Alttaki Üyeye Soru Sor

Sevmek kadar sevilmenin de değerli olduğunu, tek başına sevginin ya da aşkın bende bir şey ifade etmediğini söyleyebilirim sanırım. Sosyal canlılarız bunlar gerekli kavramlar muhtemelen ama başıma bir şey gelmeyecekse doğaya duyduğum sevginin insanlara duyduğum sevgiden bin kat fazla olduğunu itiraf edebilirim sanırım xD

Alttaki bugün kendin için ne yaptın?

Dişçiye gittim, kendim için yaptığım en mükemmel organizasyondu bugün için :Ç

İnsan gerçekten bir sefer mi aşık oluyor yaşamında?

Bir yerde okumuştum 2 kezmiş. Ben kontenjanımı doldurdum siz yola devam edin xD sdfsdfsdf
Şaka bir yana çok sevdiğim bir anime karakterinin bir sözü var, der ki: "Eğer birini baştan adamakıllı seversen, o kişi senin ilk aşkın olmaz mı?" Yani bence de çok mantıklı bir cümle. Bunun sayısı olduğunu düşünmüyorum.

Alttaki en son kimden nasıl bir intikam aldın?

Son düzenleme:
Kin tutarım ama iş intikam alma kısmına gelince değişir genellikle acırım.. ( muhabbet çok büyük değilse)

Gustavo attı kuponum geldi bu arada xD

Gustavo seneye takımda kalmalı mı?

Kayseriye karşı mı oynadın dfsfsdfsdfsdfsdf
İnş. iyi kazanmışsındır xD

Elbette kalmalı. Alex gittiğinden beri bu kadar heyecanlanarak fenerbahçe maçları dinlemedim/izlemedim.

Alttaki ailen dışında en değer verdiğin insan kim? Neden?

Son maçımdı 400 geldi huhu :Ç

Şu sıralar evlenmiş, çocuğu olup bizim tayfadan kurtulabilmiş bir can dostum var. Her haltı beraber yediğimiz, yaklaşık 20 senelik. Değeri ayrıdır bende.

Şehir değiştirmek sence doğru bir karar mı? İnsana iyi gelir mi?

Vaaay tebrikler xD

arada bize de taktik ver reis :pp xD

Tebdili mekanda ferahlık vardır diye boşuna dememiş atalarımız bence doğru bir karar. İnsana elbette iyi gelir. Şu an bulunduğun yer sana zaten iyi gelmiyorsa daha ne kadar kötü olabilir ki? Dene...

Alttaki 25 yıl sonunda kendini nerede, nasıl hayal ediyorsun?

---> Alttaki Üyeye Soru Sor

53 yaşında olduğumu hayal etmek feci korkutucu o yüzden istenen cevabı veremeyeceğim :865323:
gerçekleştirmek istediğin en büyük hayalin?

İşitme cihazı üretmek. Ve bunu olabildiğince az maliyetle insanlara sunmak.

Hayatın boyunca aldığın en büyük risk neydi? Sonucu ne oldu?

Bölge müdürümü işten çıkarmak için yapmadığım katakülli kalmamıştı ama sonuç olumlu adam işten çıkartıldı

Olmazsa olmasın nedir?

---> Alttaki Üyeye Soru Sor

Çalışmıyorum. Öğrenciyim hala.

Uğraştığın bir spor dalı var mı? Varsa hangisi?

Yağmurun sesi, yağmur sonraki toprağın kokusu, rüzgarın sesi, kar yağdıktan sonraki dinginlik ve ışığın yere yansıması... Kazaklar, ağzımdan duman çıkması, kahvenin daha güzel olması. Kitap okumanın zevki bile bir başka kışın. Çok seviyorum çok.

En sevdiğin filmin en sevdiğin repliğini yazar mısın?

Mukemmeli yakalamaya ugras, o zaman basari zaten kovalar. - 3 idiots

en son neyi yapmak istemeyipte yaptin ?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri