Burak'amıyorum ki Seni.

---> Burak'amıyorum ki Seni.

Ah şu erkekler demekten kendimi alamıyorum. Yazdıkların gerçekten içten gelen şeyler tamam ama kendini yıpratma canım ya. Sende bir an kendimi gördüm de hislerinde yazılarında. Bazen kendi bilir demeyi öğrenmek gerekiyor. Yaşanılan onca acı var tamam kabul ama kendinden önemli değil hiçbir şey. Bunu şimdiden öğren ona göre yaşa canım. Değilse yara alan sen oluyorsun.

Evet biliyorum da başka birii de düşünmek amann ne düşünceğimi de bilemiyorum sevgim mi yoksa 'Bir bu eksikti' diyeceğim hastalığımı düşünsem bilemedim..

Burak'ı seviyorum..Beni anlaması,bana anlayışlı davranmasını seviyorum..
Ona çok haksızlık ediyorum biliyorum..
Ve bunu bitirmeye çalışıcam..Bitmeli toksa bir çok insanı kaybedicem hayatımda..

Ben Buraka çook haksızlık etmişim çok..
Çok kurmuşum kafamda birşeyleri..

Ama sana birşey söyleyeyim iki gündür benim gibi biriyle konuşuyorum..İnan ona bakınca kendimin gerçekten normal olmadığını farkettim..Nasıl bir bağlılık,nasıl bir güvensizlik ve nasıl bu bir anda sevişlerim ve nefredişlerim var benim..

Yarın gene yolcuyum..
Benim durum vahimdi ya hani sınavlar bitsin onu da halletmeye çalışcam..

Geçen ne yaptım bizim oraya kız yurdu açılmış bizim mahalleye ya bildiğin mahalle arasına yurt açmışlar 'KIZ' yurdu..Yurt burakın evinin bir önünde ne senaryolar kurdum bir bilsen..Gider ordan birini bulur yurt önünde buluşmalar,öpüşmeler gider biri buna sarar ordaann ohhh diye ne senaryolar yazdım ama o var ya o..Asla ya asla yapamaz..Ama işte kuruyor insan kafasından sanki 'aldatılıcakmış gibi' neyin aldatılmasıysa..
Aşığım evet aşığımm..
ama bu kadar aşk bana fazla..

Benim durum iyice vahimleşti..Artık kesinleşsin istiyorum ama şans yüzüme gülmüyor ki..Of bilmiyorum..Bilmiyorum.Ne olucak halim bilmiyorum.

Nefret ediyorum ondan..Nefret ediyorum..Şuan onu dövmek istiyorum..Bu kadar netim kararımda..İş yerine gitmemek için kendimi zor tutuyorum..ALLAH'ın belası ulan bari faceni patlatıyım su cocuğn da rahatlıyım ya.

Şuan cok canım sıkkın..
Hayatımla ilgili kararlar vermem gerekiyor ama vermekte zorlanıyorum çok kısıtlı zamanım var çünkü..
Belirsizlikten nefret ediyorum demiş miydim..Nefret ederim ben bundan..O yüzden burak hayatımdan gitsin istiyorum..Almanyaya gitmek istiyorum..Şu okuldan mezun olmak mesleğimi yapmak istiyorum.Şu mesleğimi beğenmesem tek düşüncem Almanyada psikoloji okumak olurdu..Ama şimdi onu düşünmek istemiyorum..Çok sıkıldım günlük ben burda..Hayatım hep belirsizliklerle dolu..KAfamı toplayıp düşünemiyorum..Tek başına yaşamak istiyorum..Gidip tek başına düşünmek istiyorum..Bana değer vermeyen beni önemsemeyen insanlardan tamamen kurtulmak istiyorum..Almanyada onlardan kurtulcam bliyorum çünkü burda hep bir mücadele halindeyim sevdiğimin kızı yüzünden hep bir yarış pislik hayatta bir başarısı bile yok ama hep bnimle savaş ediyor..Sinir oluyorum onaa..Nefret ediyorum ondan..sırf o yüzden başarısız olmaktan korkuyorum..Burak da biliyorsun işte pisliği anlamıyorum onu o da tam bir belirsizlik..Zaten o kıza karşı şuanlık tek başarısızlığım Burak..Onu unutturmak istiyorum ona..Burak da neyi kaybettiğini göstermek istiyorum..Şuan tek isteğim kaderimi değiştirmek istiyorum..Almanya benim yaşadığım yer olsun gerizekalılar hayatımdan gitsin tek başına mutlu bir hayatım olsun istiyorum..

Buraktaki son durumlar şunlar..
2011 yılı şarkım.

Sevgili olup ayrıldıktan sonra..

Çok büyük bir terbiyesizlik yaptığında..

Suan sevgilisi olduğunu öğrendiğimde.

Şimdilerdeki Ruh halim..

Şuanki durumum..Hala ulaşmanın peşindeyim.Geçen çok moralim bozuktu beni arar mısın yazdım.Sevgilisi var her gün profiline bakıyorum beğenmiş mi fotolarını diye beğeniyor.Akbaba gibi bekliyorum o liseliden ayrılmasını bakalım ayrılacak mı..Ayrılmazsa .. neyse o zaman yazarım ruh halimi.Şarkılardan da anlaşıldığı burakın da yaptıklarından anlaşıldığı gibi ne yaptığımız belli değil..Bende anlam veremiyorum ama suan tek bildiğim burak yaptığı hatadan kaçıyor hemde deli gibi çünkü yine yüzüne vurucağımdan emin.O kızı seviyor mu inan bilmiyorum belki de sevmiştir simdi bilemem. Bilmiyorum işte hiç birşey bilmiyorum..

Buraktaki son durumlar şunlar..
2011 yılı şarkım.

Sevgili olup ayrıldıktan sonra..

Çok büyük bir terbiyesizlik yaptığında..

Suan sevgilisi olduğunu öğrendiğimde.

Şimdilerdeki Ruh halim..

Şuanki durumum..Hala ulaşmanın peşindeyim.Geçen çok moralim bozuktu beni arar mısın yazdım.Sevgilisi var her gün profiline bakıyorum beğenmiş mi fotolarını diye beğeniyor.Akbaba gibi bekliyorum o liseliden ayrılmasını bakalım ayrılacak mı..Ayrılmazsa .. neyse o zaman yazarım ruh halimi.Şarkılardan da anlaşıldığı burakın da yaptıklarından anlaşıldığı gibi ne yaptığımız belli değil..Bende anlam veremiyorum ama suan tek bildiğim burak yaptığı hatadan kaçıyor hemde deli gibi çünkü yine yüzüne vurucağımdan emin.O kızı seviyor mu inan bilmiyorum belki de sevmiştir simdi bilemem. Bilmiyorum işte hiç birşey bilmiyorum..

Yani durum su ki dostum ben bitmişim ya..Ya batmaya devam edicem yada çıkmanın yolunu bulucam..

Bende bir gün sedayı takip ettiğim gibi burakın cıktıkları beni takip eder mi..

Belirsizlikten nefret ettiğimi söylemiş miydim..Gelecek kaygım var suan..Onunla meşgul olmalıyım.
Kendimi değiştirmem gerek,tamamen beni gören tanıyamasın istiyorum.
Benimde bir kararlarım ve seçimim olsun istiyorum.
Gündemde olanlara girmicem zaten tamamen bir pislik akıyor orda..

Son kez Buraktan bahsediyim mi..Son valla..Kaç gündür doldum ya..

Buraya geldim anda düşünmeye başladım burakı ya hiç aklımda yokken nerden geldi aklıma felan inan bilmiyorum..Etkili oldu işte birşeyler.Burak var ya öyle pislik öyle nalet birşeymiş ki tiksiniyorum abi ondan tksiniyorum derken buraya geldiğimde hayatımda olan herşeyi kurcaladım biliyor musun.Herkes çıkar için yanımızda herkes. ve ben o insanlara yüz verip verip böyle boş bir anım olduğunda bütün bana yaptığı itlikleri düşünüp dertleniyorm..Hani aylarca cok iyiydi cok güzeldi herşey yalnız kalıp düşününce anlıyorsun işte ne bok yediklerini..Ben şunu söyleyeyim çok da büyük konuşmuyorum sadece geçmişten simdiye (00.48e kadar) kadarki sürede insanlara yaptığım saflıklardan ve cıkar için susup boyun eymekten başka birşey yapmadım. O.luk mu asla ********lik mi asla..Ha simdi de yapmam demiyorum kendimi övdüm ya kesin yarın öbür gün bir ibnelik yapıcam insanlara ben namusluyum diye geçindiğim gün burak neler dedi ya bir halt yemediğim halde..Koduğumn cocuğu simdi de burda büyük konuştum biliyorum hakkımı da alıcam bu büyük konuşmanın ama yeter ya yemin villah yeter o konyada kendimi yalnız hissedip insanlara değer verip ona güvendikçe neler duydum neler işittim ya sıkıldım biliyor musun orda yalnız takılmaktan yerim ya yerim sizin tribinizi de çıkarınız da nedir abi iki kelam edip edebimizle oturmak zor mu geldi.

şeref la şeref şeref siz lik diyom ya..oho gören de saydırdım sanar ya..

O Burak var ya bir gün beni arıcak hayatı boyunca hep benim gibisini arıcak..
Neden?
Harika değilim ondan aramıcak..Gün gelicek bende alıştığı sevgiyi başkasında bulamıcak..Her kızsda o sevgiyi arıcak..
Gıcık,pis,mikrop mikrobunda bogul be gıcık herif bana o söz söylenir miydi..Ne yaptım ben o sözü haketcek.

O Burak var ya bir gün beni arıcak hayatı boyunca hep benim gibisini arıcak..
Neden?
Harika değilim ondan aramıcak..Gün gelicek bende alıştığı sevgiyi başkasında bulamıcak..Her kızsda o sevgiyi arıcak..
Gıcık,pis,mikrop mikrobunda bogul be gıcık herif bana o söz söylenir miydi..Ne yaptım ben o sözü haketcek.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri