Beni Nasıl Bilirsiniz ? KoJiRo

---> Beni Nasıl Bilirsiniz ? KoJiRo

Saygisizlasma ben coktan senle konusmamizi bitirdim Erkale yazdim sanami soracam burayi yazip yazmacagima ben senin gibi 2 gunde degismedim yalanmi mod oldun havan degisti benide sildin hayret modluktan cikmissin tabi bu forumunda pabucu dama sorun şuki arkadas kelimesi cok cok uzak sana.Bana oyle konusma beni sinirimi sen gormedin.Ben kimlerle muhafap olmusum ya artik sende yazma cunku uzadikca hakkaten baska bir yuzun cikiyor ortaya nokta

Saygisizlasma ben coktan senle konusmamizi bitirdim Erkale yazdim sanami soracam burayi yazip yazmacagima ben senin gibi 2 gunde degismedim yalanmi mod oldun havan degisti benide sildin hayret modluktan cikmissin tabi bu forumunda pabucu dama sorun şuki arkadas kelimesi cok cok uzak sana.Bana oyle konusma beni sinirimi sen gormedin.Ben kimlerle muhafap olmusum ya artik sende yazma cunku uzadikca hakkaten baska bir yuzun cikiyor ortaya nokta

Mod oldum havammı değişti :D yapma ya çok zekisin bulutluydu parçalı oldu dimi burası benim konum yazmanı istemiyorum özel sayfam senin yazmanı istemiyorum sor bakalım ne havam olmuş konu açıyorum hep sor ya mod olsun admin olsun hepsine sor [MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] abi sen söyle kime havam olmuş ?
@@ueen2 sen söyle nurten mod olduğumda kime hava yapmışım hava yapmak nasıl bişey [MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] abi sende söyle konu çığırından çıktı cidden
[MENTION=165530]Morgenstern[/MENTION] sen söyle kardeşim kime hava yapmışım mod olduğumda çok değişmişim diyorda .

Lütfen eğer suç bendeyse sevgili adminler gereğini yapsın ? çünkü uzadıkça dahada çok sinirleniyorum.

Mod oldum havammı değişti :D yapma ya çok zekisin bulutluydu parçalı oldu dimi burası benim konum yazmanı istemiyorum özel sayfam senin yazmanı istemiyorum sor bakalım ne havam olmuş konu açıyorum hep sor ya mod olsun admin olsun hepsine sor [MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] abi sen söyle kime havam olmuş ?
@@ueen2 sen söyle nurten mod olduğumda kime hava yapmışım hava yapmak nasıl bişey [MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] abi sende söyle konu çığırından çıktı cidden
[MENTION=165530]Morgenstern[/MENTION] sen söyle kardeşim kime hava yapmışım mod olduğumda çok değişmişim diyorda .

Lütfen eğer suç bendeyse sevgili adminler gereğini yapsın ? çünkü uzadıkça dahada çok sinirleniyorum.

Uzatma sen uzatiyorsun nokta koyalim tamam mi bu benim dusuncem .

[MENTION=106284]KoJiRo[/MENTION] Yok yanlış anlamam :R
Fikrimi söyledim haklısın tabii. Bir husumetimiz olmadı olacağını da düşünmüyorum açıkçası.
Seni tanımak güzel. Her şey gönlünce olsun :)

[MENTION=106284]KoJiRo[/MENTION] ben zaten sınırlısın ya da bana karsı hos olmayan davranısın var demedım
tek soledıgım asabı geldıgın oyle hıssettım ve onu soledım.
bır yorumundan falan bu hıssı almısımdır.
zaten bıreysel bır konusmamız olmadı kı bana karsı yanlıs bısen olsun.

dert edilecek şeyler değil forumda kimse kimseyi sevmek zorunda değil bi rica var ortada ona uymak lazım yazılmasını istemiyorsa yazmayın olsun bitsin bu kadar basit saygılar herkese sende yanlış anlama abla kötü niyetle yazmam ben kimseye :) [MENTION=164193]Derin42[/MENTION]

dert edilecek şeyler değil forumda kimse kimseyi sevmek zorunda değil bi rica var ortada ona uymak lazım yazılmasını istemiyorsa yazmayın olsun bitsin bu kadar basit saygılar herkese sende yanlış anlama abla kötü niyetle yazmam ben kimseye :) @Derin42

Kardeşimsin özledim seni :R

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri