Bu halimden nefret ediyorum.

Mutluluktun

Bayan Üye
Bazen o kadar yalnızım ki.
Aslında değilim. Yanımda, bi telefon uzağımda o kadar çok insan var. Onları hissetmeme rağmen yalnızım.
İçimdeki sıkıntının adını ‘o’ koyduğumdan beri bu haldeyim.
Ne kadar insan olursa olsun, ihtiyacınız olan tek bir insan olmadığında her şey biraz eksik, biraz yarım, biraz da tatsız oluyor. Tam anlamıyla mutlu olunamıyor mesela.
O da olsaydı böyle böyle olurdu diye düşünülüyor.Karar vermek o kadar zor ki.
Daha beklemeli miyim, yoksa artık umursamamalı mıyım bilmiyorum.
Onu kıskanamıyorum, nefret edemiyorum, sevemiyorum, artık özleyemiyorum. İçim bomboş resmen.
Öyle boş ki.
Neden ağlıyorsun dediklerinde verecek bir cevabım yok.
Bir şey yaptığımda ama neden diye sorduklarında gösterecek bir sebebim yok.
O eksik ya işte.
Ben çok değiştim.

---> Bu halimden nefret ediyorum.

'0 ' gider ve koca bir boşluk bırakır insanda .. Ne Sevebilirsin Ne güvenebilirsin, Nede Tamamen Hayata Tutunabilirsin hemen..
Ama Hepsi Geçecek :) , Emin ol.

Geçecek değil mi Damla ? Biri gelip beni bu karanlıktan kurtaracak mı ? 4 yıldır oldu , o kadar bunaldım ki..Atlamak istiyorum şu balkondan 7.kattan ama öyle şanssızım ki,ölmem biliyorum..

Geçecek, Düzelecek Zamanla Zaman Herşeyin İlacı .. ama ne zaman geçecek nasıl geçecek bilinmez. Ölüm bir kaçış acizlerin kaçış yolu . Sen güçlü bir kıza benziyosun :)

icinin bos olmasi, ona karsi birseyler hissetmediginden olsa gerek artik.
artik, onu ozlemiyorsan, beyninde ve kalbinde silmissin demektir. hala sevmis olsaydin, ozluyorum, seviyorum derdin...

senin tek ihtiyacin olan sey, icindeki boslugu dolduracak birisi... o'nunla tekrar birseyler yasamak bile istemezsin cunki o sende bitmis belliki...
icin bos oldugu icin suan onu aniyorsun. yada aglamalarin oluyor... dedigim gibi tek ihtiyacin olan sey o boslugu doldurmak. yoksa onu istediginden sevdiginden degil bu halin.

baskalarina ve kendine sans ver. hersey daha guzel olacak.

17 yıldır güçlüyüm evet gerçekten..Bazen yenildim, yere serildim..Ama yeniden kalktım ayağa..Ama itiraf etmeliyim ki, şuan ki halime öyle acıyorum ki..Acınacak haldeyim sanki..

icinin bos olmasi, ona karsi birseyler hissetmediginden olsa gerek artik.
artik, onu ozlemiyorsan, beyninde ve kalbinde silmissin demektir. hala sevmis olsaydin, ozluyorum, seviyorum derdin...

senin tek ihtiyacin olan sey, icindeki boslugu dolduracak birisi... o'nunla tekrar birseyler yasamak bile istemezsin cunki o sende bitmis belliki...
icin bos oldugu icin suan onu aniyorsun. yada aglamalarin oluyor... dedigim gibi tek ihtiyacin olan sey o boslugu doldurmak. yoksa onu istediginden sevdiginden degil bu halin.

baskalarina ve kendine sans ver. hersey daha guzel olacak.

Aaah o kadar iyi anladın ki beni :19: Çok teşekkür ederim okuyup teselli olduğunuz için..:106:
Ben de şöyle bi sorun var ki , aşık olamıyorum..O güveni kaybettim ben..Biri bana sevdiğini söylese midem bulanıyor, gerçek anlamda ..Yani ne haldeyim çözemedim..

Aaah o kadar iyi anladın ki beni :19: Çok teşekkür ederim okuyup teselli olduğunuz için..:106:
Ben de şöyle bi sorun var ki , aşık olamıyorum..O güveni kaybettim ben..Biri bana sevdiğini söylese midem bulanıyor, gerçek anlamda ..Yani ne haldeyim çözemedim..

asik olmak kolay birsey degil zaten, insan her onune cikana asik olabilse onun ozelligi olmaz...
once sevmeye calis.
ilk once insan olarak sevebilecegin birine sans ver, insan olarak sevdiginde asikta olursun kanimca.. herzaman olmasada yuksek ihtimal. cunki insanlar genelde deger verene, sevene asik olurlar ilgisine alakasina... iyiligine.

asik olmak kolay birsey degil zaten, insan her onune cikana asik olabilse onun ozelligi olmaz...
once sevmeye calis.
ilk once insan olarak sevebilecegin birine sans ver, insan olarak sevdiginde asikta olursun kanimca.. herzaman olmasada yuksek ihtimal. cunki insanlar genelde deger verene, sevene asik olurlar ilgisine alakasina... iyiligine.

4 yıldır benim için takımını,dinini değiştirmeye bile razı olan, beni gerçekten seven kişilere şans vermek istedim olmadı..Sevemedim midem bulanıyor hep hasta oluyorum..

4 yıldır benim için takımını,dinini değiştirmeye bile razı olan, beni gerçekten seven kişilere şans vermek istedim olmadı..Sevemedim midem bulanıyor hep hasta oluyorum..

diyecek fazla birseyim kalmiyor :( ALLAH yar ve yardimcin olsun...
ama pisikolojik olarak boyle hissediyor olabilirsin. farkinda olmadan kendini sartlamissindir, basksini dusunsem bile midem bulaniyor sevemiyorum diye.
cunki bosluk yasayan herkes baskalarina karsi daha megillidir, yani daha cok sever boslugu doldurmak icin.

ALLAH yardimcin olsun

Allah Yardımcın Olsun Arkadaşım , Anlattıgın Konu Bir Çok Kişide Öyle Diye Düşünüyorum Hatta Bundan Evvel Bir Arkadaşımda Senin Yazdıklarından 3-5 Cümle Söylemişti Tam Okuyunca Daha İyi Anladım Tekrardan Allah Yardımcın Olsun.

Geçecek, Düzelecek Zamanla Zaman Herşeyin İlacı .. ama ne zaman geçecek nasıl geçecek bilinmez. Ölüm bir kaçış acizlerin kaçış yolu . Sen güçlü bir kıza benziyosun :)

Damla Hanıma %100 katılıyorum.
Dediği gibi, zaman her şeyin ilacı.Sadece sabretmelisiniz.Oğlak burcu değil misiniz, sabırdan, inattan bol ne var bizde?.. :) Allah'ın verdiği canı almak düşmez kimseye.Lütfen böyle şeyler düşünüp de üzmeyin kimseyi.Sevenlerinizi düşünün.'Gelecekteki sevgiliniz'i düşünün.Hem ölmek de neymiş yaşamak varken delicesine.Yaşınız daha çok küçük, önünüzde koca bi' ömür var, dolu tarafını görün, hissedin ve yaşamaya çalışın.

diyecek fazla birseyim kalmiyor :( ALLAH yar ve yardimcin olsun...
ama pisikolojik olarak boyle hissediyor olabilirsin. farkinda olmadan kendini sartlamissindir, basksini dusunsem bile midem bulaniyor sevemiyorum diye.
cunki bosluk yasayan herkes baskalarina karsi daha megillidir, yani daha cok sever boslugu doldurmak icin.

ALLAH yardimcin olsun

Sağol çok sağol Allah tek dayanağım zaten..Şartlandırmadım gerçekten, sevdiğim ya da aklımda biri yok..Ama düzelmem lazımdı,bir şans vermeliydim yoksa bu durumdan kurtulamazdım diye düşündüm ..O kişiler de beni bu durumdan kurtarmak için herşeyi yaptı..Ama olmadı..Resmen 'Seni seviyorum' falan dediğinde hasta oluyorum ya halsizlik mide bulantısı istifra vs vs. yataklara düşüyorum hastalıktan..

Allah Yardımcın Olsun Arkadaşım , Anlattıgın Konu Bir Çok Kişide Öyle Diye Düşünüyorum Hatta Bundan Evvel Bir Arkadaşımda Senin Yazdıklarından 3-5 Cümle Söylemişti Tam Okuyunca Daha İyi Anladım Tekrardan Allah Yardımcın Olsun.

Teşekkür ederim Arkadaşıım..Ya benim bu halimi gerçekten çeken anlar ama bi kişi de çıkıp demiyor ki, ben de o haldeyim..Aslında biri aynı benim yaşadıklarımı yaşamış mesajını görseniz tam benim halim..Zamaan gerekiyor..

Damla Hanıma %100 katılıyorum.
Dediği gibi, zaman her şeyin ilacı.Sadece sabretmelisiniz.Oğlak burcu değil misiniz, sabırdan, inattan bol ne var bizde?.. :) Allah'ın verdiği canı almak düşmez kimseye.Lütfen böyle şeyler düşünüp de üzmeyin kimseyi.Sevenlerinizi düşünün.'Gelecekteki sevgiliniz'i düşünün.Hem ölmek de neymiş yaşamak varken delicesine.Yaşınız daha çok küçük, önünüzde koca bi' ömür var, dolu tarafını görün, hissedin ve yaşamaya çalışın.

Teşekkür ederim ama o içindeki boşlukla yaşamak çok zor. Sevgi yok,nfret yok hiç bi duygu yok. Vakit geçsin diye yaşıyorum sanki...

[MENTION=156413]Mutluluktun[/MENTION] Seni döverim bidenem bak yalnızım diyip durma hani mutsuz şeyler yazmak yoktu aaaaaaaaa kızıyorum ama hee

Ahaaa gelmiiiiş beniim mutlulukböceğiim :) Şeyy azıcık içim sıkıldı da itiraf yapayım dediydim :(

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri