- BuŞRa -

- BuŞRa -

Bayan Üye
...HoşGeLdiniZ...,

İsim Ve Soyisim: Büşra
Adresim: Fetih Mah.Atatürk Bulvarı, Üsküdar - İstanbul
Doğum Yeri - Doğum Tarihi: Üsküdar - Nisan 28
Saç Ve Göz Rengi: Kahve - Kahve
Boy - Kilo: 1.68 - ?
En Sevdiğim Ders : Boş Ders
Hobilerim: Çizim Yapmayı Severim(karakalem)
Fobilerim:Karanlık
İlgilendiğim Spor Dalı: Yüzme
İlgilendiğim Müzik Türü: Slow
Uğurum: Rukiye Diye Bi Kardeşim Var Onunla Aldığımız Kardeşlik Kolyem..
Gitmek İstediğim Yer: Paris- Fransa
Burcum:boğa
Kişilik Özelliklerim:Biras Trip Atmayı Seven,Asla Yalan Söylemeyen,Özür Dilemeyi büyüklük Gören,Beğenilmeyi Seven Ama Kendini Beğenmeyen,Biras Şımarık ama Yeri Geldiğinde Utanmayı Seven en yakın Arkadaşına Bile Güvenmeyen Bi insanım...
Sevdiğim Kişinin Özellikleri: SeviLmeye Değer Bir İnsan OLması..YAlan Sölemez,ArKandan Konusmaz,İçinde Ki dışındadır..

Annemle Babam Evlenmişler 4 Sene Çoçukları OlmamıŞ,Çok Üzülmüşler,Onun Üstüne Ben Dünyaya Gelmişim..El Üstünde tutulmuşum Ve Şımarık Yetiştirilmişim Aile Yapıma Göre Serbest Yetişmiş Bi kızım..
Ortaokuldan sonra Erkek Arkadaş dışında Tüm Kararlarımın Kendimin Almasına İzin Verilen Bi kızım ( Yaşım Küçük OLduğu İçin Ailem Erkek Arkadaşım Olmasına Karşı)
5 Yaşında Okul hayatın Başladım ana okulunda 2 sene okuduktan sonra 1 sınıfa başladım sınıfta okumayı bilen tek kişiydim ilk Ve orta Öğrenimimi Hep Başarılı Bi öğrenci olarar okudum 2 tane Üstün başarı belgem Ve onur Belgesi alarak Orta okulu Bitirdim..
Oks sınavından pek yüksek bir puan alamadm Doğrusu ama terccihlerimi Kendim yaptım Ailem halide edip adıvar lisesine gitmemi istiyordu ( evimize yakın diye),Ailem Kapalı bi aile Bende ileride kapanacağımı düşünerek orta okulda candan Bi arkadaşımın ablası İmam Hatip Lisesine gidiyordu Bize Çok Anlatıyordu Bizde Arkadaşımla beraber Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesini kazandık Ve kayıt Yaptırdık..Lise Başladık diye Kendimizi Birşey sanıp fazla Şımardık Ben yanlış Arkadaş Ortamlarına Girdim Okulu Hep Ekdim Derslere Katılmamızlık ettim 1. dönm Çok güzel gelen Karnem 2 dönem 5 zayfla Geldi ve Ailemi hayal kırıklığına uğrattım anadoludan düze gectim Ve daha sonra okulumu değiştirdi annem arkadaşlarım yüzünden Başka bi imam hatip lisesinde 2. sınıfa başladım Ve devam ettim.. şu anda lise 3 okuyorum çok başarılı değilim ama çokta tembel Değilim..kendi Yağımda kawruluyorm..
Eski arkadaş çevremden büyük zararlar aldım Kötü kötü şeyler yaptım Şimdi psikolojik yardım alıyrm..
Ailemi Ve Yaşamayı çok seviyorum..

Düşlerforum'u Özkan Sayesinde buldum.

Onun sayesinde tanıdım Sizi İçinizde Kin beslediğim Kimse Yoktur.
Kolay kolay güvenmem hatta hiç güvenmem.Düşler Forum u Sanal değil Reel görüyorum Ve Kendimi Yalansız anlatıyorum..

Burda Tanıdığım Ve gerçekten Sevdiğim Arkadaşlarım:

Ediz
Enis
Çikolatam
gökceeeemm
Cansum
hilal'im
Nazlım
akın'ım
Diesel Abim Semih..
Himes54
AnıL
Emre(namı diğer Takıntım )
Melih im cnm Kardesm

Kusenlerim Kasım(Kusen Değildir Benim İçin Kankadır Candır sırdaştır)samet abim ,kübram

Başta bunlar Olmak Üzere Hepinizi Çok Seviyorum..

Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim

:106::106::106:

Moderatör tarafında düzenlendi:
ne güzel tanıtmıssın canım kendini İnşAllah İstediğin gibi bir hayat yasarsın:106:

üsküdardan nefret ediyorum bu arada ya niye orda oturuyosun :D

ya süper tanıtmısınn senı tanımak guzeldi

dogum tarıhıne 28 nısan yazmısın ama hangı yıl oldugunu yazmamısın yoksa yazdında benmı goremedım kusura bakma :)

kendiNi süPeR tanıtMışsın caNımmmm:) seNi tanımak qüzeLdi iyi ki tanımıŞım seni :) we unutMa ben de seNi çok sewioRum biTanem bnm :)

kilom Biras fazla 58 :$ ondan yazmadım

Ya Semih ne büyüğü yaaa yaşlandırdınız beni hee... ölmeden mezara da koyarsınız... :D:D

desene büyük bir facia onlenmıs olduu :)

kılonda guzel ya 60 a kadar yolu var bunun hahaha

nese sohbete cevırmeyımm tkrar paylastıgın ıcın tskrlerr..a.s.b :)

aman bu da adminler gibi Başladı Sağol Kardeşim Senide Allah İncimize Bağışlasın.. Tekrar okuduğun için Saol bu arada Çok kilolu diilim şaka yaptım hıhh

:D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri