Caner Erkin'e opsiyon engeli

Im_Awesome

Kayıtlı Üye
Galatasaray CSKA Moskova ile Zico’nun gözden çıkardığı milli oyuncuyu kiralamak için anlaştı. Ancak Ruslar sarı-kırmızılı yönetimin istediği satın alma opsiyonunu vermeyi kabul etmeyince transferde imzalar atılamadı
Teknik Direktör Rijkaard’ın isteği doğrultusunda alternatif olacak bir sol bek arayan Galatasaray’ın CSKA Moskova’da forma giyen Caner Erkin’in transferinde opsiyon engeline takıldığı öğrenildi.

Bir yıllık kiralama karşılığında Rus ekibine 250 bin euro öneren sarı-kırmızılı yönetim olumlu yanıt alırken Caner’in satın alma opsiyonunu da istedi. Ancak Ruslar Manisaspor’dan iki sezon önce 4 milyon euro bonservis ödeyerek transfer ettikleri 21 yaşındaki Caner’in satın alma opsiyonunu vermeyi kabul etmedi.

Üç hafta önce Rubin Kazan maçında hocası Zico tarafından kenara alınırken “Yine mi ben!” diyerek tebessüm eden Caner Brezilyalı teknik adamdan hiç de beklemediği bir tepki almıştı. “Sen bana güldün“ diyerek genç oyuncuyu idmandan kovan ve kadro dışı bırakan Zico araya yönetimin girmesiyle yumuşamıştı.
Caner’i bir sezon kiralamak isteyen CSKA Moskova’nın sözleşmesi 2011’de bitecek olan sol kanat oyuncusunu 3-4 milyon euro bonservis karşılığında satmaya da sıcak baktığı ifade edildi.​

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri