Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran Evliliğine Ünlüler Ne Dedi?

' Sєяєnαу ´

Bayan Üye
Magazin gündeminde bomba etkisi yapan evlilik kararına ünlülerden sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yorum yağdırdı.
Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran evlenecekleri haberinin duyulmasının ardından Twitter’da en çok konuşulanların yer aldığı Trend listesine girmeyi başardılar.

Ebru Şancı

Bir ayda tanışıp evlenenler kaç günde boşanabilir acaba?

Yavuz Seçkin

Ali Taran lastik ayakkabı ile evlenmiş! Krampon giyse gelişine 'evet' deseydi daha gôrsel olurdu. Gelin ve damat havuza girmişler. 3 büyük kulüp kesin itiraz eder. İnce..

Cengiz Semercioğlu

Düğünden çıkılıp potanın perilerine kilitlenme. Uzatmalar Ayşe'nin düğününden daha heyecanlı.

İzzet Çapa

Ayşe ağlıyor. Şirin Sever'e "Hiç bir şey anlamadım, çok kısa sürdü. Tekrarlasak mı acaba?" diye sordu

Süreyya Yalçın

Dekorun sadece ve şık olmasına bayılmış. Düğünü uzaktan "dikizlediğini" söylüyor. Yalçın düğün şarkıları ile balkonunda eğlendiğini yazdı.

Selen Görgüzel

Erkek hasta olur kadın bekler, kadın hasta olur erkek birilerini daha ekler.

Fulden Uras
Mutlu olsunlar ama eski karisi o kanserli haliyle bu aciyi nasil kaldirir yahuuu tek dusundugum bu olmadi ali taran zamani degildi cok yazik

Pınar Dilşeker
Ali Taran sağ gösterip sol vurdu harbiden.

ecevahapoglu
Ayse evleniyormus; cebine msj attim; surpriz oldu:) Peki iki kisinin evlilik kararina neden bu kadar cok kisi gelin guvey oluyor?

Erol Köse
Yılın bombası Ayşe Özyılmazel ünlü reklamcı Ali Taran’la bu hafasonu evleniyor! Aşk kazandı bumudur budur! Aşk laftan anlamaz tebrikler.

rahsangulsan
bu artik Taran’in kisisel sorumlulugu ve vebali. Ve haklisin. Ama ikisi asiksa insanlara bisey soylemek dusmez galiba?

ezgibasaran
Ali Taran Hulya Avsar’la evlenecek sanirken ben, davalısı Ayse Ozyilmazel’mis müstakbel gelin..

Gülben GeErgen
Cooooook mutlu ol @ayseozyilmazel :) @oyagermen :)

biriciksuden
Size ne elalemin evliliginden diyorum

cengizsemercio
ayse’yle ali’nin evliligini yarina yazdim aslinda ama bu cagda haber saklamak zor, o yuzden internetten duyurduk..

baharfeyzan
Ayse ve Ali'ye tebrikler. Anisi güzel bence evliliğin..

DudekSenay
Ayse ve Oyo'yi severim.Amma Ali Taran'in acılı eşi bu mübarek uç aylarda yaraladı beni.Alah kimseye vermesin

ahmethc
ali taran'ın son atraksiyonları ile ertuğrul özkök'ün jüri üyesi olması arasında tuhaf bir parallelik var gibi gibi...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri