Beni Nasıl Bilirsiniz? DiReNiS

---> Beni bilen var mı ki ?

bu sitenin en hanımefendi üyesidir.
kitap okumayı çok sever,genel kültürü çok iyidir.sanırım benim gibi bi çoğu bu özellikleriyle hatırlar bu güzel insanı..
ayrıca muhabbetti de çok keyiflidir.
not:özlendin abla..

---> Beni Nasıl Bilirsiniz? DiReNiS

En büyük arkadaşlıklar kavgayla başlar misali sevgimin zamanla ortaya çıktığı kişisin sen. Yine zaman içerisinde doğru yolu bulman da seni sevmeme nedendir :pp Saygın kişilik Hatice Ablam seni onlıne görmek güzel

Kıvrak zekasıyla, üslubuyla, yazmadaki becerisiyle hayranlığımı kazanmıştır :)
Kitapların dostudur, bilgiye önem vermesiyle örnek biridir
Forumda en beğendiğim kişilerden biridir
Özledik nitekim :pp

şu foruma senin için şuan girdim desem ?

en özlediğim , aklımın bir köşesinde daima olansın.

en çok özlediğim muhabbetine çok ihtiyacım odluğumsun. beni aramanı knouşmalarımı bunu böle ypama şunu şöyle yap die fikirlerine ihtiyac duyduğumsun.

sahip olmaya can attım bitanecek ablamsın.

çok uzun zaman odlu görüşmeyeli. umarım herşey youlndadır. seni gercekten çok özledim ablam.. Seni Çok Seviyorum..

Untilcim, tşk ederim canım. Sohbetini özledim.
Ahh Buğraam Ahhh.. Hakikaten, karşılıklı, birbirimizin sabrını epey zorlamıştık :) O tatlı atışmaları da özledim :)
Ashlıı canım benim, tşk ederim tatlım. Aynı şeyleri bende senin için düşünüyorum.
İncimmmmmmmm....Şükürr burdasınn.. Özledim çok.. Düşlerforum yazarken nete ilk aklıma gelen isimdin.

çok özledim seni.
muhabbetini..
İstanbul planımız bile vardı buluşacaktık.
yarım kaldı.

hic sohbetimiz yada bir konuda karsilikli yazismamiz olmasada bir kac yorumuna denk geldigim kadari ile '' az ve oz'' konusan (yazan) uyemizsin.

cok fazla yazmasanda, bir kac yazin bile senin kisiligini ortaya koymaya yetiyor.

akli basinda biri olarak dusunuyorum seni.

Forumun en olgun ve en hanımefendi üyesi.. Abla dediğim tek kişi :)
Bir an aklıma 3-4 sene önceki forum geldi o zamanı ve o zaman ki sohbetleri arkadaşlıkları çok özledim. Umarım reel hayatında kalbinin istedikleri olur ablam iyi bak kendine :)

Forumun en olgun ve en hanımefendi üyesi.. Abla dediğim tek kişi :)
Bir an aklıma 3-4 sene önceki forum geldi o zamanı ve o zaman ki sohbetleri arkadaşlıkları çok özledim. Umarım reel hayatında kalbinin istedikleri olur ablam iyi bak kendine :)

Edizimmm.... Teşekkür ederim canım benim.. Özledim seni.. İyimisin, hayatında herşey yolunda mı ?

şu an çok görünmeyen ama eskiden aktif olan hanımefendi üyelerindensiniz forumun sanırım...yorumlarınız kişiliginiz kalitenizi gösteriyor

Forumun Köklü Hanımefendilerindendir Kendisi.

Sevdiğimiz Kişiliktir.

Kendinisi Sık Sık Göremesekde

Eski Üyeler Tarafından Özlenmektedir.

Teşekkür ederim hayal.. Allah razı olsun.

Semihhh... Canım kardeşim Allah razı olsun,sağol... Seni de özledim. İnşAllah rastlarız bir gün de sohbet etme imkanı buluruz biraz.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri