AyrıLık SmsLeri 17

-Ediz1912-

Türkiye'nin üç büyükleri; Mustafa,Kemal,ATATÜRK!
Webmaster
Bakiyorum Kapilmissin Ruzgarin Deliligine,soyle Bana Bu GidisinNereye??? Hayat Bu Birgun Sona Erecek Bu Gunahlarinin Bedeli Verilecek.

Ilik Bir Bahar Gunuydu Islandik Yagmurda Seninle,akiverdik IkimizdeBirbirimizin Gonlune,demir Atmistik Kalbimizin Limanina AyrilamayizDerken Ne Oldu Bize?

Sen Aski Cok Kiside Aradin, Ama Ask Bu,benim Sana Askimi Verdigim Gibi, Kimse Veremez, O Yuzden Aski Her Yerde Bulamassin...

Sen De Beni Unutanlardansin, Aciyla Birakip Kacanlardansin, Unutma KiSen De Unutulacaksin, Benim Mezara Girdigim Gun Sen DeUnutulacaksin...!!!

Soytarilik Etmeden Guldurebilmek Seni Ekmek Calmadan Doyurabilmek VeHaksilik Etmeden Dogan Gunese Butun Aydinliklari Suze Bilmek IcinMulteci Isteklerim Oldu Biliyorsun Bu Son Olsun!!!

Simdik Gozlerime Aglamayi Ogrettim Ki, Bu Yaslar Utangac Boynunun Kolesi Olsun. Bu Da Benim Sana Ayrilirken Hediyem Olsun!

Kapini Calar Mazi, Dalginlikla Acarsin, Arar Gozlerin Beni O GunleriSorarsin. Pismanlik Sarar Seni O Gunleri Anlarsin Oturup Bu Ask IcinSende Aglarsin!

Dunyayi Severim Engeli Olmasa Seni Severim Ayrilik Olmasa...

Kapini Calar Mazi, Dalginlikla Acarsin, Arar Gozlerin Beni O GunleriSorarsin. Pismanlik Sarar Seni O Gunleri Anlarsin Oturup Bu Ask IcinSende Aglarsin..ama Nafile..?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri