Claire Harrison - İlk Oyun / Beyaz Dizi (E-Kitap)

ashli

Bayan Üye
Claire Harrison - İlk Oyun / Beyaz Dizi

11r7ne1.jpg

Yazdığı ilk oyunun Broadway’de sergilenecek olması Angela’yı sevinçten çılgına çevirmişti. Ancak bütün bu karşı koymalarına rağmen Lee Cameron’ un oynayacağı kesinleşince, bu mutluluğu birden gölgeleniverdi. Angela bu ünlü ve çapkın sinema oyuncusunun tiyatrodan zerre kadar anlamadığını düşünüyordu. Üstelik genç adamın oyunu kendi bildiği gibi yorumlamaya kalkışması aralarında düşmanca bir ilişkinin doğmasını kaçınılmaz kılmıştı artık. Öte yandan Lee’ nin baş roldeki kadın sanatçıya karşı duyduğu yakın ilginin kendisini neden bu denli rahatsız ettiğini anlayamadı genç kız. Ama çok geçmeden bu sorusunun cevabını yine kendisi verecekti. Evet, Lee’ye aşık olmuştu. Aşkı ve oyunu için duyduğu kaygının ortasında kalakalan Angela’nın önünde azap dolu günler uzanıyordu artık.

http://uploading.com/files/98278ae7/ClaireHarrison-IlkOyun.pdf/

http://www.4shared.com/document/pGmJ-ikk/ClaireHarrison-IlkOyun.html?

alıntıdır

---> Claire Harrison - İlk Oyun / Beyaz Dizi (E-Kitap)

selam..formda geziniyorum...güzel.ama e kitap ile ilgili hiçbir linki ya açamıyorum ya da Telekom yasaklamış giriş yok.pdf şeklinde okuyabilmek için ne yapmalıyım....yardımcı olur musunuz..teşekkürler..

selam..formda geziniyorum...güzel.ama e kitap ile ilgili hiçbir linki ya açamıyorum ya da Telekom yasaklamış giriş yok.pdf şeklinde okuyabilmek için ne yapmalıyım....yardımcı olur musunuz..teşekkürler..
Aradığınız kitabın google'daki diğer indirme linkleride ölü malesef

DNS ayarınızı değiştirip ikinci linkten 4shared' den indirmeyi deneyebilirsiniz.

DNS değiştirmek için
telekom%C3%BCnikasyon-ileti%C5%9Fim-ba%C5%9Fkanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-yasa%C4%9F%C4%B1-kald%C4%B1rma.png

valla ne güzel yazmışsınız da ...ben de öyle kabılıyet yok...nasıl yapılır anlatırmısınız....beceriksizim ben..hiç anlamam ki...bu kitaplar ya da aradığım diğer yayınevi kitapları çıkmıyor...sıkıldım....yarın kitapçıya gideyim bari...hem çalışıp hem istediğin yere gidemiyorsun bu şekilde idare edeyim dedim ama....toplam da sadece 3 kitap okuyabildim... :YYYYYYYYYYYY14:

valla ne güzel yazmışsınız da ...ben de öyle kabılıyet yok...nasıl yapılır anlatırmısınız....beceriksizim ben..hiç anlamam ki...bu kitaplar ya da aradığım diğer yayınevi kitapları çıkmıyor...sıkıldım....yarın kitapçıya gideyim bari...hem çalışıp hem istediğin yere gidemiyorsun bu şekilde idare edeyim dedim ama....toplam da sadece 3 kitap okuyabildim...

ancak gönderdiğiniz resim açılmıyor ki DNS değiştirmek için

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri