Baş harfi A

---> Narsist depresif

Bu heyecanı daha önce tattığımı asla söyleyemem. Nasıl bir duygu olduğunu nasıl zayıf bıraktığını unutmuşum. Kelimeleri seçmeden sırf onu güldürebilmek adına neler saçmaladığımı sonradan dönüp okuyunca anlıyorum :) Olsun o sürekli gülecekse ben şebek olabilirim sıkıntı değil :)

---> Narsist depresif

Kader diyorum bir şekilde yolları kesiştirdi kısa da olsa tanıdım . Mutlu olduğum diğer konu ise aynı şeyleri hissediyor oluşumuz. Seninle ilgili geleceğe notlar atacaktım ama büyüsü bozulur diye korkuyorum. O kadar yavaş gitmek istiyorum ki hiç tadın bozulmasın hep aynı kal diye anlatamam .

---> Narsist depresif

Aştım bendimi
Yolculuk nereye
Dinlemeden kendimi

Bir anda çocuk oldum
Saklandı kederlerim
Yumdum gözlerimi
Sana açtım kendimi

---> Narsist depresif

Hayatta herşey bu kadar iyi giderken insan korkuyormuş be hakikatten . Geçmişe sünger çekmek neymiş senin sayende öğrendim . Güldüğün an dert tasa stress falan kalmıyor bende . 3 dilek dilesem anca bu kadar otururdu gediğine .

Bu heyecanı daha önce tattığımı asla söyleyemem. Nasıl bir duygu olduğunu nasıl zayıf bıraktığını falan. Kelimeleri seçmeden sırf onu güldürebilmek adına neler saçmaladığımı sonradan dönüp okuyunca anlıyorum Olsun o sürekli gülecekse ben şebek olabilirim sıkıntı değil

---> Baş harfi A

Kader diyorum bir şekilde yolları kesiştirdi kısa da olsa tanıdım . Mutlu olduğum diğer konu ise aynı şeyleri hissediyor oluşumuz. Seninle ilgili geleceğe notlar atacaktım ama büyüsü bozulur diye korkuyorum. O kadar yavaş gitmek istiyorum ki hiç tadın bozulmasın hep aynı kal diye anlatamam .

---> Baş harfi A

Hayatta herşey bu kadar iyi giderken insan korkuyormuş be hakikatten . Geçmişe sünger çekmek neymiş senin sayende öğrendim . Güldüğün an dert tasa stress falan kalmıyor bende . 3 dilek dilesem anca bu kadar otururdu gediğine .

---> Baş harfi A

Sana bu günlükten bahsettim ve merakını anlıyorum hatta merak etmen bile beni sevindiriyo :) iyice avare oldum . Arada bir ciddiye bağlıyorsun ya sinirleniyorsun falan ben aslında ciddi gibi duruyorum karşında ama içimde ne kıyametler kopuyor bilmiyorsun :) gülüyorum hep her haline sen gülünce de işte o aşk nasıl birşey anlıyorum .

---> Baş harfi A

Küçük saçma takıntıların egon kompleksin yok . Daha önce nerelerdeydin allah aşkına böyle geç kalmış gibi hissetmiyor musun sende ? Keşke ömrümün en başından beri sen olsaydın yanımda. Kimse için bu kadar emin konuşmadım şu zamana kadar . Nasıl oldu bu ben hala hayret içindeyim. Hani dedim ya 2-3 senedir rüya görmüyorum diye . Acaba hepsinin toplamı bu kadar uzun bi rüya olabilir mi ? Rüya değilse çok güzel çünkü eğer rüyadaysam hiç uyanmak nasip olmasın.

---> Baş harfi A

Sen kendine karşı her daim acımasız olan bir kişiliğe sahipsin. İnsanlar tarafından sevilmene, önemsenmene ve takdir edilmene rağmen, içinde bir yerlerde hep eksik olduğunu düşünüyor ve insanların tüm bu davranışlarına layık olmadığın yanılgısına düşüyorsun. Kendini sevme yolunda attığın her bir adım, insanların seni daha çok sevmesini sağlasa da senin kendine karşı olan acımasızlığını azaltamıyor. Mükemmelliyetçi bir birey olman da bunun en başlıca nedenlerinden. Ne yaptığın işlerde, ne de kendi öz benliğinde hiçbir kusur görmek istemiyorsun. Senin için en ufak kusur, tüm doğruların yanıp kül olması anlamına geliyor. Kendi elinde olmayan, bu nedenle de kapatamayacağın kusurlar üzerinde durarak zihnini ve benliğini öylesine yoruyorsun ki, bu bitkinlik hissi seni kusurlu olduğun kanısına ulaştırarak büyük bir kısır döngüye sokuyor. Bu kısır döngüyü kırmaksa bir tek senin elinde, kimsenin veya hiçbir işin kusursuz olmayacağını anlaman gerekiyor.

---> Baş harfi A

Önce aşkı anlattı ve çok güzel anlamamı sağladı sonra s.olup gitti :)

Aşk ile nefret arasındaki çizgi sahiden ne kadar inceymiş. Veya öyle sanıyorum yine sanrılar sanrılarrr :)

---> Narsist depresif

27 şubat saat 23.10 sıralarında yaşanan olay hiç hafızamdan silinmeyecek.

:))) hala hatırlıyorum öyle bi sarılmayı da unutmak istemem zaten. Bi daha hiç olmayacak olsa da hafıza denen şey bugünler hiç değil mi zaten :) nasıl olduysa gülerek hatırladım genelde söverdim .

---> Baş harfi A

Niye keyifsiz geçiyo ki bu kadar ?

Sıkıldım sulusundan kurusuna, zengininden fakirine, güzelinden çirkinine hepsi hatta herkes bi yerden sonra aynı döngü .

---> Baş harfi A

Birini sevmek neye yarar ?

İnan hiç bilmiyorum. Fakat onda olan herneyse mesafe dinlemez bir şekilde kalp atışlarımı hızlandırabiliyor, üstelik sadece hayaliyle. Var sen düşün yanındayken olan hislerimi.

Ama tam 1 senedir sadece uzaktan görebildim.

25 yaşındayım ve sadece bir kişiyi çok sevdim ne mi yaptı gitti . Herkes gider mi ? Evet o gittiyse herkes gider. Giderken öğrettiği şeye minnettar sayılırım ; kimseye güvenme , bir gün kendi ellerin bile seni boğacak.

Neden unutamıyorum değil de neden unutmuyorum onu sahiden bende bilmiyorum. Belki bu yaşta çoğu insanın gıpta ettiği şeylere elimi uzatmamla ulaşabiliyorum. Fakat tat alamıyorum ben, ne ilişkilerden ne de muhabbetlerden. Aylardır evden çıkmadan hayatımı idame ettiriyorum. Daha doğrusu nefes alıyorum işte.

Depresyona girme sebebim olmasına rağmen D'sini duyduğu anda terk etmesi benim en büyük yaram olarak kaldı. Ama ne biliyo musun ? Herşeye rağmen ne kadar acı şekilde bırakırsa bıraksın o benim için herşeyden üstün vaziyette.

Evet mani döneminde ona hiç yazmadım , yazmak istemedim çünkü hiç mümkünatı yok barışmamızın. Velhasıl kelam benim mani dönemim 5-6 ay güzelce geçti gitti şimdi ortada bi yerdeyim ne depresyon ne mani yani enkazı kaldırma vakti...

Ama tek başına kalkmaz bu enkaz, benden sonra biriyle beraber biraz konuştuk evlenecekmiş Yani dünyalar kadar bile sevseniz o istemediği sürece sadece kenar süsü olabiliyorsunuz . Benim en büyük aptallığım seni tanımak oldu. Seni tanıdım tanıyalı ileri bir adım bile atamadım hep geriye götürdün ama olsun adı üstünde aptallık bu. Aşk zaten koca bi hezeyan . En azından benim için öyle bir daha asla beni tanıyan az çok bilir iradem çok kuvvetlidir asla dediğim birşey her zaman asla olarak kalır.

O hariç kimseyi sevemeyeceğimi bile bile yuvarlanıp gidiyorum. Neyse onu sevmek neye mi yarar demiştik ?

HİÇ BİŞEYE.

Kimi seversen sev , ne kadar seversen sev o seni hep ama hep zaaflarından vuracak. Tökezlediğin anda dik duranı tercih edecek. İnsanoğlu işte böyle bi ***** o minnacık beynini *****lik hariç kullanamıyor.

He onu sevmek neye mi yarar ?

Benim için nefes almaya yarıyor hala bu havayı soluyorsam onun hatrına belki bir gün barışırız uğruna.

Onu sevmek mi ?

Evet sizi bilmem ama benim yaşamama yarıyor.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri