Alnımda Sivilce Çıkıyor Ne Yapmalıyım?

---> Alnımda Sivilce Çıkıyor Ne Yapmalıyım?

Sana rosense markasının gül suyunu tavsiye ederim. Inan bana çok ama çok faydalı. Bide havlu kullanma en iyisi normal peçeteyle yüzünü temizlemek.

Yaşın 18'in altında ise boşver kalsınlar kardeşim, zira yakışıyor o yaşlardaki insanlara, bu erkekler için geçerli elbette :R

---> sivilce

Kremler var piyasada
kullanan arkadaşlarda dudak kuruluğu yapıyor ama mayın tarlası gibi çocuğu 4 ayda düzeltti.

evettt benim kullanan arkadaşlarım da oldu. Dediğin gibi dudakları kurudu ama sivilceleri de kurudu :D İmzayla falan alıyorlar o kremi öyle biliyorum. ölüme bile sebep olabiliyormuşşşş :15306_urktum_1:

[MENTION=170301]yaung[/MENTION] ergensin ve sivilcelerinin çıkması normal ayrıca. yüzünü ve elini temiz tutmanı öneriyorum sadece. Ellerini gün içerisinde yüzüne götürme dokunma elleme. Sivilcelerinle de uğraşma. Sadece bol bol yıka :) ilaç kullanma taraftarı değilim yüz için. kendiliğinden zaman ilerledikçe geçer

---> sivilce

evettt benim kullanan arkadaşlarım da oldu. Dediğin gibi dudakları kurudu ama sivilceleri de kurudu :D İmzayla falan alıyorlar o kremi öyle biliyorum. ölüme bile sebep olabiliyormuşşşş :15306_urktum_1:
evet evet doğrudur, lisede erkek bi arkadaşım kullanıyodu dudaklarının yanı bembeyaz cildi filan beyaz pütür oluyodu ama çocugu bir görsen :D
suratına bakamazdın, şimdi kliplerde oynuyor

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri