Bu sorulara cevap verecek akparti’liler aranıyor

---> Bu sorulara cevap verecek akparti’liler aranıyor

Tayyip Başbakan Yardımcısı
Başbakan : Obama

ayıktınmıı (=

gun gelecek obama yada o donem kim olacaksa abd baskani turkiyeye kopek olacak...

Turkiye'nin akp tarafindan kalkindirilmis olmasini hazmedemiyorsunuz merak etmeyin onumuzdeki bir kac secimde yavas yavas hazmedersiniz, hazmetmeniz icin bir kac secim bir kac 4 yil daha gecmesi gerek.

Tayyip Başbakan Yardımcısı
Başbakan : Obama

ayıktınmıı (=

Hayır işte o iş öyle değil. Konu başlığı yanlış. Sizin gibiler için ;

Bu sorulara cevap verecek akparti’liler aranıyor

diye başlık değil.

Bu iddialara cevap verip ardından bize soru sormayacak akpartililer veyahut vatandaşlar aranıyor olmalıydı xD

Tayyip Obama'dan önce vardı bunuda unutma :Ç

Selametle :Ç

ahahah komıksın ya :D:D

tayyip obamadan ızın almadan turkıyeye bı cıcek ekemez :D

gun gelecek obama yada o donem kim olacaksa abd baskani turkiyeye kopek olacak...

Turkiye'nin akp tarafindan kalkindirilmis olmasini hazmedemiyorsunuz merak etmeyin onumuzdeki bir kac secimde yavas yavas hazmedersiniz, hazmetmeniz icin bir kac secim bir kac 4 yil daha gecmesi gerek.

yeşiL adamlar van depreminde depremzedelerle ilgileneceğine ercişi il yapma çabasında biyandan diğer tarafda kasada para kalmaması haberi çıkarken bunlar hala akp ye laf laf laf başka dertleri yok .d

senin gibi insanlarla aynı topraklar üzerinde yaşadığım için utanıyorum,senin gibi insanların katli vaciptir,benim gözümde dağdaki terörist bile senden daha faydalıdır bu ülkeye,insanların siyasi görüşleriyle alay etmek dil uzatmak sana ne fayda sağlarki,,,yorumlarında sürekli aynı tarz şeyler yazmışsın,,,suç sende değilki,suç seni burda barındıranlarda,

Son düzenleme:

yeşiL adamlar van depreminde depremzedelerle ilgileneceğine ercişi il yapma çabasında biyandan diğer tarafda kasada para kalmaması haberi çıkarken bunlar hala akp ye laf laf laf başka dertleri yok .d

bosver etsinler...

ne demisler? ''gunes balcikla sivanmazmis'' yada '' meyve veren agac taslanir''da diyebiliriz :)

suan oy kullanamiyorum Hollanda vatandasi oldugum icin ama bir kac seneye Turkiye'yeye kesin donus yapacagim ve tekrar Turk vatandasi olacagim insaALLAH... ozaman oy kullanma hakkim olacak..
ozaman buralarda degil, sandik basinda oylarimiz ile konusacagiz insaALLAH...

Asıl komik olan kendini bu duruma düşürende sensin.

işi dalgaya veya başka bıseye vurana kadar kanıtlı bişey gösterki " ha adam " dğruyu söylemiş diyim. Diğer türlü bişey göremiyorum sadece kuru laf.

Çiçek ekemezmiş. Sen uyu ve işi dalgaya almaya devam et. Yorum bari yapma evladım.

BU FOTOĞRAFLAR CEVAP OLARAK YETER SANIRIM

ecevit_3.jpg

basbakan-erdogan-obama-ile-telefonda-gorustu.jpg

bu fotoğraflar cevap olarak yeter sanırım

[ımg]http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/ecevit_3.jpg[/ımg]

[ımg]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/24/bush-ecevit.jpg/275px-bush-ecevit.jpg[/ımg]

[ımg]http://haberpan.net/haber/11/03/22/50f4/basbakan-erdogan-obama-ile-telefonda-gorustu.jpg[/ımg]

[ımg]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8c/20071105-bush_erdogan.jpg[/ımg]

:36::36::36:

bende alkis liyorum :)

kareler aradaki farki anlatiyor.

ahahha yazık size :D

Tayyip okadar adamsa. Niye İSrail'e saldıramadı okadar ınsanı oldurduler bide çıkmış televızyona Özür beklıyoruz dıyor : )

whiteroot boş boş konusma yegenım.
;)

saldirmak mi?

sen savasi yapmayi pc oyunumu zannediyorsun? :)

ahahha yazık size :D

Tayyip okadar adamsa. Niye İSrail'e saldıramadı okadar ınsanı oldurduler bide çıkmış televızyona Özür beklıyoruz dıyor : )

whiteroot boş boş konusma yegenım.
;)

zaten amerikanin ve itrailin istedigi bu degil mi?
Türkiye saldirsin hemen nato ve amerika asker gönderecek ülkeye. ortadoguyu görmedin galiba ?!

ama burada gündemi takip etmeyen birisi ile tartismayi birakin bence. kendi görüsüdür saygimiz var ama uzatmaya da gerek yok. Türkiyenin su an ki gücü ortada!

o arkadas yaziyor ya havali havali öcalan akp devri öncesi yakalandi niye asmadilar? demokratik bir ülke kurduk diye övünen chp niye basörtüsünü yasaklayarak yasa yapti? niye hala 1920lerin kanunlarina göre adim atmak isteyipte Tayyibe gerici ve yobaz deniliyor? buraya yazanlar bile bir gruplanmadir böyle sanal alemde milletin kafasini bulandirmaya calisiyorlar.

degerli kardeslerim tartismaya degmez böyle insan görünümlü yaratiklarla...

tayyip yanar döner adam ya, bir gün bişey diyor ertesi gün başka bişey. bir dediği bir dediğini tutmuyor. Hem tayyip mavi marmara olayında ne demişti. Bir dahaki sefere yardım gemilerini savaş gemileriyle göndericez. Ama ne oldu gemiler yine tek başına gitti yine İsrail baskınına uğradı. Bunla ilgili hiç haber gördünüz mü peki televizyonlarda hayır ayakta uyutuyorlar valla

Joker sus kardeş boşver (=
ÜçKagıtcı'nınŞakşakçıları

hakkaten savaşı pc oyunu gibi görüyorsunuz siz

---> Bu sorulara cevap verecek akparti�liler aranıyor

hakkaten savaşı pc oyunu gibi görüyorsunuz siz

savaştan bahseden kim, tayyip'in yanar dönerliğinden bahsediyorum ki sende bu tezi mi desteklemiş oldun saol. o zaman çıkıp meydanlara artis artis konişmican yok bir daha böyle bir şey olursa şöyle yaparız, savaş gemisi göndeririz demicen. Bir dediği ötekini tutmuyor sizde bu adamı savunuyorsunuz :)

sen hangi partiyi savunuyorsun söyle bana kac yüz liralik elbise giyerek halktan biriyim diyen kilicdaroglunu? cogu zaman sacmalayan bahceliyimi? tek partili devrin demokrasi yalanlarini mi? hangisini?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri