AKP KapatıLmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konu akepeden hayrunnisanın giyimine gelmiş eee yuh artıkkk....yaa konuyu kişiselleştirmeyin....akepe kapatılmadı..bunu tasdikliyor musunuz ve neden??yazmamız gereken sadece bunlar...

konu akepeden hayrunnisanın giyimine gelmiş eee yuh artıkkk....yaa konuyu kişiselleştirmeyin....akepe kapatılmadı..bunu tasdikliyor musunuz ve neden??yazmamız gereken sadece bunlar...

:)

Yazioruz ama Siz kabuL etmemekte israr ediosunuz arkadasım..

Herkezin Düsüncesine Saygi Duyuyorum Son Mesajim bu konuya..

benim de son sözüm şu...sevgili arkadaşlar ister akpli olalım ister chpli ister mhpli...ortada tek gerçek var ki o da akpnin kapatılması türkiye için bir felaket olacağıdır...akpyi sevmeyebiliriz başkanını üyesini bütün üyelerini sevmeyebiliriz..sırf onları sevmiyoruz diye bu ülkenin istikrarını riske atamayız...çok şükür ülkemiz bi raya oturdu...doğru ya da yanlış onu bilemem..ama şu anki istikrarı bozmamalıyız....zaten dava sonucunda akp ciddi bi ihtar aldı...umarım bu onlar için bi ders olur...burda birçok kişi gözü kapalı kapansın diyo...arkadaşlar sonunu düşünerek söyleyelim...saygılar...:):)

benim de son sözüm şu...sevgili arkadaşlar ister akpli olalım ister chpli ister mhpli...ortada tek gerçek var ki o da akpnin kapatılması türkiye için bir felaket olacağıdır...akpyi sevmeyebiliriz başkanını üyesini bütün üyelerini sevmeyebiliriz..sırf onları sevmiyoruz diye bu ülkenin istikrarını riske atamayız...çok şükür ülkemiz bi raya oturdu...doğru ya da yanlış onu bilemem..ama şu anki istikrarı bozmamalıyız....zaten dava sonucunda akp ciddi bi ihtar aldı...umarım bu onlar için bi ders olur...burda birçok kişi gözü kapalı kapansın diyo...arkadaşlar sonunu düşünerek söyleyelim...saygılar...:):)

akp vatan topraklarını satıoo die iyi bi iktidarr oluo hee pess valla hiçte rayı oturmadı

davayı acan utansın

ben o bassavcının yuz seklını cok merak ettım karar acıklandıgında

aynen öyle..haşim kılıç'ın ellerinden öperim..en doğru ve süper bir karar buydu çok sevindim valla..artık sevinmeyenler ve hala kapanmasında ısrar edenlere ohhhh olsun:175:..zaten deniz baykala kapanmamasından sonraki konuşmalarına yalnız güleriz adam ne yapacağını kime saldıracağını bilemedi..hahaha dağ gibi engeller aştı tayip amcam:D
işte meydan coşarız biz..

yakın ışıkları ey dostlar şimdi aydınlık vakti
umut doldu türkiyem çünkü ak parti tekrar geldihahaha
gönüllerde hep sen varsın yaşa ak parti yaşa dünya durdukça yaşa türkiyem için yaşa milletim için aydınlık bir yol için yaşa...:2:

vatanı satarak raya oturtuyo dimi yuh ya senn gibi düşünenlere bişey diyemiyorum adamın istediği hem şeraati gecirmek hem ulkeyi satmak hem dolandırmak ki öle yapıyo zaten hemde ab ye girmek için yalvarıyo ya turk olmak bir ayrıcakıltır ve gurur verir insana ama o adam kendi benliğini hiçe sayıyo bide vahdettin için vatan haini derler adam en azından saman altından su yürütmedi artık ırak 1 biz 2 oluruz yakında çünkü gidişe dur diyen yokkk

vatanı satarak raya oturtuyo dimi yuh ya senn gibi düşünenlere bişey diyemiyorum adamın istediği hem şeraati gecirmek hem ulkeyi satmak hem dolandırmak ki öle yapıyo zaten hemde ab ye girmek için yalvarıyo ya turk olmak bir ayrıcakıltır ve gurur verir insana ama o adam kendi benliğini hiçe sayıyo bide vahdettin için vatan haini derler adam en azından saman altından su yürütmedi artık ırak 1 biz 2 oluruz yakında çünkü gidişe dur diyen yokkk

türkiee elden gdiioo..kim kimin çakasına basıo...siz kawga ede4 durun..bu wtanıı bizde kurtaramayzz..bu watanıı iktidarın vicdani kurtarr.....

türkiee elden gdiioo..kim kimin çakasına basıo...siz kawga ede durun..bu wtanıı bizde kurtaramayzz..bu watanıı iktidarın vicdani kurtarr.....

Vatanı mı sattı?Hangi ülke burası Türkiye mi yoksa başka bir ismi varda bizler bilmiyoruz?
Şeraat getirdide,giysine mi karıştı? taktıgın kolyeye mi karıştı?
Hiç ağzından şeraat lafı çıktı mı?
Avrupa birliğini Türkiye için ne kadar kazanç getirecek biliyormusun?
Türk olmak ayrıcalıktır, millet kimliğini kaybetmemek gerekir, eğer sen ab girersem kimliğim kaybolur dersen, sende Türk Kimliği hiç bir zaman oluşmamıştır ;) Herşey insanda biter..
Vahdettin vatan haini değildir!
Irak'ın ne olduğunu bilmeden ağızını sakız edinmişsiniz:160:
İnsanlar çok az bir kısmı gerçekten islamı yaşarken sen bana orayı örnek gösteriyorsun
İslamın gösteriş amaçlı yaşayan IRAK'I
Doldurma bilgiler insanları yarı yolda bırakır ;)

Vatanı mı sattı?Hangi ülke burası Türkiye mi yoksa başka bir ismi varda bizler bilmiyoruz?
Şeraat getirdide,giysine mi karıştı? taktıgın kolyeye mi karıştı?
Hiç ağzından şeraat lafı çıktı mı?
Avrupa birliğini Türkiye için ne kadar kazanç getirecek biliyormusun?
Türk olmak ayrıcalıktır, millet kimliğini kaybetmemek gerekir, eğer sen ab girersem kimliğim kaybolur dersen, sende Türk Kimliği hiç bir zaman oluşmamıştır ;) Herşey insanda biter..
Vahdettin vatan haini değildir!
Irak'ın ne olduğunu bilmeden ağızını sakız edinmişsiniz:160:
İnsanlar çok az bir kısmı gerçekten islamı yaşarken sen bana orayı örnek gösteriyorsun
İslamın gösteriş amaçlı yaşayan IRAK'I
Doldurma bilgiler insanları yarı yolda bırakır ;)

şeriatt getirsinnn diyemezz derse alnın ortasından mıhlarlar adamı bu zamnda...dememişmii...youtub3 da wideoları warr...

ama özü aynıı kalır...deiştiini ispatlamalıydıı.....biz bişi görmüoozz...siz deiştiine inanıo olabirsiniz...önemli olan bizi inandrması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri