AyrıLık SmsLeri 2o

-Ediz1912-

Türkiye'nin üç büyükleri; Mustafa,Kemal,ATATÜRK!
Webmaster
Gozlerini Kapat En Buyuk Hayallerini Dusun.sonrada Hepsinin Gerceklestigini... O Zaman Anlarsin Senin Icin Neler Dusundugumu...

Kolaymi Ayrilmak Canima Can Olmussun Askinin Esiriyim Herseyim Sen Olmussun...

Hadi Git Artik,ne Duruyorsun Beee Yokluguna Inandir Beni Yoruldum Her Buldugum Yerde Kaybetmekten Seni...

Sen Beni Belkide Hic Anlamadin Benim Seni Anladigim Gibi Sen BeniBelkide Hic Sevmedin Benim Seni Sevdigim Gibi Ama Bu HicbirseyiDegistirmedi Ben Hala Seviyorum Seni...

Gozum, Kulagim, Kalbim, Aklim Hep Sende, Senden Ayrilamam IstesemdeIstemesemde... Hayalin Her An Gonlumde, Gozlerimde, Seni SeviyorumIstesen De Istemesen De...

Hatiralar Kuller Arasinda Kaybolmus Bir Ates Parcasina Benzer,birgun BuKulleri Karistiracak Olursan,seni Canindan Daha Cok Seven BirininOldugunu Unutma Isveclim...

Hayati Aradim Yillar Boyu Once Derinliklerine Indim YanilmisimBulamadim Daha Sonra Gokteki Yildizlarda Dolastim Gecenin Bir VaktiYine Elim Bos Dondum En Sonunda Buldum Hayati Hayat Sevgiydi SevgiSendin Ama Ben Sensizdim...

Iki Varligi Degistirebilsem Yagmurla Gulu Secer.ve Sana Kisin Yagan HerYagmurda Milyarlarca Gul.yazin Kokladigin Her Gulde Dudaklarina DamlaDamla Serinlik Verirdim Isveclim...

Hadi Git Artik,ne Duruyorsun Beee Yokluguna Inandir Beni Yoruldum Her Buldugum Yerde Kaybetmekten Seni...

:( çok güzel sağol

---> AyrıLık SmsLeri 2o

beLkİ umrunda DEiL HemEn uNutTun. BelKi çoK aCı
WerDi SenDe DuRulDUn .BeLkİ PişmaN OLuRsUn .seNdE yanLıZ KaLıRsıN .ÖzLemİ dUrDuramaZsIn .OLUR YHA ....
BeLki nEfreTin BÜyür ...
nE farkeDer ŞimdiDen sOnrA ...
SANMA qeRi DöNerrİm , BiDaa Seni SeweRim ... Ne iSteDin De weRmeDim Sen Bu SewqiYi HAKETMEDİNNNN .:(((

Hadi Git Artikne Duruyorsun Beee Yokluguna Inandir Beni Yoruldum Her Buldugum Yerde Kaybetmekten Seni... D:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri