AKP'ciler Bakın.

---> AKP'ciler Bakın.

уαяєη;2963025' Alıntı:
Peki sana bi sorayım ;

Şuan Devlet Bahçeli değil, farklı bi siyaset adamı gelse başınıza.

Atıyorum bu ahmet olur mehmet olur fark yapmaz.

Ve bu adamın siyaset anlayışı mhp den çok farklı bi görüşe sahipse ?

Ama sonuçta genel başkan seçilmişse.

Sen yinede bu partiye oy verirmisin ?

Bakın dediğiniz durum asla olmaz.Genel başkanlar parti tüzüğüne göre hareket etmek zorundadır.Partiyi kafasına göre yönetemez belli planlı çizgiler vardır örneğin üniter devlet anlayışı,tek bayrak,tek dil gibi.Bunun gibi ve benzeri durumlar çerçevesinde davranmak zorundadır.

4 yıldır imf den para alınmıyor acaba bu devlet nasıl ödemeleri yapıyor diye düşündü mü konuyu açan arkadaş

Bitmek bilmeyen özelleştirmeler yüzünden olmasın sakın ?

Son düzenleme:
---> AKP'ciler Bakın.

yoo ben dedim dur sana yardim edimmmmmmmmm ki hadi oyle olsun

kalkipda YOK AKP soyle boyle diiypde diger meclisde hak soze sahip olan caputlarida unutma tamammi????

AKP 1 yaptiysa hata, digerleri 1000000 yaptiii

memleketi aglattiniz beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

utanin utaninnnnnnnnnnnnnnnnn

2002den beri bu ülke en kötü zamanlarını yaşadı.
adamlar bas bas biz şeriatçıyız diye bağırdılar.

Atatürke yalancı dediler.

özelleştiemenin allahını yaptılar. Telekom için zarar ediyo dediler. Telekom nasıl zarar etsin ya? insanlar telefonla hiç mi konuşmuyo?

sen git izmir limanını sat. bizim ihraatımızın büyük kısmını...

Neymiş efendim Elkadıya kefil olmuş. o herif BM tarafından terörist ilan edildi.

Herşeye zam geldi. Faturanın yarısı vergi. Benzinin Yarısından fazlası vergi. Herfiler içkiye bile zam yaptı. Avupada benzin 50 C burda 4.30 TL Avrupada bi şişe bira 1 € burda 3,5 TL. benim içtiğim sigara AKP öncesi 2 TL idi. şimdi oldu 5 buçuk TL.

Kriz bizi teğet geçmişmiş. nereye teğet geçti ya? anamız ağladı.

işte gazeteciler bunları anlatmaya çalışıyor ergeneon diye içeri tıkıyolar.

herifler tutukluluk süresini indiriyolar. Sonucunda hizbullah serbest kalıyolar. sonra suçu yargıya atıyolar. yahu yasayı çıkarıp bunların serbest kalmasını sağlayan sensin.

Bide oğlu koruma eşliğinde asker yaptı. çürük raporu verdiler sahteden. oğlucugu işsiz iken nasıl gemi(cik) aldı pardon?

ve neense birden Aydın doğanın vergisi affoldu? amerikadan emir mi geldi ?

Utanmasa 1 Mart teskeresini kabul ettircekti tayyip. Evet diyin Evet diyin diyen Tayyipti. Ama onu milletvekilleri bile sattı. Hayır dedi. Tayyip bu işte.

Birde izmire gavur diyon, geliyon izmire. orada Gavur izmire hoşgeldin diyen CHP lilere AKP liler saldırıyo sen CHP lileri gözaltına alıyosun. bu ne ya?

öğrenciler haklarını arıyorlar. şiddetin alasını görüyolar. olmadı polislere taramalı verin tarasınlar öğrencileri.

(dipnot:Ben hiç bir partinin yanlısı değilim. )

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> AKP'ciler Bakın.

2002den beri bu ülke en kötü zamanlarını yaşadı.
adamlar bas bas biz şeriatçıyız diye bağırdılar.

Atatürke yalancı dediler.

özelleştiemenin allahını yaptılar. Telekom için zarar ediyo dediler. Telekom nasıl zarar etsin ya? insanlar telefonla hiç mi konuşmuyo?

sen git izmir limanını sat. bizim ihraatımızın büyük kısmını...

Neymiş efendim Elkadıya kefil olmuş. o herif BM tarafından terörist ilan edildi.

Herşeye zam geldi. Faturanın yarısı vergi. Benzinin Yarısından fazlası vergi. Herfiler içkiye bile zam yaptı. Avupada benzin 50 C burda 4.30 TL Avrupada bi şişe bira 1 € burda 3,5 TL. benim içtiğim sigara AKP öncesi 2 TL idi. şimdi oldu 5 buçuk TL.

Kriz bizi teğet geçmişmiş. nereye teğet geçti ya? anamız ağladı.

işte gazeteciler bunları anlatmaya çalışıyor ergeneon diye içeri tıkıyolar.

herifler tutukluluk süresini indiriyolar. Sonucunda hizbullah serbest kalıyolar. sonra suçu yargıya atıyolar. yahu yasayı çıkarıp bunların serbest kalmasını sağlayan sensin.

Bide oğlu koruma eşliğinde asker yaptı. çürük raporu verdiler sahteden. oğlucugu işsiz iken nasıl gemi(cik) aldı pardon?

ve neense birden Aydın doğanın vergisi affoldu? amerikadan emir mi geldi ?

Utanmasa 1 Mart teskeresini kabul ettircekti tayyip. Evet diyin Evet diyin diyen Tayyipti. Ama onu milletvekilleri bile sattı. Hayır dedi. Tayyip bu işte.

Birde izmire gavur diyon, geliyon izmire. orada Gavur izmire hoşgeldin diyen CHP lilere AKP liler saldırıyo sen CHP lileri gözaltına alıyosun. bu ne ya?

öğrenciler haklarını arıyorlar. şiddetin alasını görüyolar. olmadı polislere taramalı verin tarasınlar öğrencileri.

Buralarda sana katılıyorum.

Haçlı seferleri için kardeşlik dediğini de unutma.

Son düzenleme:
---> AKP'ciler Bakın.

**
Tanrı dünyayı yarattığı zaman gelecekteki ulusların temsilcilerini yanına çağırmış her birine ikişer erdem vermiş...

İsviçrelilere; Düzenlilik ve Yasalara saygı...

İngilizlere; Soğukkanlılık ve asalet...

Japonlara; Çalışkanlık ve Sabır...

İtalyanlara ; Neşe ve Romantizm ....

Fransızlara ; Şarap ve güzel yemekler

Türklere ; Zeka ve Dürüstlük ve Tayyip sevgisi ....

Meleklerden biri bu dağıtımdan sonra Tanrı'ya sormuş: gayet hoş olmuş bu uyarlama.'Bütün uluslara ikişer erdem verdiniz ama Türklere üç tane'.

'Evet ama' demiş Tanrı 'sadece ikisini kullanabilecekler' Böylece; Bir Türk zeki ve Tayyipci olduğu zaman dürüst olmayacaktır... Bir Türk dürüst ve Tayyipci olduğu zaman zeki olmayacaktır... Bir Türk hem zeki hem de dürüst olduğu zaman Tayyip'ci olmayacaktır..

---> AKP'ciler Bakın.

chp ye oy vercek kadın diyorki akp güzel iş yapıyor adamlar gercekten yönetiyor ah bide namaz fln kılmasalar baska da bisey demiyorum.................................

pehh yani

---> AKP'ciler Bakın.

aynaya bak gor kendini.bak bi guzelcene yuzune.

kirli icine.ozaman belki anlarsin. birak dusleri her forumda yirtin apke boyle soyle diye

eline bir nanay gecmicek

surunmeye devam et dostum.

---> AKP'ciler Bakın.

Valla onu bunu bilmemde şuanda Akp'den başka iyi bir parti göremiyorum varsa çıksın verelim. O kadar karalayanlar oluyor kendi savundukları partiden haberlerı bıle yok onlarında neyse tıp.

---> AKP'ciler Bakın.

akp yaptıgı yenilikleri hiç bir parti yapmadı...
chp her seçim arenasında başörtü konusunu elle alıyor,seçim sonucu açıklayınca sözünü bile hatırlamıyor..
mhp ise hep eleştiriyor,köpürüyor fakat elini bir kere kaldırmıyor.
biz ve büyüklerimiz bütün partilerin ikdidar olmasını gördü..
akp daha iyi oldugunu söylüyoruz...
unutmamak gerekli ki sıkıntı olacaktır ki..güzelligin tadını anlayabilirim..
ben ne chp,mhp,akp,nede bdp liyim..siyasi partilerden uzagım sadece her şey oldugu gibi ynsımıyor..
herşey görüldügü gibi degil.

---> AKP'ciler Bakın.

akp yaptıgı yenilikleri hiç bir parti yapmadı...
chp her seçim arenasında başörtü konusunu elle alıyor,seçim sonucu açıklayınca sözünü bile hatırlamıyor..
mhp ise hep eleştiriyor,köpürüyor fakat elini bir kere kaldırmıyor.
biz ve büyüklerimiz bütün partilerin ikdidar olmasını gördü..
akp daha iyi oldugunu söylüyoruz...
unutmamak gerekli ki sıkıntı olacaktır ki..güzelligin tadını anlayabilirim..
ben ne chp,mhp,akp,nede bdp liyim..siyasi partilerden uzagım sadece her şey oldugu gibi ynsımıyor..
herşey görüldügü gibi degil.

bu konudaki videolara ramen hala AKP en iyisii diyosan başka dicek bişey bulamıyorum. Adamlar resmen şeriatçıyız diyorlar yahu.

TÜRKİYE ŞEYHLER; DERVİŞLER; ÜLKESİ OLMAYACAKTIR (M:KEMAL ATATÜRK)

---> AKP'ciler Bakın.

bu konudaki videolara ramen hala AKP en iyisii diyosan başka dicek bişey bulamıyorum. Adamlar resmen şeriatçıyız diyorlar yahu.

TÜRKİYE ŞEYHLER; DERVİŞLER; ÜLKESİ OLMAYACAKTIR (M:KEMAL ATATÜRK)
iki uydurk video ile ideolojilerini belirliyorsan zaten sana söylenecek söz yoktur...

---> AKP'ciler Bakın.

:)

Biz Eski Türkiyeyide Biliyoruz..

Boş Laflar Bu Yazdıklarının Hepsi ..

Sene 2001 Başbakan Ecevit " Hepimizi Ve Milletimizi Allah Korusun " Sözlerini Edince Tüm Türkiye Zaten Kan Ağlamıştı ..

Niyemi?

Bankada 100 Milyarı Olan 1 Gecede 16 Milyar Faiz..

Bu Faiz Hep Senin Benim Paramdı ..

Geceleri Tüpgaz Alamayanlar Sabahlara Kadar Kuyrukta Beklerdi

Sene 1992 : Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Belediye Başkanı Olduğunda İstanbulda Herkez Maskeyle Geziyordu ..

Sene 2010 : İstanbul Avrupa Kültür Başketi

Sormussun Akp'liler Niye Cevap Yazmıyor diye

Yazmamaları Gayet Doğal .

Böyle Yazıları Kaale Almazlar

Böyle Laflara İnansalardı AKP 2. Defa İktidar Olamazdı ..

O Yüzden Sen Ve Senin Gibiler İnanır Sadece..

Tarihi Deşersek Geçmiştekilerden Şimdikilere İnan Yer Bulamayız ..

adam anlaşılır şekilde yazmış daha ne diyelim kardeşim

---> AKP'ciler Bakın.

**
Tanrı dünyayı yarattığı zaman gelecekteki ulusların temsilcilerini yanına çağırmış her birine ikişer erdem vermiş...

İsviçrelilere; Düzenlilik ve Yasalara saygı...

İngilizlere; Soğukkanlılık ve asalet...

Japonlara; Çalışkanlık ve Sabır...

İtalyanlara ; Neşe ve Romantizm ....

Fransızlara ; Şarap ve güzel yemekler

Türklere ; Zeka ve Dürüstlük ve Tayyip sevgisi ....

Meleklerden biri bu dağıtımdan sonra Tanrı'ya sormuş: gayet hoş olmuş bu uyarlama.'Bütün uluslara ikişer erdem verdiniz ama Türklere üç tane'.

'Evet ama' demiş Tanrı 'sadece ikisini kullanabilecekler' Böylece; Bir Türk zeki ve Tayyipci olduğu zaman dürüst olmayacaktır... Bir Türk dürüst ve Tayyipci olduğu zaman zeki olmayacaktır... Bir Türk hem zeki hem de dürüst olduğu zaman Tayyip'ci olmayacaktır..

Ne yani siz zeki ve dürüst müsünüz ?

Ülke siz ve desteklediğiniz partinin eline geçse neler olur neler..

---> AKP'ciler Bakın.

Şimdi Fatih Sultan Mehmed HAN; mezardan çıksa ne o beni tanır ne ben onu tanırım.Fakat İstanbul işgal edilmiş diye yeniden savaşır..

Avrupa kültür başkenti olması satılmadığının veya iyi olduğu anlamını mı veriyor?

Örnek verdiğin avrupa kültür başkentinin simgesi olan boğaz köprüsü fransızların avatarında ATATÜRK olan kardeşim.

Ecevit dönemi bundan iyi miydi? tabiki değildi.

Sağlıkçı olarak sağlıkta büyük değişimler yaşanmıştır.Şuan hükümeti kurma görevini ben alsam ilk işim recep akdağ'ı sağlık bakanım yapardım.

Yaptıklarını görmezden gelmek yanlıştır, fakat verdiği tavizlerin, sattığı vatan topraklarının ucu bucağı yoktur.

Dervişin fikri ne ise zikri de odur.

Zamanında dememişmiydiler cumhuriyet rejiminin sonu gelmiştir artık islam rejimi gerekir diye...

Zamanında bölücülük suçundan girmemişmiydi pınarhisarda hapise...

Fikir sizin zikir sizin...

Yorumda tüm forumun olsun...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri