Ateist Üye

---> Ateist Üye

ateist olup dnime saygısızlık yapacak veya müslüman olup ateist diye birilerine hakaret edecek,, banlardım hiç farketmez,,

onun dışında birilerini sırf inanmadığı için dışlamak onları tamamen kaybetmeye yol açmaz mı,

---> Ateist Üye

arkadaşlar bu saygı meselesini çığırından çıkartıyosunuz. hiçbişeye eleştiri getiremez oluyo insanlar. Peygamberi eleştiren linç ediliyor. dinime saygısızlık ediyor diye kendini savunuyor linç edenler. herkesin herşeyi eleştirmeye hakkı vardır. tabiki platform burası ise buranın kuralları çerçevesinde. konudan saptım. kimse kimseyi kurallar dışında bişey için banlayamaz, öyle bi hakkı yok.

---> Ateist Üye

banlamazdım müslüman olacagı varsa da kin beslemeye başlar en iysini onu kazanmak lazım müslüman yapana kadar mücadele ederdim gerisi ona kalmış.

---> Ateist Üye

Dinime ve kutsallarıma hakaret etmediği sürece kimsenin fikrine zikrine yaşantısına karışmam ama kutsallarıma küfrederse ...ki buna dinim, dini değerleri, bayrağım hepsi girer, o kişiyi bırakın forumdan banlamak elime verseler hayattan banlarım.

---> Ateist Üye

Dinime ve kutsallarıma hakaret etmediği sürece kimsenin fikrine zikrine yaşantısına karışmam ama kutsallarıma küfrederse ...ki buna dinim, dini değerleri, bayrağım hepsi girer, o kişiyi bırakın forumdan banlamak elime verseler hayattan banlarım.

HER KELİMESİNE KATILIYORUM. karşı görüşte olduğu için kimseyii banlamazdım ama benim görüşüme inançlarıma, değerlerime zarar vericek boyutta olursa banlardım. Karşılıklı saygı varsa herkesin inancı kendine=)

Fakat niye böle bir soru sordun anlamadım? Burası laik bir ülke en nihayetinde=) ve burasıda dini inançlar üzerine kurulu bir forum değil zaten. öyle olsaydı Dini tartışmalar konusu açılamzdı bile.=) rahat ol;)

---> Ateist Üye

Herkezın inancı kendıne sahiptir ve özgürdür,ama kalkmış burda veya başka bir pLatform'da dinime küfür ediyorsa BANLARIM. Senın Nüfus Cüzdanında ne yazıyor? TÜRK vatandaşı. Dinin oLarak ne yazıyor MÜSLÜMAN. Eğer Türk'üm diyorsan Türkiye'de doğdum anavatanım Cumhuriyetım bu diyosan Nüfus Cüzdanında'da Dİnin müsLüman yazıyorsa MÜSLÜMANSIN..

---> Ateist Üye

eğger senin allahıa kitabına saygı duyuyosa nie banlıcan ki

Senin Allahın Diye Birşey Yok

o Hepimizin ALLAH'ı

Bunu Eninde Sonunda Göreceksiniz

Ama Emin Ol Cok Pişman Olacaksın.

o Konuyu Komple okursan

Saygı Duyup Duymadıgınıda anLarsın

Cocuk Cocuk Düşüncelerle Cıkma Karşıma !

---> Ateist Üye

Herkezın inancı kendıne sahiptir ve özgürdür,ama kalkmış burda veya başka bir pLatform'da dinime küfür ediyorsa BANLARIM. Senın Nüfus Cüzdanında ne yazıyor? TÜRK vatandaşı. Dinin oLarak ne yazıyor MÜSLÜMAN. Eğer Türk'üm diyorsan Türkiye'de doğdum anavatanım Cumhuriyetım bu diyosan Nüfus Cüzdanında'da Dİnin müsLüman yazıyorsa MÜSLÜMANSIN..

Düşünce tarzınız yanlış. Küfür eden birisini tabi ki banlarsın fakat kimliğinde islam yazan herkes müslüman olmak zorunda değildir. Çünkü o din hanesi bize sorulmadan yazıldı.

saygılar...

---> Ateist Üye

Düşünce tarzınız yanlış. Küfür eden birisini tabi ki banlarsın fakat kimliğinde islam yazan herkes müslüman olmak zorunda değildir. Çünkü o din hanesi bize sorulmadan yazıldı.

saygılar...

Tamam. Ama birde şu var Ateistin biri diyor ki ben Türk'üm ama ALLaH'a ve dine inanmıyorum diyor. Ben diyorum nasıL Bir Türk'sün nufus kımLığımde TÜRK yazıyor diyor. Dinin isLam yazıyor. Ama birde şu var arap'ta müsLüman. Benım demek istediğim şu Eğer senin isLam dinin ve müsLümanLığın oLmasaydı TÜRKİYE bana göre oLmazdı. O zaman da bir düşüneLim isLam yok musLumanLık yok TürkLük yok farzedeLım kı Atatürkte başka bir dinin adamı oLsaydı o zman ne oLurdu ? Sakın yanLıs anLamayın ben düşünceLerimi iLeri sürdüm..

SaygıLar

---> Ateist Üye

ateistLerin bizim aramızda yeri yok

fakat yorumlara bakıorumda ateistLerde varmıs baya :D

banLamam ama hep bi acıgını ararım

---> Ateist Üye

müslümanlık nüfus cüzdanında yazmakla olmaz. Bir türk'üm demekten demekle veya nüfus cüzdanında yazmaklaa olmaz önemli olan kanında türk kanı taşımanın dışında layığı ile Türk olabilmek Ata'mızın izini sürebilmektedir.Ne insanlar var Türk olupta Türklüğü lekeleyen.Ayrıca sonradan nüfus cüzdanını değiştirip Türk olan yabancı vatandaşlarımız var kimisi senden benden daha vatansever. yani nüfus cüzdanına bakarak Türküm Müslümanım denmez!! kalpten gelicek öncelikle düşüncelerin çok saçma olmuş kusura bakma ama.

Son düzenleme:
---> Ateist Üye

kürt asıllı türk vatandasıyım kimlikteki müslümanlık müslümanlık degildir adamın kimliginde müslüman yazıyor ama her haltı yiyor veya türk yazıyor ama her haltı yiyor

---> Ateist Üye

herkeSin inanCı farkLıdır

buna nasıL karsı cıkaLımm

ınSanın gururuna kaLmıs bısıı

...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri