Bi bu mantıktaki suriyeliler eksikti, tam oldu!

endLesS

Webmaster
m6JqbZ.jpg

---> Bi bu mantıktaki suriyeliler eksikti, tam oldu!

bunlar da ilerde torunlarımızın başına bela olacak :)

Bizde sizi ülkemizde görmek zorunda değiliz ama maşallah adım başı 3-5 tanesiniz.

Ne olur gel kal ülkede, artik bunu bile kabullenecek hâle geldim. Ama şöyle sanki kendi ülkeleriymiş gibi davranmalari beni çileden çıkarıyor yemin ederim,suratının ortasına hakareti şılak diye yapıştırasim geliyor.

Turk kurt mevzusu bittikten sonra sira bunlarla baslar.

Ama Allah var avratları güzel bunların xD

Ülkemde turist gibi yaşıyorum her yerdeler :D

Amerika "gelin alıcam" dese koşa koşa İngilizce kursuna yazılacak ikiyüzlü insan beyanatı.

adamların ülkesinde teror yaratıp savas cıkarıp yerınden yurdundan edelim sonrada bu tür yapılabilir isteklerini karşılamayalım. arz talep meselesi 3-5 yıla istedikleri olur.

Leşker Asakir'in : "Kürd'e yüz verirsen Çerkez astar ister." sözü misali.

Kendinize Ait Özerk Bir Bölge de İstiyor Musunuz ???

3 milyon Vatan Hayini Demek İstedi Herhalde...

Vatanları İçin , Vatanlarını Savunmak Yerine Ülkesini Terk Eden Adama Adam Denmez Benim Nezlimde...

IŞID , PYD , PKK , DAEŞ'i Yetmez Gibi Şimdi Surriceler mi ???

Nereye Gidiyoruz ....

+ + + Sığındığın Toprakların Dilini de Şeklinide Öğreneceksin ! İstemiyorsan Git Ülkene .... Yettiniz..... !!!

Son düzenleme:

Vatanları İçin , Vatanlarını Savunmak Yerine Ülkesini Terk Eden Adama Adam Denmez Benim Nezlimde...

herşeyi anladım da vatanı için vatanı savunmak vatanda kalmaları gerekmiyor mu ? terkediyorlarsa nasıl savunuyorlar ? xD

Moderatör tarafında düzenlendi:

herşeyi anladım da vatanı için vatanı savunmak vatanda kalmaları gerekmiyor mu ? terkediyorlarsa nasıl savunuyorlar ? xD

:D Kelime Hatası :D :D Düzelttim

Problem o zaten.. Terketmektense Kalıp Savunsunlar ... 3 Milyon Suri den 1 milyonu erkek olsa farzet ... Orada Ülkesini savunanlardan neleri eksik?
Maşallah elleri ayakları sağlam...

Türkiye'de kalarak nasıl da güzel savunuyorlar dimi vatanlarını ? :) Yarın Öbürgün Vatandaşlığıda Alınırlar Oh ne Ala :D

Sonra Kürtler Gibi Devlet Bize Bakmıyor... Al eline Çaputu Sende Başla Bana Özerklik Ver Onu ver Bunu Ver ...

Çanakkalede , Kurtuluş Savaşında Ecdadımız Atalarımız Annelerimiz Vatan Toprağını Savunmak İçin Neler Yaptı Söylememe Gerek yoktur sanırım...

Biz Ülkemizde Patlamalar oluyorda nereye gidiyoruz ??

Elimizde kalanı da verirsek ona buna ohoo :D

Nerde kaldı Vatan Millet Sakarya :D

Son düzenleme:

kusura bakmada bir bomba patladı evden cıkamıyorsunuz, evinize bomba yagsa sizinde ülkede duracağınızı sanmıyorum.

kusura bakmada bir bomba patladı evden cıkamıyorsunuz, evinize bomba yagsa sizinde ülkede duracağınızı sanmıyorum.

Evimizden Çıkamasakta En Azından Ülke Topraklarındayız

Ben , Beni Bilirim... Ben Gitmem...

Benim İçin Vatan , Millet , Bayrak ...

Giden de Hayindir...

Yakında ne işiniz var bu ülkede derlerse şaşırmam.

15 Temmuz tarihi itibariyle de vatanı birlikte kurtarmış olduk,oda güzel :D Zaten gelecek seçimlerde ben,Suriyeli belediye başkanları,milletvekili adaları ve aday adayları kesinlikle bekliyorum.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri