Alkış istiyorum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sevda'Lı

Bayan Üye
18.000 YTL kredi karti borcum oldugunu ögrenenince; 'Keske korunsaydim'. diyen babaya

Misafir odasinda baca deligi olmadigi halde 'Anne sobayi bu sene misafir odasina kuralim mi?' diyen abime 'Olur boruyu da k.çina sokariz kafani camdan çikarirsin sorun olmaz.' diyen anneye

Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla kosturup '112'nin numarasi neydi?' diye bagiran sarisina

Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kisinin arasina girip ikisine de birer tokat atan ve 'Analar kutsaldir analara küfür etmeyin o. çocuklari!!' diyen Karadenizli agir abiye

Annesine kizipbuharli ütünün içine isemeyi akil eden! Annesini buram buram çis kokulariyla isyerine yollayan! Annesi; ancak arkadaslari ''acayip kokuyorsun'' dediginde isi çözen anneye ve cocuguna

Banyonun lambasi yanmayinca elektrikler kesik zannedip yarim saat gelmesini bekleyen. Beklerken de canim sikilmasin diye televizyon seyreden kisiye

Ailecek televizyon izlerken üst komsu küçük oglunu göndermis. Çocuk anneme ''X teyze annem dedi ki bari haberleri açsinlar da biz de dinleyelim'' Biz de kirmadik açtik. Ailecek çok iyi niyetli oldugumuzdan televizyonlari bozuk sandik. Yüksek sesten dolayi bize laf soktuklarini anlamamiz çocugun ikinci gelisinden sonra oldu. Bu olayi yasayan aileye

Lisedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ögretmenimiz Aids' in açilimini
yapiyor: (A)llaha (I)syaneden (D)eyyuslarin (S)onu... diyen hocaya

BIRER ALKIS ISTIYORUM :8:

hahaha xD xD

Son düzenleme:
---> Alkış istiyorum!

Ailecek televizyon izlerken üst komsu küçük oglunu göndermis. Çocuk anneme ''X teyze annem dedi ki bari haberleri açsinlar da biz de dinleyelim'' Biz de kirmadik açtik. Ailecek çok iyi niyetli oldugumuzdan televizyonlari bozuk sandik. Yüksek sesten dolayi bize laf soktuklarini anlamamiz çocugun ikinci gelisinden sonra oldu. Bu olayi yasayan aileye..

Bizim üst komşuya duyurulur ..)

---> Alkış istiyorum!

Ben dudak kıpırdatıyım sen arkadan seslendirme yap beni yorma şimdi .d

---> Alkış istiyorum!

Seνdα`Lı;3250638' Alıntı:
18.000 YTL kredi karti borcum oldugunu ögrenenince; 'Keske korunsaydim'. diyen babaya

Misafir odasinda baca deligi olmadigi halde 'Anne sobayi bu sene misafir odasina kuralim mi?' diyen abime 'Olur boruyu da k.çina sokariz kafani camdan çikarirsin sorun olmaz.' diyen anneye

Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla kosturup '112'nin numarasi neydi?' diye bagiran sarisina

Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kisinin arasina girip ikisine de birer tokat atan ve 'Analar kutsaldir analara küfür etmeyin o. çocuklari!!' diyen Karadenizli agir abiye

Annesine kizipbuharli ütünün içine isemeyi akil eden! Annesini buram buram çis kokulariyla isyerine yollayan! Annesi; ancak arkadaslari ''acayip kokuyorsun'' dediginde isi çözen anneye ve cocuguna

Banyonun lambasi yanmayinca elektrikler kesik zannedip yarim saat gelmesini bekleyen. Beklerken de canim sikilmasin diye televizyon seyreden kisiye

Ailecek televizyon izlerken üst komsu küçük oglunu göndermis. Çocuk anneme ''X teyze annem dedi ki bari haberleri açsinlar da biz de dinleyelim'' Biz de kirmadik açtik. Ailecek çok iyi niyetli oldugumuzdan televizyonlari bozuk sandik. Yüksek sesten dolayi bize laf soktuklarini anlamamiz çocugun ikinci gelisinden sonra oldu. Bu olayi yasayan aileye

Lisedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ögretmenimiz Aids' in açilimini
yapiyor: (A)llaha (I)syaneden (D)eyyuslarin (S)onu... diyen hocaya

BIRER ALKIS ISTIYORUM :8:

hahaha xD xD

repini verdm XDDD:106::106:

---> Alkış istiyorum!

:11:

---> Alkış istiyorum!

Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla kosturup '112'nin numarasi neydi?' diye bagiran sarisina xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri