AnLamaLıydım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLyaSu

Bayan Üye
Anlamalıydım ben üzüldüğümde kılını kıpırdatmadan, sadece işin düştüğünde aramandan..

Naber, Nasılsın Lafının arkasına Bir görüşelim mi? ekleyememenden, anlamalıydım sevgisizliğini..
Ben seni görmek için sınırları zorlarken senin umursamamandan alaycı konuşmalarından ya da senden vazgeçerim diye korkup
Önüme bir parça yem atmandan anlamalıydım Ben hayatta hiç k,mseye bu kadar sabırlı mülayim davranmamıştım oysaki.

Severdim özgürlüğümü asi olmayı, bir bardak suda fırtınalar koparmayı, kimseye hesap vermemeyi... Bir bunlarıı severdim birde
Seni Sevdim...

Sevgilin değil sevdiğin olmayı istedim...

İlk defa biri benden hesap sorsun istedim, bir açıklama beklesin.
Bu biraz açık değil mi ya da Hayır bir yere gitmiyorsun, evde oturuyorsun dan başka bir şeydi bu..
Beni sorgula, duygularımı sorgula istedim olmadı...

Ne kadar da kolaydım senin için, ne kadar da zahmetsiz....
Tabiki, bocalardın, eminim düzgün insan olduğumdan hayatında hiç karşına çıkmamış kadar düzgün,
Emindin seni çok sevdiğimden ve düşündüğümden...

Öyle olmasaydı her probleminde ilk beni arar mıydın?
Nedenleri, niyeleri merak etmedim hiç inan etmedim...

ßu kadar sevgisizliğinde seni nasıl bu kadar sevdim, onu merak ettim benim için ne düşündüğünü
ßeni nasıl gördüğünü sendeki beni merak ettim... Artık hayal kurmuyorum, geçmişe bu kadar bağlı olamamın sebebi:
O zaman mutlu olmam bunu biliyorum...

Şimdi tekrar başlasak da, yalnızlığı paylaşsak da sana gönlümü açabilir gözüm kapalı güvenebilir miyim sanıyorsun?
Şimdi artık tek başınayım.. Hiç değilse hakkını veriyorum yalnızlığın iki kişilik kocaman bir boşluktansa sensizliği ve yalnızlığı yeğlerim.
Artık kendimi görmemek için aynalara bakmıyorum, üşürüm diye kazağını giymiyorum
Ağlarım diye türkü söylemiyorum Belki de sen haklısın Artık ben bile kendimi Sevmiyorum..!!!

Sen bilemezsin beni...

Biçare olup peşinden koşarak ''Beni Affet! diyeceğimi düşündün.. Ve beni bekliyordun şu herkesin geldiği ama benim olamadığım küçük evinizin merdivenlerinde...
Yollarımı gözlüyor gelecek diyordun..

YANILDIN....!

Hatayı yapan ihanetin bedeline mahkumdur. izin vermiyorum sana Hak etmiyorsun beni. yasakladım kendimi sana Ve sen yine bekleyeceksin belki bir umut diye
Yine Gelmeyeceğim...!
Ağrılarla kalsam da sonuç ortada seni düşünmüyorum artık ve bu yazdığım son mektubum
Belki yine duygularına esir olup telefona sarılacaksın ,Beni arayacaksın Hayır!..
Sakın yapma. Düşünmüyorum ve düşünmekte istemiyorum ihanetini..
Affetmeyi denedim inan... Ama olmadı yalanlar içinde garip bir sevda! Ağla şimdi haline..
Ne kadar kırgınsan bana eskilerin yaşanmışlığı hatırına özür dilerim senden...
Uzun uzun yazardım sana. Şimdi bir kaç cümleyi bile zor toparlıyorum..
Senin de aynı fikirde olmanı, beni ve duygularımı anlayıp artık düşüncelerimden çıkmanı istiyorum..
BİZ diye birşey olmamalı artık Sedece yolları ayrılan iki yürek..
İstemiyorum seni..
İsteklerimi de erteledim yarınları olmayan günlerime.
Hayat kazanışmış bir zafer gibi görünüyor insanlara.. O zaferde kaybeden benim. Seni istemekle beraber imkansızı kabullenmeye çalıştım..
Yalanların sahteliğine kandım...
Ve bu yüzden seni isteklerimden çıkardım... Ulaşamadım sana Kayıp şehirlerin diyarına sürükledin beni. Yaram sızladı kanıyor!
İstemiyorum seni unutuyorum yavaş yavaş geçirdiğimiz o sahte güzellikteki günleri...
Eski anılardan bahsetmek istemiyorum...
Zaten şu an halimi tahmin edip yüreğimdeki cümleleri susturup mantığım doğrultusunda kalemime yön veriyorum
Artık bitirmeliyim... Son bir isteğim senden! Lütfen Düşüncelerime Bir Damla Yaş olup Düşme...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri