Çok önemli

zalim0773

Kayıtlı Üye
Millet birşey sorcam bizim sınıfın yoklama fişi kayboldu yada çalındı belli degil 1 kerede olmadı 3-4 kere olmuş öyle dediler disiplin kurulu başkanı sınıfın ifadesini aldı herkezin dedigine göre eger yapan ortaya çıkmazsa tüm sınıfa ya 1 gün uzaklaştırma yada kınama ceza verilecek millet yapıyo ama benim bizim başımız yancak bunun başka yolu yokmu m.e.b. na dilekçe yazsam birşey olurmu sicil e işleniir diyolar kınama haksız yere sicilimi ve ilerde olabilecek olaylara karşı temiz tutmak istiyorum hakkımız yokmu bundan kurtulmak için

---> Çok önemli

Bizim sınıftada oldu ben sınıf başkanı yardımcıydım o sıralar sonra ayrıldım saten sicilime işler diye çok korktum çünkü askeri lise sınavlarına girmeyi düşünüyorum sonra yoklama fişini alanı okul kameralarından buldular okuldan attılar eğer bulunamassa çok kötü şeyler olur.

---> Çok önemli

Kardeşim Olabilir Eğer Sana Ceza Verilirse Beni Dinlersen MEB'e Dilekçe Gönderirsin Senin Bir Suçun Yokki Kiminle Uğraşacaksın Kiminle Uğraşmayacaksın Dilekçe At MEB'e

---> Çok önemli

Değerli kardeşlerim bir abiniz olarak bende Matematik Fenciydim lisede bilirim

Sınıfın yoklama fişi kayboluyorsa bu olay ile ilgisi olmayan öğrencilere bir ceza verilmemesi gerekir

Sınıf başkanının belirli sorumlulukları vardır yoklama listesi fişi vs sahip olmalıdır bu ayrı bir konu

ancak tüm sınıfa ceza vermek bu mantık dışı ve verilsede haksızlık olur ve o cezayıda kimse kabul etmez , gider itiraz ederler Meb e olay dahada büyür

Misal olarak söylüyorum Örneğin Benim kardeşim olacak lisede ve başkasının yüzünden alakası olmayan bir sebebden ceza alacak böyle saçma bir şeyden dilekçeyi yazdğım gibi giderim Meb e

Bu nedenle tüm sınıfa ceza vermezler içiniz rahat olsun :)

Şimdi gelelim mebe dilekçe yazınca sicile işlenme olayına , öyle bir şeyde yok kardeşlerim , bir yere bir makama dilekçe verilidiğinde sicile işlense OoOOOoOoo :) hiç bir sıkıntı olmaz , yeterki olay ile alakanız olmasın

Son düzenleme:
---> Çok önemli

bişey olmaz bütün sınıfı veremzler ..eskidendi o işler şimdi sosyal paylaşım siteleri var :D
kimse rezil olmak istemez merak etme :D kapanır 1 haftaya bu konu :D

---> Çok önemli

kınama cezası uyarı mahıyetındedır sıcılıne ıslenmez korkmaa.. fısın kaybolmasındada sınıf baskanı ve yardımcısı sorumludur.

---> Çok önemli

Konu Doğru Bölüme Taşınmıştır

Bir Kişi İçin Bütün Sınıfı Yok Sayamazlar ki Bu Sicil Açısından Geleceğinizi Etkileyeceği İçin

Seni Haklı Yapar .. Baktın Veriyorlar Cezayı Git Mahkemeye ver okul idaresini ..

O Okulun Kameraları yok mu ?

Toplanın okul idaresini mahkemeye verin ..

Onlar sizi Sicilinize işlenecek yapmadığınız bir şey için korkutuyorlarsa Sizde Onları Mahkeme ile korkutun ..

---> Çok önemli

valla bizim okulda bir sınıfın defteri kaybolmuştu ama hiç bişe olmamıştı ne sınıftakilere nede çocuklara. öyle tüm sınıfa ceza kesmek kolay mı. blöf yapmışlar sınıfta bilen varsa soyler diye :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri