arkiler büyük itirafım

bak ölmek acızlerın ısııdır eger kendını acız bırı olarak goruyorsan öl ama bole sacma ndnlerdedn olme dunyadakı herseyin yolu yordamı wardır ne o sevgılındenmı ayrıldın bırak snı sewmeyen bırı ıcın olmeye degermı hyr
maddı sorununmu war bununda ustesınden gelırsın nasıl(bılmemm ama para hersey deıldır)
elbet ölecegız ama su an deıl allahın karar werdıgı zaman sen eger ıntıhar edersen gerıde bıraktıklarını dusunsene aılenı babanı anneni kardedsını arkdaslarını eger ben onları bır kalles ıcın uzerım dıyorsan ol ama gerıde kalanlar senı asla bagıslamaz bunuda aklında bulundur ilk basta forum olarak bız senı bagıslamayız sen olmadan o olmadan bu forumun eskı tadı kalırmı zaten surda aıle gb olduk:( sen eger oleceksn sımdı deıl zaamanı gelınce ol...

KıS Deşme Su konularıı Sen akıllı kısıınn Öyle deme ...

yaşın kaçç daha ne çabukk bunaldınn nereye gidsiyosunn??? Kendini topla bakemm .. eglenmene bakk takma kafaya bişey...

yhawss yas olmus 17.cok kacmısız,paso fırlamalık yapmısız okuldan atılmısız daha ne raınman .bni sefmeyen bi aile neden cok

waryaa yasamda sacma aslında düşünün bi bu dünyada hersey sacma hatta hemde herseyyyy

yoo bence pasako hiç saçma bi oyn deil:D şaka benec sölediğin hiç doğru deil gerçekten piskopat olmuşsun :Dsen bi doktorgit istersen olmaz bu böle 1 kez yaptıysan 1 kez daha yapaar bu

nan yaparım falla gecenlerde yine yapıodum sefdigim jnm abim öz abimden cok sefdigim birine kıyamadım ama werdiim sözümdede duruom ölüm yasak bana :D

bak canım daha 17 yaşındasın .Ölmek istemen için daha çok erken.hayatın neler getirip neler götüreceğini kimse bilemez.Demişsinki beni sevmiyen bi aile ?? hangi anne baba canından kanından olan yavrularını sevmezki??bunu anne olunca anlarsın ancak.ama ozaman kadar inş ailenin değerini bilirsin onları üzecek bişey yapmazsın.Yaşamak Hobin olsun.herşeyden kendine iyi bi pay çıkar ve her zaman önüne bak.hiç kimsenin hayatı güllük gülistanlık değil ama hiç kimsede ölmek istemiyo senin gibi.heleki bi vefasız için hiç değmez.öleceksen adam gibi biri için ölde arkadan bi ...... için öldürdü kendini demesinler.

yhaws ailem bni gercekten sefmioo bu dogru we bni tanıyan akraba falan bilio bunları ama gercekten bi insan yasarken ölmüşşe onun acilen mezara gitmesi gerek

kızım manyaklık etmişsin,, sana şunu söylim bidaha aklına öyle bişe gelirse ya uyumaya çalış,, baktın olmuyo yatagını yumrukla (gerçi o sinirliyken ama),, oda olmadı (amacım kötülük deil ama) git 1 tane sigara yak,, ama öyle salak şeyler düşünme bidaha...

yhaws ailem bni gercekten sefmioo bu dogru we bni tanıyan akraba falan bilio bunları ama gercekten bi insan yasarken ölmüşşe onun acilen mezara gitmesi gerek

bunuda şimdi gördüm,, cok saçmalıyosun neden sevmesinler seni...
ve onun acilen mezara gitmesi gerekmez sen benm annemin cekti acıları ceksen kimbilir nolur ,, yada benm cektim acıları :S ah ahhh şukadar söylim ailen var kıymetini bil,,, benim babam ben 4,5 yaşındayken öldü... annem 15 sene baba tarafının yanında bana bakabilmek için cok zor durumlara girdi,, ve şuanda babannemle annem beni paylaşamıo ,,, sorun yaratan babaannem o senin cocugun deil bizim cocugumuz dio,, annem kafayı yedi dövücekti nerdeyse :D şuandada psikologa gitmeye başladı... ben sanki 12 13 yaşında cocugun kiminle gidecegimi kestiremiorum neyse bunlar da gözüken tarafı... hiç bişe o güzel hayatına değmez...

sakin yapma cehennem kotudur ulan saka gibi noluo yaaaa

emin olabilirsinki bunlari yazarken agliyorum :(:( :'( emin OL!!!!!!!!!!!1

iyi olmuomus :D:D ksr baqmin gorunce direqmen :S:S

Moderatör tarafında düzenlendi:
hernese kimse inanmıo ama birgün olcak olunca sizde belki örenirsiniz örenince belki inanırsınız

hayat kısa değmez bi erkeğe veya kıza kardeş gez dolaş fırlamalıklara devam :1: kafaya takmaya değer bişey yok bu hayatta ailen seni sevimiyomu(özmü ?) bırak salla gitsin bea değmez. ne demişler
sevene thankyou
sevmeyene .....you anladın sen onu :) tmm sıkma canını yaşayacak tekbir hayatın var tadını çıkar

(vay bea 30 yaşındaymış gibikonuştum :D:D neler çıktı ağzımdan, elimden, klavyemden :D )

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri