Cash Flow - Sosyetenin P*çi

Intelligent

Kayıtlı Üye
ÇAĞDAŞ
Rüyalardan tuttum geldim seni kurtarmak için düşlerimin arasında kaybolup gitmişim yaşıyorum derken ben içten içe bitmişim dirilmişim 35. koğuşta idamımı beklemişim varoş yokuşunda seçilmişim ben bu hayat koşusunda durma,seni durdurmak isteyenler var vurma,vurduğun kadar sana zarar arar insanoğlu hep dengi dengini rengi rengini bulabilmek çok zor kafa yor,çaba göster kişiliktir gözler benim için sözden önemlidir özler alev aldı közler geçmişimin içinde zaman biçiminde derinlerde yol aldım bunaldım hayatımda çok yara aldım araladım kapıları karanlıkta parladım
NAKARAT
araladım çıkış kapısının içi yaraladım seni sosyetenin piçi dinle karar ver kendi seçimini öğreneceksin emeklinin geçimini [2]
VOLKAN
Dert,keder,çile her zaman bizimle diz dize burda hep biz bize siz önce durup durup bakın kendinize suç kusur aramayın kendinizce kimsede Tanrı hep bizimle isyan değil şükret haline herkes yalın herkes kusursuz kendince deme ben mutluyum,ben soyluyum,ben temiz huyluyum boşuna kendinle çok övünme bak bi dününe bak bi bugününe değişti mi?hayır dün neysen bugün öylesin aynısın,onu bırak sen de sen de bir insansın kusursuz hatasız insan olmaz hayattır bu yarın ne olacak belli olmaz yarınları kim garanti edebilir zaman durmaz herkes elbet göçüp gider bu dünyadan
NAKARAT
araladım çıkış kapısının içi yaraladım seni sosyetenin piçi dinle karar ver kendi seçimini öğreneceksin emeklinin geçimini [2]

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri