Canım acıyor..

Umudumol

Bayan Üye
Buraya tam olarak ne yazacağımı bilmiyorum..Ya da nereden başlayacağımı..
İçim acıyor,canım yanıyor..Nedenini bilmiyorum.Tek bildiğim tonlarca kez üzüldüğüm,kırıldığım.Bazen kendimi tanıyamıyorum.Bağırıyorum sebepsiz yere.Bazen de oturup saatlerce ağlıyorum.Hayır,psikolojim bozuk değil.Sadece dayanamıyorum.Şimdi diyeceksiniz 'Annen baban yanında derdin ne ? ' biliyorum,haklısınız da..Ne yok biliyor musunuz ? Duygu. Duygusuzun tekiyim ben.O kadar yoruldum ki,hareketsiz yaşamak istiyorum ömrümün sonuna kadar..Ergen de değilim tamam mı :vala_02::vala_02: Sanırım :124af: benim için tek çıkış yolu müzik..

'Yanındayım.' diyecek bir kişi istiyorum.Bir kişi.Kim olursa olsun farketmez.Çok sey mi istiyorum ?

---> Canım acıyor..

Üzülmene hic gerek yok bence, cünkü herkesin basina gelmistir böyle seyler, dünyanin sonu degil ki ben eminim, sana 'yanindayim' diyen birisi cikacaktir yakinda. Sen yeterki iyi, mutlu olmaya calis. Bi kac yil sonra bu halini hatirlayip güleceksin. Eger bi erkek yüzünden böyleysen, amaan bosver sana erkek mi yok, takma kafana der, ve kacarim. :vala_02:

---> Canım acıyor..

şu ana kadar kimse kırılıpta kaldığı yerden eksiksiz başladığı görülmedi. insanız ve acılar bizim için. üzülme demek sadece ağızla olur ve kalbin seni dinlemez aslında. yaşadığın kırgınlıklar ne olduğu konusunda pek bir şey dememişsin ama unutma sen istemeden kimse senin canını yakamaz. bu yüzden her şeye önce kendinden başla sonra sorunlarına yönel. kendini çözmeyi başarırsan zaaflarını öğrenir ona göre önlem alır bir daha kırılmamayı sağlarsın. sadece kendine dön ve kendine zaman tanı :)

---> Canım acıyor..

Üzulme Bu hayatta senden onemli hicbise yok aslinda seni cok iyi anliyorum AMA hayirlisini istemek lazim elbet bi gun Allah karsina hakettigin birini cikartir SEN yeterki uzulme hicbi insan icin degmez canini sikmaya Bu hayatta insan nelere alismiyoki basta hazmedemiyosun AMA zamanla alisiyosun sikma canini gecicek Bu gunler

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri