Bende gizli olduğunu sezenler olmuş.

Mutluluktun

Bayan Üye
Sevgisiz günlük,

Neden 08.08.2012' de başladım sana yazmaya ? Çünkü içimden kopan bir parçanın doğum günü bugün..Kuzenim demek istemiyorum,çünkü biz hep ailemizden gördük onu.Kardeşimdi o benim..Hiç ayrılmayacaktık,hep kardeş yaşayacaktık..Hayallerimiz vardı.Ayrı ayrı değil, 'beraber.'.Bir sevgili,bir dosttan çok öteydi işte o.Bigün evlenecekti.Çok üzülecektik ama hayallerimiz vardı..İstemeye geldiklerinde hep beraber olacaktık..Kahveyi beraber yapacak,içine de kırmızı biber ve baharatlar koyacaktık..Aslında onu bzden koparak kişiden intikam alma isteğiydi içimdeki..Kına gecesinde sabaha kadar tepinecektik hahaha Gelin ayakkabısının altına kocaman yazacaktık ablamla adlarımızı..İlerde bi gün çocuğu olacak teyze diyecek şirin şirin etrafımda dolaşacaktı.Ben büyütecektim onu..Anne yarısı olacaktım ona..Sarılıp uyuyacaktım küçük meleğime..

Olmadı..
Gitti o. Hani ölerek gitseydi de bunu yapmasaydı derler ya, aynen öyle..
Ne yaptın sen bize ?
Böyle gitmemeliydin,
Böyle bitmemeliydi kardeşliğimiz..
Yıktın bizi,öldürdün..

Bir çocuğun olmuş.Adını Arda koymuşsun..Bize hep dediğin gibi..'Oğlum olursa adını Arda koymak istiyorum.''..Mutlu olmadığını biliyrum o adamla.Geri dön ne olur diye yalvardığım günler geldi bak aklıma.Sağlıklı mı çocuğun? Kimlere teyze diyecek ? Neyse.

Hala dövüyor mu o adam seni..Hamileyken karnına vuruyordu ya,şimdilerde öyle mi yine ? Bizim dokunmaya kıyamadığımız yüzüne tokat atıyor demi hala ? Sarılmaya doyamazdık Duygu biz sana..Şimdi dayaktan hastanelik oluyormuşsun..Üzülmüyoruz kardeşim,ölüyoruz..
Soranlara merdivenden düştüm diyormuşsun, deme.
Hani hasta oluyordun ya, bayılıp bilincini yitiriyordun..Hatta bazen geçici hafıza kaybı..İyileşememiştin o ameliyattan sonra.
Ama biz sana gözümüz gibi bakmıştık..
Şimdilerde o adam hastalığını umursamadan şiddet uyguluyormuş sana..
Ne olur geri dön..etme,

Cümleler içinde kurduğum 'Adam' kelimesi için özür dilerim. Değil adam erkekliğinden şüpheliyim..İnsanlığından da..
Şimdi beraber olmalı,kocaman bi pastayla doğum gününü kutlamalıydık..
Bi köşeye çekilip ağlamak değil..

---> Bende gizli olduğunu sezenler olmuş.

:( oyleleri erkek degil. Dayak acizliginim disa vurmasi :( tuylerim diken diken oldu okurken :(
Aileler gozu gibi bakar, birak vurmayi bakmaya kiyamaz.uyandirmaya bile kiyamazken kizlarin cogunun hayti evlendiginde bitiyor maalesef...:( elimde olsa sidder iygulayan butun erkekleri insan denimeyecek varliklari gebertirdim.

Okudum, Keşke okumasaydım, lanet olsun öyle hayvanlara insan demeye dilim varmıyo ellerim varmıyo. Nasıl bir canilik ? Hani bu ülkenin adaleti polisi jandarması ! neden yardım etmiyorlar duyguya.. :( Doktorlar neden ögrenmiyorlar anlamıyorlar mı ? ah be arma öyle pis bi dünyaya geldinki dogmasaydın iyiydi ..

burda olsa iste, en ufak bir suphede hemen polisi ararlar.

benim yegenim hasta oldu. afedersiniz tuvalete cikamiyordu 2-2,5 yasindaydi. altini dahi degistirtmiyrodu.. ablam doktora goturdu, iste derdini anlatti. tuvalete cikamiyor. altini bile degistirtmiyor, korkuyor filan..
busefer doktorlar basladi, nasil davraniyorsunuz, babasi nasil davraniyor (tevbe tevbe hasa hasa, ALLAH muhafaza... babasimi birsey yapiyor acaba diye hemen sormaya basladi)... ALLAH muhafaza, kendilerinde boyle durumlar daha fazla ya...

yani tr deki doktolarin gozlerimi kor?

:( oyleleri erkek degil. Dayak acizliginim disa vurmasi :( tuylerim diken diken oldu okurken :(
Aileler gozu gibi bakar, birak vurmayi bakmaya kiyamaz.uyandirmaya bile kiyamazken kizlarin cogunun hayti evlendiginde bitiyor maalesef...:( elimde olsa sidder iygulayan butun erkekleri insan denimeyecek varliklari gebertirdim.

Bana bıraksalar bi odaya koyup benzin döküp yakcam ama izin vermiyorlar ki :91:

Okudum, Keşke okumasaydım, lanet olsun öyle hayvanlara insan demeye dilim varmıyo ellerim varmıyo. Nasıl bir canilik ? Hani bu ülkenin adaleti polisi jandarması ! neden yardım etmiyorlar duyguya.. :( Doktorlar neden ögrenmiyorlar anlamıyorlar mı ? ah be arma öyle pis bi dünyaya geldinki dogmasaydın iyiydi ..

Sadece o adamda suç olsa..Duygu hepimizin polisi aramasına izin vermedi..Korktuğu bişeyler var belki de.Nişanlıyken tokat atmıştı bu hayvan.Ona rağmen evlendi..Korktuğu bişeyler var sanırım,fazla korkuyor hem de..Doktorun biri farketmiş.Merdivenden düştüm demiş.Doktor da 'Merdivenden düşmek böyle olmaz'' demiş.Resmen tekme tokat dayak yemişsin demiş.2 kere geri döndü.Hamileyken yeter bana sürekli vuruyor,annesi dolduruyor gelip herkesin önünde dövüyor beni dedi..Yapma ablam dedim..Yalvarırım geri dön..Nolur dedim..Ağladım..Yalvardım..Bi odada durmak zorundaymış.Kuzenim Kürtçe bilmiyor..Ama bunlar hep kürtçe konuşuyorlarmış.Düşünsenize, delirir insan..Saatlere kimse senle konuşmuyor.Anlamadığın dilden konuşuluyor..Hayvan yerine koydular..Gitme dedim..Ağladı, beraber ağladık saatlerce..Bana dedi ki , 'Babası olmasa bile yavrumun sana teyze demesine izin verir misin ?''Ağladık yine..Çok ağladık.Gelip babamın üzerine yürüdü damat artık ne dediyse,geri döndü..Gitti..

Sadece o adamda suç olsa..Duygu hepimizin polisi aramasına izin vermedi..Korktuğu bişeyler var belki de.Nişanlıyken tokat atmıştı bu hayvan.Ona rağmen evlendi..Korktuğu bişeyler var sanırım,fazla korkuyor hem de..Doktorun biri farketmiş.Merdivenden düştüm demiş.Doktor da 'Merdivenden düşmek böyle olmaz'' demiş.Resmen tekme tokat dayak yemişsin demiş.2 kere geri döndü.Hamileyken yeter bana sürekli vuruyor,annesi dolduruyor gelip herkesin önünde dövüyor beni dedi..Yapma ablam dedim..Yalvarırım geri dön..Nolur dedim..Ağladım..Yalvardım..Bi odada durmak zorundaymış.Kuzenim Kürtçe bilmiyor..Ama bunlar hep kürtçe konuşuyorlarmış.Düşünsenize, delirir insan..Saatlere kimse senle konuşmuyor.Anlamadığın dilden konuşuluyor..Hayvan yerine koydular..Gitme dedim..Ağladı, beraber ağladık saatlerce..Bana dedi ki , 'Babası olmasa bile yavrumun sana teyze demesine izin verir misin ?''Ağladık yine..Çok ağladık.Gelip babamın üzerine yürüdü damat artık ne dediyse,geri döndü..Gitti..
bişeylerden çok korkuyor ama korkarak yaşanmaz hayat .. Geri dönmesi gerek. Bir şekilde ikna edin onu .. Ardaya yazık.. Onun hayatı kararacak .s

burda olsa iste, en ufak bir suphede hemen polisi ararlar.

benim yegenim hasta oldu. afedersiniz tuvalete cikamiyordu 2-2,5 yasindaydi. altini dahi degistirtmiyrodu.. ablam doktora goturdu, iste derdini anlatti. tuvalete cikamiyor. altini bile degistirtmiyor, korkuyor filan..
busefer doktorlar basladi, nasil davraniyorsunuz, babasi nasil davraniyor (tevbe tevbe hasa hasa, ALLAH muhafaza... babasimi birsey yapiyor acaba diye hemen sormaya basladi)... ALLAH muhafaza, kendilerinde boyle durumlar daha fazla ya...

yani tr deki doktolarin gozlerimi kor?

Doktor bilse napcak ki ? Ne yapabilecek ? Evli, kendi isteğiyle evlendi..Yapamazlar bişey..Görüyoruz kaç kadın şiddetten öldü. Eee ne yaptılar polisler ? Hiçbişey..

bişeylerden çok korkuyor ama korkarak yaşanmaz hayat .. Geri dönmesi gerek. Bir şekilde ikna edin onu .. Ardaya yazık.. Onun hayatı kararacak .s

Canım nasıl geri dönsün artık ? Artık onun bi oğlu var..Sence dururlar mı? Babasının tahmin ettiği bişey var, sanırım çocuğu biraz büyüyünce alıp, duygu ablamı kapı dışarı edebilirler..
Abla dedim yalvardım..Sizene dedi. Karışmayın dedi..
Bi kere de arabayı kaçırmış, evine kaçıyormuş..Yakalamışlar,döverek eve götürmüş cani !

:S o çocugu daga bile gönderir bunlar. Erkek çocugu dogurdu ya duygu ablanın önemi kalmadı artık.

Kız çocuk doğursaydı olacakları tahmin bile etmek istemiyorum :S

Sağol Damlacım bu arada :)

Kız çocugu dogursa daha fazla dayak yer hor görülürdü rabbim acımış demekki..
Gerçekten seviyormu peki o Adamı? :S adam dedim ama..
Rica canm ne demek:)

Bi çocuk oldum ellerim yaralandı.
Bi aşık oldum, her gece efkarlıyım..

Merhaba günlük,
Ne kadar ortak yönümüz var seninle..İkimizin de duyguları yok..Son Duygu'm oydu, o da gitti.İkimize de insanlar derdini döker,güvenir sonra da bi kenara atar..Bak seni sevdim şimdi..Ben artık cansız varlıkları daha çok seviyorum,çünkü hiç terketmiyorlar...
Babamı özledim..Yani eğer duygularım olsaydı,özlüyor olurdum heralde, hem de çoook...
Özlediğimi bile hissetmiyorum..Ağlıyorum, belki özlediğimden.Ama kalpte hissettiğim bişey yok her zamanki gibi..O Fransa'da ve ben muhtaç olduğum huzura kilometrelerce uzaktayım...Onu seviyorum, çok seviyorum babamı..Hissetmiyorum birşey ama sevmeliiyiim ya sevmeliyim ! O benim babam ! O benim annem ! O benim ablam ! O benim kardeşim !
Duygularım bu kadar hiç olamaz..Bu ben olamam,olmamalıyım !
Bu kıza ne olmuş diye bakma öyle tamam mı ?
Vakit geçsin diye yaşamaktan yoruldum ! Kalbimi hissetmek istiyorum ben.Anneme bir kere olsun 'Sni seviyorum.' demek istiyorum..Bi kere bile diyemedim,hayırsız evladın tekiyim..
Nefret ediyorum kendimden .Utanıyorum duygusuzluğumdan,tiksiniyorum yaşayamadığım hayattan ..

Kız çocugu dogursa daha fazla dayak yer hor görülürdü rabbim acımış demekki..
Gerçekten seviyormu peki o Adamı? :S adam dedim ama..
Rica canm ne demek:)

Bak canım o inanılmaz bi psikoloji içine girmiş. Onun beyninde tümör vardı..Ameliyat oldu,ama iyileşemedi..Stres,sıkıntı yaptığında bayılıyor ve sonra uyandığında bi süre kimseyi hatırlamıyor.Dişlerini sıkıyor,ağzını kenetliyor..Bazen köpükler çıkıyor ağzından..
Ben hastayım beni kimse kabul etmez ama o beni kabul etti. ' psikolojisinde o..Sevmiyor şuan, korkuyor bence..

Merhaba duygusuz günlüğüm,
Gecenin bu saatinde gene ne var mı diyorsun ? Çok ayıp !!
Senin cümlelerine işkence yapar, suçu senin üzerine atarım ,kenar süsü yaparım seni hayatıma haaaaaa :M
Bir tek beni dinleyeceksin bir tek beni !!
Bah hele bak dinle, Burakcan ne yazmış bi yere,
'Minübüste gönderdiğim 50tl'nin üstü geçiktiğinde yaşadığım stresi sevgilim konuşmalıyız diye mesaj attığında yaşamadım'.
Sen şimdi benim 'Bunun sevgilisi var lee, olamaaz.Hemen Nur'a mesaj atmalıyım o da moralimi düzeltmeli.' diyerek ağladığımı düşünüyorsun değil mi?
Yok beee yoook :D Takıntı yaptığım bi çocuk için üzülmem kii hahaha
Aşık olamıyorum biliyorsun sen de , yalnız tek düşündüğüm şey ;
Bu çocuk konuştuğu gibi yazıyor bee :D :D Münibüs ne ?
Davulcular dolanıyor gene..Heç gusra bahma bizim davulcular kimseye benzemez.Sadece davul yok, zurna falan .. hahaha Millet sahura halay çekerek uyanıyor burda hahaha
Şuan sivrisinek laptobun üzerinde..Yazık garibim az sonra öleceğinden habersiz :D Eee ne oldum değil ne olacağım demeli :D Öldürdüm sivrisineği :D Son duanı et köpeek '' dedim. 'Babam kanımı yerde bırakmaz, kanını emer öldürürler seni 'dedi..Sonra da 'Ver bi bakayım kol. ' dedi ..Ölecek hala kan dileniyo :D :D
Neyse işteee annem çağırıyor beni :D 'Bu bilgisayarın başında ölüp gitcen ' diyor..
Gitmeliyiiim görüşürüzz aşkoooom <3

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri