Burak'amıyorum ki Seni.

---> Burak'amıyorum ki Seni.

Yarın Burak'ı arıcam ama şu var ki annem hatını ödedi ya s alak abim gitmiş sevgilisini aramış 100 dkdan 20 dk bıraktırdı o yüzden az konuşucam.Kankim artık bu kankalıktan çık diyor dur bakalım bir asılan kızı oynayayım biraz.Hiç yapmak istemiyorum ama hacı şimdi yüz vermicek,mal gibi kalcam felan hiç çekemem şimdi böyle daha iyiyiz biz.Neyse ama bir yaparım arada zaten 'en son ne zaman görüştük biz ya'dan girdik mi gerisi geliyor ya eskiyi konuşuruz belki baktın olmuyor direk 'ben söylediğimde sen ne cevap vermiştin' den girerim hacı ordan konu açılır işte ne olursa olsun zaten dkm da bitti gene bu kez son olur işte.Ha yarın erken arasam da onu yürüyüşe çağırsam diye mi diye de düşündüm çıkar yürürüz işte ama gelir mi işte dur bakalım kankimi dinleyeyim olmazsa da ne yapam be.OF bende sıkıldım yani çünkü kankim diyor ki sen kankilikten çıktın çıktın çıkamazsan hep böyle kalırsın diyor.Valla o kadarını da kabul eder miyim bilmiyorum o yüzden denicem.Her dk asılcak birşey bulucam yarın.

Hacı b.evlerde reklam ajansı buldum.Bildiğin ajans galiba tabelacı değil yani bildiğin ajans galiba.Yarın gidem bakam yerini bulmaya çalışıyım.Ordan gidem de soram stajyerlerini nasıl alıyorlar.

Depresyon belirtileri veriyorum hadi hayırlısı.
Burakı arıcam şimdi.
O da kabak tadı verdi artık ama ne yapalım haftaya son ya haftaya d.günü zaten bir o zaman ararım daha da aramam be.

Burak açmıyor ya ulaşamıyorum ya da o da kaçıyor.Valla bilemicem şuan zaten kabak tadı vermişti iyi oldu.Ohh.
Geri zekalı illaki karşılaşmıcam sanki senle..
Neyse.
Bugün acayip sinirliyim bir de üstüne bu olursa var ya o burakı yolmamak için zor tutarım kendimi.
Tövbe yarabbim bak gene delircem şimdi ya.Ben bu çocuğun taaa...
Abi bugünü mü buldun yani.Aman neyse ya öf valla sıkılmıştım iyi oldu.Doğum günün de de arayan da hayvan'dır len.[/I]

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bence artk kendine eziyet etme ve seni o zamandan beri seviyorm cevabını sormaya hiç cesaret edemedim gibi bi cümle kur. Bunun sonucuna göre davranırsın sende.. Bk bende senin gibiydim kıvranıyodm ama bigün cesaret edip söyledim. O da arkadaşlığımızın bozulmasını istemiyorm dedi söylemeden önce nasılsak öyle davrandık birbirimize yani sonucunda ölüm yok söyle kurtull

_zeynep_ aman bırak eksik kalsın ya..

--
son kez arıcam.açmazsa kendi bilir.
Yine burnunu kaldırmış demektir bu.
Demek ki neymiş bu cocuğun konuştuklarına bakıp yorum yapmıcakmışsın.
Demek ki neymiş insan yerine bile koymayacakmıssın.
neyse arıyorum ve son kez açmamasını dinliyorum.
Sonra da kurtuluyorum ondan.

seninle aynı sebeblerden yaratılmış birini bukadar ilah olarak görme bence :D sanane ulan diebilceni tahmin ediorum ama olayı fazla abartmışın :D tarikat kurmaya kadar gider bu iş arkadaşım bir çiçeğe ulaşmak için ayağının altında ezdiğin çiçekleride düşünmüydü neydi o laf bir kaçkere bu konuyu gördüm yazmadan edemedim özürdilerim

Özür dilencek birşey yok.Yanlış birşey söylemiyorsun ki.
Haklısın bende senin yerinde olsam senden daha ağır şeyler yazardım fakat öyle diyince olmuyor ne yazık ki.Sadece 'zaafım' oldu artık..

----
Aradım ve açtı..Ama bu ona olan sinirimi değiştirmedi.
Doğum gününe kadar aramıcam d.gününde de arayıp kutlar kapatırım.Aman ne kapatcam ya sanki çok önemli şeylerden konuşuyoruz.Bugün konuştuklarımız da çok güzel şeylerdi sanki yok evlenmicem dediğimde 'umutsuzlanmıcakmışım'.O gönlüne göre birini bulamıyormuş.Ben erkek olsam ondan daha beter olurmuşum.Onun deniz ve araba aşkı felan.Öyle işte her dk yeniliyoruz yani muhabbetleri..Konuşcak konu da yok en iyisi d.günün de arayıp bırakmak..Dahası fazla hacı..
Neyse öyle işte..
Bu arada bu cocuk man yak ya sigara paketinden anahtarlık yapmış..Ama anladığım kadarıyla öyle ahım şahım birşey değil öyle koyuyormuş anahtarını içine galiba anladım pek onu ama birde koleksiyon yapıyormuş man yak dedim deli misin sen.Sen sigara içiyorsun di mi dedim yok mok felan bir kere içmiş hayatında daha da içmemiş.Ay hele bugün beni öldürdü ya balkondayım bir çocuk gördüm yaşını tahmin ediyorum içinden 17-18 veya 11 gözüküyor diyorum bir bakıyorsun 17 bir daha bakıyorsun 11 gözüküyor anlamadım cocuğu dedim..Bakma dedim dedim ne var yaşını tahmin ediyorum bakma sen dedi (burda ciddiydi) ne olucak ya dedim Günah dedi (o der öyle şöyler dindardır bizimki..) Ayy burak adamı boğuyorsun valla dedim.aMA orda kıvırdı mı ben mi yanlış anladım ses tonundan anlamadım.Muhabbet iyi ama sarmıyor artık ne yazık ki..Bir de bundan daha bir cacık olmaz kankmin dediği gibi kanki kanki takılırız artık.Bende bunun ağızını bozmazsam adam değilim.Onla dilarayla konuştuğumdan daha edepsiz konuşcam madem kankiyiz adam gibi oluruz biz de gelemem ben öyle kibar erkek rollerine..Adam gibi konuşuruz artık madem dünya ahiret 'BACIM' olacak biz de öyle konuşuruz.

Bugün sıradan bir gün işte...

Aynen Devam ediyor.Ve p.tesiye kadar devam eder çünkü burakla konuşmayınca çok sıkıcı oluyor hayat.
Hem diyeti de yapamıyorum adam gibi yürüyüş de yapamadım.Hacı birşey yapamıyorum bu aralar ya paso yiyorum.

Sabırsızlanıyorum..
Pazartesi gelsin istiyorum..Onu arayayım diyorum..
Hem belki o gün arkadaşıma da giderim onun yanında konuşuruz.

Ha bu arada hayatımın en zor gecesini yaşıyorum.
Tam karşımıza gelin damat geldi..İlk geceleri..Odaları tam bizim salondaymış..Korkuyorum,kulaklığı çıkarmıyorum..Ama arada çıkartıyorum da ses gelmiyor şükür hacı inş gelmez çünkü bu adamın anası bir konuşuyor salon inliyor resmen bir de bunların sesleri aboooooo..
Valla küçük bir ses duysam hemen odama kaçarım yemin ederim..
Neyse zor cok zor bir gece..

Son düzenleme:

Neyse bugün ne oldu..Aradım kızların yanında açmadı sonra tekrar aradık sesi bir garipti kutladım sonra arkadaşıma verdim onun ilkokul arkadaşıydı o kutladı felan ama bizi görsen gülüşüyoruz ediyoruz felan cocukla adam gibi konuşamadık cocukla adam gibi ilgilenemedik en son ne yapıyorsunuz ya gülüşüyorsunuz hep dedi.Bir ara doğum gününde ne yaptın dedim.o da sabahtan beri kimse aramadı beni valla çok mutlu ettiniz beni dedi..Bende bir aaa oldum.İlk biz aramışız felan neyse konuştuk ettik ben hayal ediyordum bunu ya burakla dilara konuşcak felan ben arada konuşucam felan..Ama biz kopunca olmadı be..kopukluk oldu..ama ayse beni gaza getiriyor ya yok ağızın kulaklarında bakıyorum yok şöyle böyle bende onu sustuyorum felan..ahh cnım benim ya..Ayse dedi ki iyiki aramışsın ya bak çünkü gerçekten içten söyledi bunu ve mutlu olmuş harbiden bende ikizlerim anlarım dedi..
Teli kapatması da şeyden ya hani klasiktir ya yatmadan önce kapanır o da onlardan işte gece msj attım telefon göndermedi düşün ondan yoksa öyle değil..gaza gelcek de sanmıyorum ya..Ama cocupa yaandan ayy benden kurtulama inş yok hayatından ckmam işkencen olurum inş. dedim.takılıyorum yani o da ne diyecek TÖVBE TÖVBEEE diyor tabi :D
sonra aradım onu o kadar gülüştük ettik ayıp oldu mu sana dedim AYIPSIN ya dedi.sonra tşk görüşürüz by felan oldu..

----
kankimden alıntı olduğunu yazmama gerek yok diye düşündüm.

Son düzenleme:

İçimde kıpırdanmalar var yine.. <3
Ertesi günü bekliyorum..
Ay ay nasıl cocuk bu ya..
Ah ayse ah iyi cocukmuş ciddi biriymiş sen bunla çok gülüşme bir de başka biri var gibi davranırsan kesin peşinde koşar demeyeydi iyiydi..

Bugün burakla konuştuk..Konuşmamızın sonunda almanyadan bahsettik..Nerden açıldı bilmiyorum ben sana dedim Almanyaya gidelim diye..O da gidelim mi harbiden dedi gidelim..Nasıl gitcez? Gideriz ya ne olucak ayarlarız onu..Pasaport felan..Diyor ki bana sen ayarla bir ara git Almanyaya ortama bak et..Bende planlıyordum zaten olur dedim ben bakarım türk mahallesi nerde,nasıl kalınır felan..Olur yanii..En son planladığımız şu 3 yılımız var üç yıla almanca öğrencez evlenip gidicez..Yani ben ilk kolaçan edicem oraları sonra gelicem ona anlatcam ayarlıcaz pasaportu felan en son da nikahı kıyıp gidicez :D
Ama yavrum ya bir ara bana dedi ki sen cok klas mı dedi ne dedi bir kız olsan beni almanyaya g ötür müsün dedi iki kere tekrarlatmama rağmen anlamadım için tabi canım felan dedim anlamadan ama o da vayy be tebrik ediyorum seni dedi alkışlıyorum seni dedi alkışladı deli :D Sonra benim ablamda gelmek ister dedi..Dedim gelsin ne olucak ya..Biz bir gidelim de herkesi alırız..Hı biz sülalecek gideriz artık :) Tabi canım Türkiyeyi g ötürürüz biz.Sonra diyorum ki kendini kurtarmak isteyen iki genc türkiyeyi arkasından getirdi..Almanyanın ekonomisini çökertti..Burak diyor ki Geri çekil Türkiye :D Sonra diyoruz ki tamam planladık bir yapması kaldı..Evet ya bir o sorun işte yapsak zor biraz dedi..DEdim biz iki deli bunu planladıysak yaparız bunu dedim..
Plandık artık yapar mıyız bilmem..
Ama yapsak hoş olur..
Ha ben diyorum gideriz oraya iki oda bir salon tutarız o da ne iki odası ya bir oda da yeter bize :D diyor
Plan çok hoşuna gitti beyimiz çok hoş oldu beğendim dedi..

Yarın burakı arıcaktım da arayamıcam galiba ya..
Bilmiyorum dur bakalım..
oy oy inş ararım ya.Hoş arasam da cocukta da bir durgunluk var ya halsizlik varmış.Ruh gibi mübarek geçen onu aramasam yatıcakmış cocuk..O derece halsiz..Yarında ona denk gelmeyiz inş.Geçen konuşurken şeyi farkettim ya bu cocuk bana dayanıyorsa tek sebebi şuan yalnız o yüzden.Arkadaşlarıyla görüşemiyor,evde,ee bir de işsz geçen de annesi laf etmiş felan öyle işte baya sıkkın anlayacağın..Ama bana bir soru sormuştu ya şöyle bir kız olsan beni Almanyaya g trrmüsün felan diye.Bu cocuk kendini yetersiz mi hissediyor ya.Cocuk çünkü mükemmel bir cocuk ya öyle böyle değil.Tamam bana az çektirmemiştir ama dini bütün,kibar,iyi kalpli felan hiç kötü birşeyi yok neden kendni yetersiz görsün ki.Neyse..O günün gecesi de Almanya olayını düşündüm deli miyim ben ya..Ne düşünüyorum,ne planlıyorum ya neyin kafası benimki..Ne yapıyorum ben bu cocuğa..Hoş cocuk da az sa lak değil hani bunu kabul ettiğine göre..Hiç demiyor yani abi bırak peşimi ben günün birinde evlencem senle mi uğraşcam felan..Yok düşüncesi inan süper orda iki arkadaş gibi takılmak felan ama yook bu kişi Burak olmamalı başka bir kişi yoldan geçen biri bile olabilir ama Burak olmaz ya o olamaz.O biliyor zaten köpek gibi sevdiğimi ee buna rağmen..Of aman işte bu iş ne biliyor musun kanka olduğun adamla olcak iş Burak tıhh cıkk olmaz yani..Neyse ya eğlendik işte boşver yapcak değiliz ya hoş yapsak da amacımız tek Almanya olucak zaten ben dil için gidicem ve onun yanında olmanın mutluluğunu yaşıcam o da ALmanyada yaşamanın rahatlığı onun dışında yanında ben olmuşum başka biri olmuş önemsemicek.Neyse ama akıllanmam gerektiğini öğrendim yani o konuyu açmıcam açılsa da ha ha diyip geçicem yani bir de bu cocuğu biraz övmem gerek bu cocuk bu kadar yetersiz görüyorsa olmaz ya en son adam olmalı cünkü.Neyse överiz biraz.
Neyse akıllandım yani..Ağızımı tutucam artık.
Başka o gün ne oldu..Birşey olmadı ya..

Yavrum bugün arkadaşımın yanına gittim..Anlattım işte bu Almanya olayını dedi siz formaliteden evlenmiceksiniz gerçekten evlenceksiniz kaderin galiba dedi dedim gti ya sen ihtimal verebiliyor musun Burak'a dedim Bilemicem artık dedi imalı imalı baktı durdu ama.Sonra konusu açılırken dedi aslında aramak lazım bu burakı dedi ha bir de kızımız tutturdu neymiş sizin buluşmanız gerekiyormuş.Dedim git ya aslında arayıp hem sitem edeyim benle neden konuşmuyor bu kadar diye hem de bu buluşma olayını söyleyim diye..Aradık Dilara her zamanki gibi ağızına etti cocuğun valla sözleriyle dövdü ya..Ama buluşalım dedi de bakalım ben boşsam olur dedi soınra hoparlörün açık olduğunu bilmiyor bağrışlarımı da duyuyor diyor ne diyor o dedim hoparlör açık vayy be dedi..:) dedi ki yavrum bak kurduğu cumleye bak 'kızlar kusura bakmayın arkadaşımlayım konuşamıcam felan.. dedi dedim ben senin kusura bakma dyen dillini yerim aşkım benim..Ben kimim diyor burak Burakta Dilaraa diyor ama öyle tatlı diyor ki canını yediğim..Sonra ama ben buna bir patladım ya Dilaranın yanında gaza geldim yemin ederim..:) Dilara diyor ki bak senin doğum gününü hatırlıyorum ben sen benimkisini niye hatırlamıyon (aslında yalan ben aramadan önce kızlar şimdi laf atmasın diye önceden söylemiştim ordan biliyor yoksa nerden bilicek :D) Burak diyor ki ne face girebiliyorum ne de başka birşey yapabiliyorum..Diyorum ben seninkisini faceden mi biliyorum.dilara da öyle dedi.Dedim benim telefon sabah beni kaldırdı ya dedim :D Ha bir de dilara diyor ya benimkini niye hatırlamıyor..Ben dedim ki seninkisini hatırlamıyor hadi benim kisini bilmiyor ya ki ben onun doğum gününü yıllardır kutluyorum..Dedi ne zaman sizinkiler hatta burak yanlışıkla snein doğum günün mü bugün dedi..Ben gülüyorum dilara diyor ki Burak battıkca batıyorsun suan dedi :D neyse tarihleri söyledi 31 mart benim ki Eseninki 2 mayıs haa bir mayıstan sonra doğdu yani dedi (hayatımda bu kadar aşalanmadım ya hayatta en önem verdiğim tarihtir hiç bir insan evladı 1 mayısla kıyaslamamıştı kırıldım bak orda) Dilara da evet diyor hadi benimkisini hatırlamyon bari kızınkisini böyle hatırla diyor..Yavrum da garibim tamam unutmam yazdım aklıma diyor :) ama dilara görsen dövdü diyorum sözleriyle ya dövdü yani.Ay iyi eğlendim ya şimdi yazarken ilk aradığında bak lise yıllarındaki gibi dilarayı kullanıp kullanıp bana asılıyor diyecek diye gerildim ama şimdi yazınca gayet de iyi oldu..Aman doğum günümü öğrnedi ya buna da şükür ya..Çok şükür yani..Adam bilmiyordu lan ciddi ciddi bilmiyordu..Hiç değilse hatırlamasa da konusu geçtiğinde haa evet seninki öyle birşeydi dimi der..

Naber.?
Bende de birşey yok ya annemler cuma günü gidicek ev bana kalıcak :(
Yorgunum yürüyüşten geldim..
Uykum var.
Bu aralar hep saçma sapan rüyalar görüp uyanıyorum ya deli miyim neyim korkutucu da değil,çok önemli de değil ama uyandıktan sonra uyanmak istemiyorum.Bugün işte gece 5te kalktım uyuyamadım anca sabah 9da uyudum..
Aa kankimle konuştum geçen dedi ki bu cocukta bir problem var dedi sanki korkuyor aşktan dedi..Dedim ne alaka ya felna ama diyor ki her zaman seni yokluyor bir de soru sormuştu ya beni de götürür müsün diye ondan da şüphelendi dedi ki sen ona güven ver bakalım biraz dedi bende tamam dedim ama hiç düşünmemiştim bunu ya Buraktan hele ama olabilir o soruyu sormasaydı eğer inan önemsemezdim ama ne biliyim kankim diyor ki eskiden aşk acısı yaşadı herhalde,sevgilisi felan olmamış ama aylini anlatıyor bir de kızlarla takıntısı var zenginlere bakıyormuş gibi takılıyor dedim.İşte var onda birşey sen ona güven ver biraz onu sevdiğini belli et dedi.Sonra d.günümü öğrendiğini söyledim.Aa yeni mi öğrendi belli edicektin zamanında dedi cok geç kalmışsın dedim ne yapıyım kendisi düşüncekti..

Tüh bak ilk kez Burakı anlatmıyım dedim gene anlattım ya...Neysehahaha

Hades --> Aynen :)

İnşALLAH bu yatay geçiş işi olur ya çünkü bu okulun borcu ödediğimiz halde

Bu yazıyla karşılaşmak hiç hoşuma gitmedi..
Dualarım kabul oluyor herhalde..Bu okuldan kurtulcam evet ama yatay geçişle mi yoksa kayıdımı sildirerek mi bilmiyorum ama ne olursa olsun hayırlısı ben ölmedim sonuçta illaki yine okurum ederim ama annemlere yazık o kadar para ödettim ama onlarda bende gördük ki herkes ayağını yorganına göre uzatmalıymış.Özel okulda sadece 'PARA' geçerliymiş.
Ve herkes payına ne düşüyorsa onu almalıymış,yaşamalıymış.
Hayırlısı olsun benim için ne diyim..
İnş bir yanlış yapmam..Öyle ya da böyle bir okuldan mezun olurum da kendimi üniversite mezunu olarak görebilirim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayattan alıcağım bir ders beni bekliyor herhalde..
Ama bekliyorum ne yapıyım çaresiz..
Bundan iki yıl sonra asla yapmam dediklerimi yaşarken görüceksin belkide..
Bu anlattıklarım/düşündüklerim var ya 5 yaşındaki cocuğun hayallerinden daha imkansız ve çocukça kaçıcak..
ALLAH yüzüme baksın ne diyim..
Burakla konuşmak istiyorum..Ona dolaylı yolla bunu anlatmak istiyorum eminim o beni rahatlatcak ya da akıllanmamı sağlayacak bir söz söyler..
Durum vahim,umutsuzum ve benim patlamam lazım artık Ağlamam lazım bugün ağlıcaktım ama ortam müsait değildi..Neyse patlarım elbet bir gün..
Hem büyük konuşmanın hem de büyük işlere kalkışmanın acısını yaşayacağım günlerim var..Onları bekliyorum korkarak..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri