Aşk mı dedin .?

Egal

Bayan Üye
Aşk'mı ?

Ne çabuk unuttun Filistinli çocukların feryatlarını ?
Ya Türkmen kadınlarına Tecavüzleri ?
Sen sıcacık yatağında pembe ayılarına,
...Televizyon karşısında Play station oyunlarına zamanını öldürürken,
Hiç hatırladın mı, zamanını çöpleri karıştırarak bir parça ekmek arayarak geçirenleri ?

Peki o 7 yaşındaki küçük çocuğun kanlı gözyaşları geldimi hiç gözünün önüne ?
Hiç aynaya koşup benim özüm ne diyebildin mi daha sonraları ?
Annesi kurşunlara hedef olurken tanrıya sessizce ama hıçkırarak yalvaran o yavruyu kan gecelerinde bir başına yalnızlığın embesil haliyle hayal edebildin mi, yalnızken.

Duvarlarını pahalı boyalar yerine 7.65 lik kurşunların beden hikayeleri boyadımı kırmızıya ?
Sen aşk'tan yalnızsın, sen sevda yüklü ayrılıklara gebesin ?
Peki sen Anne'nin katilinin cesedin başından ayrılırken duyduğun tarif edilemez sancıyı
kaldırabildin mi ufacık omuzlarında ?

Bırak şimdi onu bunu !
Sözde ayrılıklara kafa tutuyormuşsun !
Ulan sen hiç başına bombalar yağarken şarapnel parçalarına kafa tutup çocuklarının aşkına kol kanat gerebildin mi ?

Ha ha ha.. Kolundaki jilet izlerini, bedenindeki sevda yaralarını gösterip övünüyorsun.
Ulan p..!..
Sen koca koca Tankların önüne geçip elinde sapanla meydan okuyabildin mi katillere ?

Sen diyorsun ki; ben acının saf haliyim. Ben aşk'ın en maceraperest katiliyim..
Sen ulan sen !
Sen koskaca bir hiçsin.
Baba parasıyla geçinen, ananın, kardeşlerinin rızkını o...larla yiyen bir p..sin sen !
Sen ekmek paranı aileni savunabilmek adına kıydırıktan bir otomatik silaha verebildin mi hiç ?
Hiççç.. İşte sen busun..

Gökyüzünden fosfor bombaları yağarken, televizyonun karşısına geçmiş, koltuğa kurulup bacak bacak üstüne atmış milli maçları bira ile keyif yaparak izleyen insan müsvettesi...
Evet evet bu sensin..
O yüzden bana deme bir daha,
Ben ayrılıkların, ben aşk'ın adamıyım diye..
Sen kolaylıkların, sade ve sadece kaçışların adamısın.

aşk diyorsun yaa onların Yaşama hakkıı aşk değilmi !

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri