Bayanlar Yardım .. Lütfen İçeri

---> Bayanlar Yardım .. Lütfen İçeri

teşekkür ederim canım

bu hoşuma gitti

483924_376307035735359_492681278_n.jpg

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]; Sana yardımcı olabilmem için, ten rengini, yüz şeklini bilmem gerekir. Ve daha bir kaç şey daha. Modeller güzel ama, her insana ayrı ayrı şeyler yakışır. : ) Mesela beyaz tenli isen, nar çiçeği veya mercan tonlarında düşün. Gözlerin ne renk bilmiyorum. İşte her şey burada tıkanıyor. Netice de bunlar bir kez olacak şeyler, ince detaylara kadar dikkat edilmesi gerekir.. : )

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]; Sana yardımcı olabilmem için, ten rengini, yüz şeklini bilmem gerekir. Ve daha bir kaç şey daha. Modeller güzel ama, her insana ayrı ayrı şeyler yakışır. : ) Mesela beyaz tenli isen, nar çiçeği veya mercan tonlarında düşün. Gözlerin ne renk bilmiyorum. İşte her şey burada tıkanıyor. Netice de bunlar bir kez olacak şeyler, ince detaylara kadar dikkat edilmesi gerekir.. : )

Ten Rengim Sarıya Çalan Bir Beyaz. Göz Rengim Koyu Kahve :D

[MENTION=157036]Cho[/MENTION] canım Üye Resimlerinden Bakabilirsin :R

Teşekkürler Yorumun İçin

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]; Gif nedeniyle pek anlaşılmıyor. Nar çiçeği, mercan ve yeşil tonları güzel gider diye düşünüyorum. Bir de resimlerden ziyade, mağazaları gez bence. Dene, beğen, değiştir. Tül tarzı modeller hoş olur, işlemeleri istediğin gibi değiştirip, dikiyorlar zaten.

Örnek 1.
Örnek 2.
Örnek 3.

Bunları bulabildim şimdilik, zamanım kısıtlı, vaktim olursa, bir şeyler daha bakabilirim. Hoşça kal.

kesin olarak bu değil zaten :) örnek olarak verdim. sizinde beğendikleriniz varsa gözünüze çarpanlar paylaşabilirsiniz fikir almak istedim
teşekkürler düşüncen için . siyah eşarp konusunda haklısın bu yüzden tülü yeşil tonlarda düşündüm ki renk versin tabi farklı tonlarda da olabilir bu elbise.
illa bu olacak diye bir şeyde yok zaten.
yardımlarınızı bekliyorum ;)

Rica ederim ne demek .

Uygun bi vakit bulduğumda bakar paylaşırım burda , umarım içine sincek bi şey bulursun : )

m7m88.jpg

Gülleri çıkarılırsa gayet hoş bence.

m7mb1.jpg

m7mb6.jpg

Saten sade bi baş örtüsüyle bunu tercih ederdim ben olsam ama düğünde beyaz veya krem giyceğin için aynı tonlarda bi elbise tercih etmezsin sanıyorum, yine de paylaşayım dedim, model gerçekten güzel motifler vesair.

m7md4.jpg

Sade görünebilir ama o üzerindeki grimsi olan işlemeler altın-gümüş arasındaki bi renkle işlenirse çok hoş bi elbise olabilir, kesimi güzel.

m7mgv.jpg

m7mh6.png

Yakın modeller birbirlerine hatta aynı bile olabilir, beğendiğin modelin kabarık istersen kabarık, normal istersen normal olabilceğini ve orijinali gibi olduğunu gözünde bulundurmanı istediğimden paylaştım, senin beğendiğin modelin de kasnakları çıkarılıp tülleri azaltılırsa hoş bi hal alabilir ve bence internette bulunanlardan en güzeli o. Bugün aradığımda farkettim, hiç hoş şeyler yok. Ben diktir derim kafanda bi model belirleyip, ne dükkanlarda ne internette hoş şık biraz da ağır duran asil bi şey bulabilceğini sanmıyorum.

m7mkx.jpg

Bu benim favorilerimden.

m7mnu.png

Ve bu çok güzel, beğenceğini düşündüğüm bi elbise, ama resmi farklı kaydet tuşuna bastığımda olmuyodu, prt. sc. yaptım resmin kalitesi gittiğinden elbise pek anlaşılmıyo ama gerçekten güzel ve böyle bi renk böyle bi model düşünebilirsin diye düşünüyorum.

Şimdiden kolay gelsin : )

Çok Teşekkürler Kızlar Süpersiniz Valla :R

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] tatlım çok teşekkür ederim ama biraz kabarık istiyorum :D

@'Gözde Sonuncusu çok hoşuma gitti ama şimdi de kararsız kaldım :D

[MENTION=157036]Cho[/MENTION] Öneriler İçin Teşekkürler Beğendim.

Gezip Görmek Lazım Birde :R Hepinize Çok Teşekkür Ederim. Baktıklarımı Denediklerimi paylaşacağım burada o zaman da fikirlerinize başvuracağım :R

Bunu Sevdim

m7mnu.png

bunu begendim ben
bu tarz dusunebilirsin bence... aliti yaptim ekleyen uyeden :)

bence nisanlik olarak degilde abiye olarak bak... nisanlik degerinde guzel abiyeler oluyor. nisanliklar cok kabarik oluyor etekleri hos degil.
boyun kac bilmiyorum ama ozellikle boyun uzun degilse etekleri kabarik hic tavsiye etmem...

Abiye-Tesettur-Abiye-Modeller.jpg

Son düzenleme:

@'Gözde Sonuncusu çok hoşuma gitti ama şimdi de kararsız kaldım :D

Tahmin etmiştim onu beğenceğini, gördüğümde tam Ayşe'ye göre dedim xD

Kız da benziyo biraz sana, sanki senin üzerinde görüyoruz gibi oldu xD

Düşün bakalım, zaman çok : )

Zevkini bilemediğim için bunları buldum, araştırmaya devam edeceğim. :)

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] ,Canim senin ilk koydugun resimler ve emelin toz pembe resimleri hos ama tabi kafanda bir illa bu renk olucak dedigin var mi? :)
ona göre secseydik :)
acikcasi her renk yakisir tenine :) ama toz pembeden yanayim :)
IMG_5745%2Bcopy.jpg

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Evet Canım Nar Çiçeği yada Yeşilli Siyahlı Tonlara Bakıyorum :)

Ben çok beğendim canım güzel bir seçim olmuş :) sanada yakışacağına inanıyorum.Bence şapka siyah kalsın elbisenin tonunda olursa çok fazla olur siyah şık olmuş :)
bu arada tebriklerrr şimdiden canım :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri