Ajdarı saçmalıkları :)

rapor

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar bölümün ilk konusu benden olsun..evet konumuz

ajdarın popstarlık hayatında :74: yaptığı saçmalıkları nasıl değerlendiriyorsunuz doğrumu yapıyor hakkınımı arıyor vs vs herşeyi buada söyliyebilirsiniz

saygılar

VALLa Bu Adamın Ne yapmaya Çalıştığını AnLamadım anlayan varsa Bana AnLATSın Yorum YapaLım :)

Ya Tamam Biraz Sorunlu Olabilir Ama Cok Ustune Gittiklerine Inaniyorum Ozellikle Alihanin Dayak Olayi Reklam Icindi Adam Nasil Olursa Olsun Tutuyor Onemli Olan Bu Tum Kanallar Pesinde Ama Alihan Reklam Icin O Adama El Kaldirdi Cok Yanlisti ...

Neyse Konumuz Dayak Degil Ajdari Tartisalim Ajdar Ilgin Birisi Kimse Cozemez Onu ..

ajdarın bazı yaptıkları saçma olabilir ama şu dayak olayında kesinlikle AJDAR haklı..... ;);););)

orda alihan ona reklam için vurduda ajdara ben biraz üzüldüm ya kafaya çok kötü vurdu alihan ajdara da yazık ya şarkıları kötü olabilir ama sonuçta oda bir insan dimi yani

Haklısınız Dayak Yedi Nede Olsa Çogu İnsan Dayak Yiyor Haklı Veya Haksız Ajdar Biraz Fazlaca İleri Gidiyor Kısacası Erkekligi Bozuyor:)

Neeeee OLuRSaa OLsun AJDAR HaKSııız Abi O Adam KüçüKKen HaSTaLıK Felan GeCırmııS Normall Bı Adam Deyıl O... O AdaMııı SokaKTa GörSem KüreKLe KovaLarııım Yaa Sen HaSTaLıKLı Bı AdamSııın Ne İşin Var ŞaRKıCııı OLuyon OLmaYa CaLıSıııyon...Sen Bı Sakat AdamSIn Zaten...:):):)

Eveet YaHuuuu Bı Hoş Oluyom DemeKLe TanSıyonum Vs Vsss DegıSııyor Su An Aspırın Icıceeemm:D:)Adaaam HaSTaLık GeCırmıs Bu Bır Gerceek!!!SaCıı MaCıı:D

İşTeee OLmaz DövmezSeeeen GeCeLeriii Ne Yapıcam Yatamam Yatamam:):)BananeSıDe Varmı Bı Türk GeNCiii OLaRaK DoKanıyor:....:..:)

helal olsun bu erman ender'e doğrucu heriff !!:D
bana sorarsanız ajdar ı tartışmaya değmez !!!!pehh

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri