Cinlerin Evimi ?

Cin1

Kayıtlı Üye
Selamun Aleykum Arkadaşlar..

Biraz Önce Haberleri İzliyordum derken Esrarengiz Bir Olay vs diyor Derken Neyse.

Bir Ev Var evde olan eşyalar vs yanıyor, çocukların sınıflarında sorunlar vs.

derken biraz merak ettim aileye gördüklerim buna işaret geliyor.

şimdi size alt kısımda olan resim bu resimde bir şey gören varmı ?

h6wkk.jpg

Ne Görüyorsunuz resimde sizi etkileyen ne var ?

yanlış anlaşılmasın.

deli değilim.:3dth8:

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Cinlerin Evimi ?

Bakalım Kimler Neler Görecekler Ciddi Bir Durum Bu Gördüklerinizi Yazsanız Yeterli yada Hislerinizi.

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] abla :)
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] Hislerin kuvetlidir senin :)

---> Cinlerin Evimi ?

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

Kızın Masa Örtüsü Yanık.

Hissettiklerimi Burada Anlatmalı mıyım ? Bilemedim :s

---> Cinlerin Evimi ?

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] istersen tabiki ama anlatamayacığın bişi varsa var ama söyleyemiyorum de yeterli

ben anlarım :)

---> Cinlerin Evimi ?

Resmi defalarca inceledim.. Anlatmak istiyorum ama klavyem beni şaşırtıyor. Parmaklarım tuşlara gitmekte tereddütlü.. Zihnim ise bir yerde takılıp kalıyor.

Şöyle Söyleyebilirim .. Doğuştan Gelen Bir Sorun bu , kuşak atlaması yani.. Eşyalar durduk yere yanmıyor. Bu Kızla ilgili bir sorun .. Her ney ise kızın doğumuyla birlikte ortaya çıkmış.
Şöyle hissediyorum ailenin ilk çocukları erkek ve anne karnında ölmüş .. Uzun bir aradan sonra anne bir yerde bir şekilde kötü olaylar yaşıyor . Çocuk olsun diye uğraşılıyor farklı yollara başvuruluyor ve anne gebe kalıyor.. Uğraştıkları her ney ise aileyi rahat bırakmıyor.. Kızı kendilerine istiyorlar..

Tabi bunlar his . Doğru olma payı yok . Ancak kızdaki gariplik gözlerinden belli oluyor ..

Bilemiyorum [MENTION=155270]Cin[/MENTION]

---> Cinlerin Evimi ?

Aslında bu tür olaylarla fazla ilgilenmemeyi tercih ederim ablası, kendileriyle yakından ilgilendigimi zannedip benimle ilgilenmesinler diye ) o yüzden sadece bir kelime söylemek istiyorum...Sorun üstteki ufak kızda...Bakışlarından belli oluyor...Bana öyle geldi yani

---> Cinlerin Evimi ?

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] :) senin bana yakın olmanı çok isterdim.Arkadaş : )

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] cansın abla sen (f)

---> Cinlerin Evimi ?

Felak suresi okudum. Gözlerin de değişik bir bakış var.

---> Cinlerin Evimi ?

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] herşeyimi anlatırım ben :) ama buraya yazmak yanlış olur.
[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ablam :)
[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] evet kesinlikle. gözler ayna dır zaten yansıtır olanı biteni.

---> Cinlerin Evimi ?

ıcım bı tuhafoldu bendegozlerde bıse gordm gıbı ama bana kalsın :D neyse

---> Cinlerin Evimi ?

Anlıyorum :) tamamdır farklı yorumlarda gelir belki. fazla düşünüp yorulmayın yine

---> Cinlerin Evimi ?

Gözlerindeki donukluk gayet açıklıyor olayı Allah yardımcısı olsun ailenin...İşleri zor

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri