Be®at

Mastor

Kayıtlı Üye
Mastor

Merhabalar, biraz karalama yapalım ;

Adım : Berat

Anlamı : 1. Resmi belge, imtiyaz belgesi.
2. Osmanlıda bir kimseye verilen nişan, rütbe veya toprak imtiyazını gösteren belge.

* *

* *
Bu ismi bana vermelerinin sebebi, ' Berat Gecesi ' akşamı doğmuş olmamdan mütevellit. Amcam'ın eşi, Orsev hanım ablam adı ile geldi ; ' Berat ' olsun demiş.
Başka isim düşünülmüş yoksa, 1 gün sonra yahut önce doğsa idim ismim Latif, Ragıp, Şükrü ve benzeri olabilirdi.

* *
Tipik bir kova burcuyum. Çoğu özelliğini taşırım.

* *
Sakin bir yerde bulmaca çözmekten büyük haz alırım.

* *
Neşeli bir insan olduğumu ve iyi niyetli olduğumu düşünüyorum. Çokta duygusalımdır.

* *
Gülmek kadar ağlamakta doğaldır benim için, ağlamayıda severim.
'Erkek ağlamaz','Ağlayan erkek güçsüzdür' cümleleri bir safsatadan ibarettir. Bilakis efendim, ağlayan erkek dirayetli ve merhametlidir.

* *
Aradan uzunca seneler geçecek, aynaya bakacağım, yüzümdeki kırışıklıkları göreceğim birgün, bu benim afil yaşamımda ne kadar güldüğümün ve ağladığımın bir simgesi olacak, ve ne kadar dolu bir yaşam geçirdiğimi anlayacağım.
Ağladığım ve güldüğüm hiç bir an için pişman olmayacağım, sahte de olsa bir tebessüm kaplayacak yaşlı ve çirkin suratımı...

* *

Son düzenleme:
---> Be®at

Artık geceleri dışarı çıkıyoruz öğlen ki piyasa kesmiyor...

bu konuda bendensın :)

saol kendını tanıttıgın ıcın

---> Be®at

her gün alkol alıp kadir gecesinde almayarak yırtıcağını mı sanıyosun :pP

neyse hoş geldin sende (:)

---> Be®at

iyi alkol almalar sana berat bu gençlik nereye doğru koşuyo acaba çok merak ediyorum kimlere emanet edilecek bu ülke acaba.Seni tanımak çokta güzel olmasa bile en azından iyiydi.

---> Be®at

Hmmmm, anladım. Ben samimiyetle kendimi anlattım sana "cici" gelmeyebilir bu yaşantı. Neyse tamam :67:

samimiyetine lafım yok berat daha çok küçük olduğun için ve bundan 2 sene önce bunu kullanmaya başlaman çok şaşırttı beni ailenin kızmamsı ayrıca ilginç geldi :( herşeye rağmen iyi bir insan olduğun çok açık ortada doğru yolu bulman dileğiyle :106:

---> Be®at

samimiyetine lafım yok berat daha çok küçük olduğun için ve bundan 2 sene önce bunu kullanmaya başlaman çok şaşırttı beni ailenin kızmamsı ayrıca ilginç geldi :( herşeye rağmen iyi bir insan olduğun çok açık ortada doğru yolu bulman dileğiyle :106:

2 Sene önce değil, orta okul 7de şuan lise 4de olmam gerek hesaplarsın.
Babam benim oğlum içmez diyor =) Annem biliyor ama yapacak birşeyi yok.
Ayrıca başka bir günaha girdiğim olay yok =) buda benim nazar boncugum olsun.
Sende iyi br insansı belli. Teşekkür ederim.

---> Be®at

2 Sene önce değil, orta okul 7de şuan lise 4de olmam gerek hesaplarsın.
Babam benim oğlum içmez diyor =) Annem biliyor ama yapacak birşeyi yok.
Ayrıca başka bir günaha girdiğim olay yok =) buda benim nazar boncugum olsun.
Sende iyi br insansı belli. Teşekkür ederim.

arkadaşım seni yargılamış gibi oldum ama şaşkınlık duyduğum için eğer haddimi aşacak laf ettiysem kusuruma bakma benim şaşırdığım hem çok küçük olman hemde insanları günahına şahit tutmandır ALLAH ile senin aranda kimse şahitlik etmesin dediğim gibi inşallah birgün bu nazar boncuğundan kurtulmandır güzellikler seninle olsun :106:

---> Be®at

arkadaşım seni yargılamış gibi oldum ama şaşkınlık duyduğum için eğer haddimi aşacak laf ettiysem kusuruma bakma benim şaşırdığım hem çok küçük olman hemde insanları günahına şahit tutmandır ALLAH ile senin aranda kimse şahitlik etmesin dediğim gibi inşallah birgün bu nazar boncuğundan kurtulmandır güzellikler seninle olsun :106:

:160: hayır yargılanmış gibi hissetmedim ben.
Nazar boncuksuz hayat geçmez =)
Teşekkürler, seninde herşey gönlünce olsun...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri