Arkadaşlar ağzınız açık kalacak ama

---> Arkadaşlar ağzınız açık kalacak ama

cnm bnm kendinden büyük kişilere beslediğin duygu en fazla beğenme olabilir.. hayranlık olabilir:)
hissettiğin duygu ask değil ve herkesin basına gelebilir:)

ağzım açık kalmadı .

İyi güzel ne hoş seviyorsun bu sevginin arkasında Ol

Yo,kendinden büyüklere beslediğin duygu da aşk olabilir...

Senin ki aşk mı lakin bimem... Fakat şun tavsiye ederim,duygularından emin olmadan hiçbir adım atma

Yo,kendinden büyüklere beslediğin duygu da aşk olabilir...

Senin ki aşk mı lakin bimem... Fakat şun tavsiye ederim,duygularından emin olmadan hiçbir adım atma

banada olmustu bi ara ask gibi gelio sana .. hatta o dönemde o kadar eminsin ki ask olduğundan:D ama sonradan anlıosun ki bu sadece bi beğenme.. bi hayranlık duygusu:D
yazıda abim diye bahsetmiş.. büyük bi ihtimalle karsı tarafın beslediği duygular farklı.. Kesinlikle ilk adımı atmamalısın tavsiyem :)

banada olmustu bi ara ask gibi gelio sana .. hatta o dönemde o kadar eminsin ki ask olduğundan:D ama sonradan anlıosun ki bu sadece bi beğenme.. bi hayranlık duygusu:D
yazıda abim diye bahsetmiş.. büyük bi ihtimalle karsı tarafın beslediği duygular farklı.. Kesinlikle ilk adımı atmamalısın tavsiyem :)

Bilmem..Ben yaşamadım hiç...Ama seninki aşk değilmiş,amenna..Lakin onun ki de aşk değildir diyemeyiz ki.

Abim demiş evet..Hiç belli olmaz karşı tarafın hisleri :)
Gördüm,tanık oldum bi çok kez.. :)

En yakın kız arkadaşım,amcasının oğluna aşıktı..Ama kimseye belli etmyordu..
Dışardan sessiz sakin,ama içinden fırtınalar koparak sevdi 1.5 sene...
Tabi karşı taraftan da bu anlamda hiçbir belirti göremediğinden buhranlarda kaldı 1.5 sene..

Meğersem oğlanda buna yanıkmış...Babasıyla konuşmuş önce,lakin babası pek önemsememiş..Aradan zaman geçmiş...Bakmış bu böyle olmuyor..En sonunda arkadaşımla konuştu...Kızın o mutluluktan uçmuş halini hiç unutmam..Meğersem senelerdir birbirlerini severlermiş uzktan...O korkmuş,bu korkmuş..

Neysem uzatmayayım...Sonları da bir çatı altında bir aile olarak yaşamak oldu :)

Bilmem..Ben yaşamadım hiç...Ama seninki aşk değilmiş,amenna..Lakin onun ki de aşk değildir diyemeyiz ki.

Tabi karşı taraftan da bu anlamda hiçbir belirti göremediğinden buhranlarda kaldı 1.5 sene..

Meğersem oğlanda buna yanıkmış...Babasıyla konuşmuş önce,lakin babası pek önemsememiş..Aradan zaman geçmiş...Bakmış bu böyle olmuyor..En sonunda arkadaşımla konuştu...Kızın o mutluluktan uçmuş halini hiç unutmam..Meğersem senelerdir birbirlerini severlermiş uzktan...O korkmuş,bu korkmuş..

Neysem uzatmayayım...Sonları da bir çatı altında bir aile olarak yaşamak oldu :)

:)

sizin durum bi istisnaymıs.. umarım azranurunkide böyle olur ama suda bi gerçek ki her masal mutlu sonla bitmez.. Duygularını karsı tarafa acarsa reddedilme olasılığı da az deil:eek: böle bişey yaparsa herseyi göze alması gerek ki bu da zor:eek:
O yüzden en azından suan için duygularını saklaması ve ilk adımı atmaması gerek kanımca..

bazı kişilerde olur böyle şeyler yani fazla abartmaya gerek yok "ağzınız açık kalacak" diye yani seviyorsan seviyorsundur o senin düşüncen herkes özgürdür.

:)

sizin durum bi istisnaymıs.. umarım azranurunkide böyle olur ama suda bi gerçek ki her masal mutlu sonla bitmez.. Duygularını karsı tarafa acarsa reddedilme olasılığı da az deil:eek: böle bişey yaparsa herseyi göze alması gerek ki bu da zor:eek:
O yüzden en azından suan için duygularını saklaması ve ilk adımı atmaması gerek kanımca..

Onda hemfikiriz kübracım..

Duygularından gerçek anlamda emin olmadan adım atmamalı...Ve adımını atarkende herşeye hazırlıklı olmalı...

kesinlikle:)

hersey göze alınmalı.. Ne diyelim son söz olarak..
Azranur umarım hersey istediğin gibi sonuclanır:D ii şanslar:D

çok güzel bi hikayeymiş gerçekten.. =) iyi ki sonları acıklı bitmemiş =)..

Eet seni çook iyi anlıorum aranızda kaç yaş var bilmiorum ama hayran olabilirsin iyice emin ol :D Mesela bn patronumun oğluna aşığım 21 yasında :D ilk baslarda kimse takmadı bni hayransındır die ama değilim işte kendimden de eminim :D:D İlk adım atma eet karşıdan olumlu bi tepki gelirse en azından belli et :D Ben aşık oldugumu sölemedim sölemem de. Ama fazlasıyla anladı. Onun da karşılık vermesi güzel tabi. Karşılık diorum henüz aksini sölemedi çünkü. Onun da bnden hoşlanıp hoşlanmadıgını bilmiorum belirtiler hoşlandıgını gösterio ama onda tık yo :D:D

Son düzenleme:

hayırlısı olsun canım bazen hayranlıkla aşk karışabiliyor bunu ayırdetmekte oldukça zor. gerçekten aşksa mutlu sonla bitmesi dileğiyle... :)

neee kızım kendine gel yaa! noldu çocuk karşılık verdi evlenecek misin yane ! umarım vermez akrabalığa evlilik girince neler olduğunu ben pek çok kez gördüm ! umarım sana karşılık vermez ! akraban her zaman akrabandır kocanı dışardan seç akıllıca olan bu!

Hissettiğin duygular konusunda sana tek bişi diye bilirim yolun açık olsun inşallah istediğin gibi yaşarsın ..

bence aşk değil hayranlık mesela bende küçkken amcamın oğluna hayrandım çünkü çok yakışıklıydı:D
aşk olduğunu sanmıyorum

Ohoo ben küçükken bütün kuzenlerime aşıktım:D Salla geçer

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri