Beni Nasıl Bilirsiniz ? LIYA

---> Beni Nasıl Bilirsiniz ? _Liya_

canim benim ben hic yorum yapmamissim, konuyu actiginda buyuk muhtemel hakkinda bir fikrim yoktu :)

sen gercektende forumda en nazik, kibar, hanimefendi diyebilecegim bir kac kisi arasindasin.
seni gorunce ben boyle incecik camdan yapilmis cok degerli bir gul gibi goruyorum,
insanlar sana azicik dokunsa sertce kirilacak gibi. cabuk incilen gibi.

sen gercektende cok kibar ve nazik bir bayansin. seni cok seviyorum.

canim benim ben hic yorum yapmamissim, konuyu actiginda buyuk muhtemel hakkinda bir fikrim yoktu :)

sen gercektende forumda en nazik, kibar, hanimefendi diyebilecegim bir kac kisi arasindasin.
seni gorunce ben boyle incecik camdan yapilmis cok degerli bir gul gibi goruyorum,
insanlar sana azicik dokunsa sertce kirilacak gibi. cabuk incilen gibi.

sen gercektende cok kibar ve nazik bir bayansin. seni cok seviyorum.

Teşekkür ederim.
Konu yeni bugün açtım. :)
Sende çok hassassın, kendini boşuna üzdüğün zamanları gördüm. Üzme kendini çok değerlisin.Yeşil gülüm.

397qfitgg1j.gif

Teşekkür ederim.
Konu yeni bugün açtım. :)
Sende çok hassassın, kendini boşuna üzdüğün zamanları gördüm. Üzme kendini çok değerlisin.Yeşil gülüm.

397qfitgg1j.gif

tsk ederim tatlim. bak yine gozlerim doldu :) anlasamiyoruz, yine bukadar degildim ne oldu bana boyle ya :( :)
en iyisi filimlerde beni aglama sahnelerinde kullansinlar en iyi becerdigim sey :)

tsk ederim tatlim. bak yine gozlerim doldu :) anlasamiyoruz, yine bukadar degildim ne oldu bana boyle ya :( :)
en iyisi filimlerde beni aglama sahnelerinde kullansinlar en iyi becerdigim sey :)

Yumuşak kalpli insanlar ağlar, taş kalpli değilsin ondandır :)
Gülleri beğenmene çok sevindim, gülümseyerek kullan.

hırsızzz :D

şaka şaka iyi birisisin, samimisin, muhabetinde çekiliyor :D forumda yeniyim fakat az da olsa fikir sahibi oldum senin hakkında renkdaş.

hırsızzz :D

şaka şaka iyi birisisin, samimisin, muhabetinde çekiliyor :D forumda yeniyim fakat az da olsa fikir sahibi oldum senin hakkında renkdaş.

Evet (ç)alıntı imzalar var, itiraf edeyim ama ne yapayım güzel malzeme lazım bulamayınca (ç)alıyorum.
Sizlerde güzel imza yapmayın renkdaşım bende hırsızlık yapmayayım :)
Teşekkür ederim güzel sözlerin için.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri