Clash Of Clans Bedava 1200 taş

sensiz olmaz

Kayıtlı Üye
Clash Of Clans Bedava 1200 taş

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır, tam halini görmek için tıklayınız.
Evet arkadaşlar size clash of clansda 1200 yeşil elmas kazanmasını öğreteceğim anlatım bana aitdir ve bu bir hile değildir. Root Gerektirmez
Hadi başlayalım şimdi telefonu elinize alın ve google playden whaff adlı uygulamayı indirin

Uygulamayı açın orada size kullanımı hakkında bir kaç bilgi vericektir oraları geçin sağ üstte oturum aç'ı görüceksiniz oraya basın facebooktan giriş yapmanızı istiyecek girişinizi yapın sonra önünüze kod isteme kısımı gelicek oraya şu kodu yazın:
BF91937
Dikkat edin kodu 1 kere girme şansınız var eğer yanlış girerseniz başka bir hakkınız olmayacak.
Kodu girdikten sonra hesabınıza 0,30$ yatıcak orada programın içinde video izledikce para kazanıcaksınız sonra 10 $ dolara ulaşdıktan sonra google play kodu isteme kısmı var oraya giriceksiniz ve size bir kod vericek sonra normal olarak clash of clansa giriş yapıcaksınız hazine kısmından 1200 elmasa basıcaksınız kredi kartı veya kod kullanın kısımı var kod kullanın kısımına kodumuzu yapıştırıyoruz ve elmaslarımız geliyor
İyi Oyunlar.

Sansürlediğim kısım kodun yazdığı kısımdır.
Kan
ıt İstiyenler:Google play hediye kartı kısmına basınca 3 gün içerisinde hediye kodlarına kontrol et kısmına bu tarz kod gönderiyorlar
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır, tam halini görmek için tıklayınız.

---> Clash Of Clans Bedava 1200 taş

Abim oynuyor bunu resmen 50 milyon vermiş bu oyun için dicek laf bulamadım :D

---> Clash Of Clans Bedava 1200 taş

1,buçuk yıldır zevkle oynuyorum,40 Kişilik bir ekibiz :eda: 134 level th9 herşey full sadece duvar ve hero hariç...

Aynen bizimde watsapda grubumuz varr, whatsapp grubunun içinde profıl resminde sarışın kız varsa o benimm xD

iPhone 6 plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri