonra eğilip beni öptü. Ben de isteyerek karşılık verdim. Bir süre öpüştükten sonra uzaklaştım, “Seni seviyorum” dedim, tekrar öpüşmeye başladık.
Bir süre birbirimize sarılıp öylece kaldıktan sonra sohbet etmeye başladık. “Arkadaşımın kardeşisin, beraber olsak ve ağabeyin bilse ne olur? Ne yapabiliriz? Yaşım senden çok büyük, seninki aşk değil hayranlık” gibi cümleler kurmaya başladı, hiçbirine cevap vermedim. Sonra tekrar öptü beni.
Ben zaten bütün bu olan biten yüzünden şaşkınlık içindeydim, konuşamıyordum bile. Bu defa öpücüğüne karşılık veremedim, bilmiyorum belki de vermek istemedim... O geceden sonra hiç konuşmadık. Ama ayrı kaldıkça ona daha çok bağlanıyorum...
Bu olaydan sonra birçok sevgilim oldu ama hiçbiriyle severek çıkmadım. Onu unutamıyorum, sanki unutmak da istemiyorum.
Gözleri beni bekle der gibiydi. Her şeyi göze aldım, bekliyorum. Yıllar geçmesine rağmen unutamadım.
Bana yardım eder misiniz, çok çaresizim...
RUMUZ: ANGEL

Kızım sen şu anda 16 yaşında olduğuna göre, bu adama aşık olduğun ya da aşık olduğunu sandığında henüz 13'ündeymişsin. İnanılır gibi değil. Şimdi de diyorsun ki, hayatıma pek çok erkek girdi ama hiçbirini gerçek anlamda sevemedim. Bağışla ama senin yaşında gerçek anlamda sevginin, aşkın ne olduğunu bilmen mümkün değil.
O genç adamın söylediği de doğru bence; sen ona büyük bir hayranlık duymuşsun, senden yaşça çok büyük olması nedeniyle onu gözünde de yüreğinde de büyütmüşsün. ılk kez öpüştüğün, ilk kez sende birtakım heyecanlar yaratan bu genç adama aşık olduğunu düşünmüşsün.
Yaşın ilerledikçe, sevginin bu kadar basit bir duygu olmadığını anlayacaksın. ıleride gerçek anlamda sevdiğin zaman, aradaki farkı göreceksin. şimdi ben sana ne söylesem inanmayacaksın, bu nedenle zamana ihtiyacın var.
İnan bana unutacaksın... “Çocukluk aşkımmış” diyecek, gülüp geçeceksin.
Bir de onun açısından düşün, şimdiye kadar o çoktan kendine bir yol çizmiştir. Hatta belki evlenmeye hazırlanıyor, seni de tatlı bir anı olarak gülümseyerek hatırlıyordur, o kadar...

Onun yüzünden hiçbir erkeğe güvenmiyorum

Sevgili Güzin ablacığım, ben Almanya-Berlin'de yaşayan 18 yaşında bir genç kızım.
İki yıl önce birisini sevdim, onunla beraber olduk, sonra beni aldattı. Bunu öğrendiğimde ayrıldık. Ama ben onu bir türlü unutamıyorum, ondan başkasını sevemiyorum, aklımdan bir türlü çıkmıyor.
O babamın en yakın arkadaşının oğlu. Her tatil döneminde bir hafta bizde kalıyor. Tam “onu unuttum” dediğim anda yine bize geliyor ve sanki her şey yeni baştan başlıyor.
Benden sonra onun bir sevgilisi daha oldu ancak kız onu aldattı ve ayrıldılar.
Son olarak geçen gün bana çok pişman olduğunu ve yeniden benimle yeni bir sayfa açmak istediğini söyledi. Ama ben yine de tekrar aldatır diye korkuyorum. O kadar canım acıdı ki aynı acıları yeniden yaşamak istemiyorum çünkü...
Onu nasıl unutabilirim? Bir gün tekrar aşık olabilir miyim? Onun yüzünden artık erkeklere hiç güvenim kalmadı.
RUMUZ: GÜVEN

Canım kızım, belki kendisi de aldatılınca sana yaptığı haksızlığı anlamıştır. Aldatılınca neler hissedildiğini bizzat yaşamış, seni düşünmüştür.
Birkaç macera yaşadıktan sonra belki o da seni unutamadığını fark etmiş, değerini anlamıştır. Bu nedenle karar vermeden önce biraz düşün istersen.
Bir de şu var, bilmem baban böyle bir ilişkiye nasıl bakar; o genci, evinize gelip de seni baştan çıkarmakla suçlar mı? İşin bir de bu yönünü düşünmelisin.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri