Birinin Sevgilisi Olmak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kan KraLiçesi

Bayan Üye
Birinin SevgiLisi oLmak..

Ba$ka Hic Kimse Tarafından DokunuLmamak, Konu$uLmamak, BakıLmamak Hatta !
Biraz Korunmak, Biraz $ımarmak..

Bir Kac Ce$it Yemek Yapmak, istikLaL Caddesinde Sıkı Sıkı eLini Tutmak, BeLki FiLm izLemek ama MutLaka Cekirdek CitLemek, Bi YerLerde Cay icmek, Pazar Sabahı KahvaLtısı Etmek Uzun Uzun, SahiLde Yürüyü$ yapmak gibi Kücük ama Zor HevesLerim Var !

Kek Yapmayı da Ögrenmek Lazım AsLında Bi Ara !

SabahLarı Uyandıgımda "Günaydın SevgiLim" MesajLarı görmek istiyorum TeLefonumda. Gün icinde ÖzLedigim Birisi oLsun istiyorum. ÖzLemek istiyorum Birini. Cok ÖzLersem Dayanamayıp gidip SarıLmak istiyorum. Dayanamamak istiyorum !

CaLı$ırken, Dü$ünmek istiyorum Sonra onu ! AkLımda oLdugu icin GüLümsemek istiyorum Ara Ara.. GüLümsedigim icin Daha Cok CaLı$mak..

Birini Sevmek istiyorum, Hic Kimseyi Sevmedigim gibi, Biri Sevsin istiyorum Beni, Hic SeviLmedigim gibi..

Biri o Kadar Cok Sevsin ki Beni, HataLarımı da Sevsin istiyorum !
O Kadar Cok Sevsin ki, Hata Yapmaktan Ödüm Kopsun !

Kıskansın istiyorum Biri Beni ! Sorsun istiyorum "Neredesin" diye, "Hımm Kim Aradı Bakayım" diye ! Ben Sormam ama, Korkmasın. O Sorsun..

BiLiyomusun Ne oLdu ? iLe Ba$Layan HeyecanLı CümLeLerimin Sonuna Kadar TahammüL Etsin istiyorum Biri Bana. MutLaka ipe Sapa geLmez Bir$ey oLmu$tur ama DinLesin Sonuna Kadar. Ya Bi Yavru Kedi Macerası ya da i$te Ona Benzer Bir $eyLer oLmu$tur. Bende Her Seferinde Sanki Bahceyi Kazmı$ımda Hazine BuLmu$um gibi HeyecanLa ve Öneminin Üzerine Basa Basa anLatırım ya, DinLesin i$te. "Ya, Evet Cok Mühim Bir $eyLer oLmu$" FaLan desin Bi de Sonunda..

Birinin eLini TutmakLa, Birinin eLini, Sıkı Sıkı Tutmak Arasında Cok Fark Var !
Ya Tutarsın ya da Tutmazsın ya da, Tutmu$ gibi Yaparsın i$te.
Ben Yapmam !
Bunu Zaten BiLirsin.
Kimin eLini Tutacagını Yani.
Deneyerek BuLmazsın.
Sadece BiLirsin.
BiLmek !
AcıkLaması yok.
Ve Ben eLini Sıkı Sıkı Tutmayacagımı BiLdigim Hic KimseyLe istikLaL Caddesine gitmeyecegim !
HeyecanLa ve Özene Bezene oLmadıktan Sonra Kimseye Yemek Yapmayacagım !
RepLikLerin Bir AnLamı Yoksa, KimseyLe FiLm Seyretmeyecegim.
Zaten Cekirdegi Unutsun BiLe, AsLa oLmaz !
.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri