Ben Anlatamıyorum!

AlemiSir

Kayıtlı Üye
Ben Anlatamıyorum!

Evet! Sana anlatamıyorum içindeki o duyguyu. Nasıl ve nerede seni görsem, kalbim durur gibi çarpıyor!

Yoksa seninde mi, kalbin durur gibi çarpıyor!..desem ve düşünsem, inanamıyorum öyle olacağına bu imkânsız gibi geliyor, bana! Ben kimim, ben nasıl biriyim ve ben neyim ki de, sana hangi cesaret ile nasıl kendimi anlatsam diye, düşünmüyorum her an!
Her kalp aynıdır ve aynı şey için çarpar durur: Önce hayat, sonra sevgi dolu bir “AŞK” ile yaşamak! Fakat bedenler aynı değil ki, her fizik bunu kaldıramaz. Fizikler güzel olur (beğenildikleri gibi) fizikler güçlü olur (her fizik kendine göre) diller söyler, duygular düşündürür ve o duygu yüklü düşünceleri dışa vurup meşk eylemek, her bedenin taşıdığı o güçlü cesarete sahip mi, acaba? Sen nerde, ben nerde? Görünmez bir hayal âleminde ve gidiyoruz, nereye?
Bana bir ses geldi, birden ve bir yerden, heyhat! Bu ne güzel bir ses ve sesleniş Yârab!

* * *

Bana bir derman ver Allah’ım, bir derman!
Âlem-i gönlümde aşk, dilimden dökülen Aşk-ı ferman!

Alem-i Sır

---> Ben Anlatamıyorum!

ne güzel anlatmissin iste, git simdi bunu ona da anlat! yani simdi olmasada yakin gelecekte.. :)

---> Ben Anlatamıyorum!

ne güzel anlatmissin iste, git simdi bunu ona da anlat! yani simdi olmasada yakin gelecekte.. :)

...yaniii..!..tabii ki, olabilir o'da yakın gelecekte...demekki bir umut var!..:)

Öyle bir durumda herkes bir acemi oluyor. Kimse gerçekte anlatmak ve anlatmayı istediğini anlatamıyor ki! Sanki (Cansız değil o'da çok değişik ve gizemli bir âlemde = Canli bir cenaze!) oluyor. Eline, yüzüne bulaştırıyor. Sakarlıklarımız tutuyor bence, sen ne dersin!..? :)
:69: yinede böyle olalım dileklerimle, işte... :106:

---> Ben Anlatamıyorum!

...yaniii..!..tabii ki, olabilir o'da yakın gelecekte...demekki bir umut var!..:)

Öyle bir durumda herkes bir acemi oluyor. Kimse gerçekte anlatmak ve anlatmayı istediğini anlatamıyor ki! Sanki (Cansız değil o'da çok değişik ve gizemli bir âlemde = Canli bir cenaze!) oluyor. Eline, yüzüne bulaştırıyor. Sakarlıklarımız tutuyor bence, sen ne dersin!..? :)
:69: yinede böyle olalım dileklerimle, işte... :106:

kendi adima söyleyecek olursam, su güne kadar ne söylemek istediysem söyledim, kimseden cekinmedim ama demek ki karsi taraf anlamamakta israr etmis..
ve sanirim hep bizi haketmeyen insanlari sevmisiz bizler .s

---> Ben Anlatamıyorum!

kendi adima söyleyecek olursam, su güne kadar ne söylemek istediysem söyledim, kimseden cekinmedim ama demek ki karsi taraf anlamamakta israr etmis..
ve sanirim hep bizi haketmeyen insanlari sevmisiz bizler .s

Evet, çok ama çok doğru ve haklısın ayrıca tam yerinden vurdun konunun!..Bizler demek ki;
(ve sanirim hep bizi haketmeyen insanlari sevmisiz bizler)sanada çok çok teşekkür ederim ve her umudunun ve isteğinin tam ve yerinde gerçekleşmesini dilerim... :106:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri