Çok utandım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Çok utandım

sizden sonra kiminle birlikte olduğunun ne önemi var ki? bunun karaktersizlikle ne ilgisi var? eğer illa biri suçlanacaksa ve ihanet eden varsa bu da sizin arkadaşınız,eski sevgiliniz değil..kaldı ki iki insan birlikte olmaya karar verdiyse, bu sadece onları ilgilendirir ve kimsenin kimseye hesap vermesi gerekmez...
son olarak,flörtü evlilik gibi yaşamamalı..eğer başarabilirseniz ilerde evliliğinizi flört tadında yaşayabilirsiniz...

---> Çok utandım

[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] aslında ikisi içinde ayrıldım :D sorun yok.

[MENTION=157694]kaff[/MENTION] nasıl ne ilgisi var. İkisi de arkamdan iş çeviriyor ve ortalıkta karaktersizlik yok öylemi?

Herkesin bi sorumluluğu vardır arkadaşım. Seninde en yakın arkadaşın kız arkadaşınla çıkarsa anlarsın neyin ne olduğunu.

---> Çok utandım

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] bencede düşman başına :)

[MENTION=160419]Queen2[/MENTION] :aa20:

---> Çok utandım

aslında yanlış olan sizin yaşadığınız bir olay hakkında benim yorum yapmamdı..herkes kendi doğrularını ve yanlışlarını kendi bildiğince yaşamak zorunda..o nedenle bundan sonra bu konuda yorum yapmayı doğru bulmuyorum..
saygılar... [MENTION=158910]HayaList[/MENTION]

---> Çok utandım

O kadar basit ve komik bir duruma düşmüşsün ki bunun sen bile farkında değilsin. Anlamadığım nokta şu; herife karaktersiz ******** diyorsun da dönüp kendine baktın mı? Sevmedim yok beğendiğim için çıktım diyorsun sen çok mu farklısın? Ne diye adamın duygularıyla oynuyorsun? Sizin gibi kızlar olduğu sürece aşk kavramı sadece basit,saçma sapan bir kavram olur. Aşkı,sevgiyi basitleştirdiniz. Çok pis sinirlendim

---> Çok utandım

eskiden erkekler bir kaç kızı idare ederdi, şimdi anlaşılan kızlar bir kaç erkeği idare ediyor.

pardon anladığımı yazdım.

toplum genelinde de bu yönde serzenişler oluyor.

---> Çok utandım

O kadar basit ve komik bir duruma düşmüşsün ki bunun sen bile farkında değilsin. Anlamadığım nokta şu; herife karaktersiz ******** diyorsun da dönüp kendine baktın mı? Sevmedim yok beğendiğim için çıktım diyorsun sen çok mu farklısın? Ne diye adamın duygularıyla oynuyorsun? Sizin gibi kızlar olduğu sürece aşk kavramı sadece basit,saçma sapan bir kavram olur. Aşkı,sevgiyi basitleştirdiniz. Çok pis sinirlendim

Kendimi ifade edemedim sanırım. Yaptığınız yorumlara bak ya.

Bi şans tanımak istedim ona ama onun bana karşı gram sevgisi yokmuş.

Gelmiş benim arkamdan iş çeviren insanı savunuyosunuz bana.

Bana karşı duygusu yokmuş ki , hem olmıycağını anlayıp ayrıldım zaten ben.

Lütfen yazdığın kelimelere dikkat et. Ben aşkıma o kadar sahip çıktım ki o çocuk hergün karşımda başka biriyle çıktığı halde ben 3 yıl boyunca onu sevmeye devam ettim.

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] konumu kilitlermisin kimsenin daha fazla beni sinirlendirmesini istemiyorum.

---> Çok utandım

Kendimi ifade edemedim sanırım. Yaptığınız yorumlara bak ya.

Bi şans tanımak istedim ona ama onun bana karşı gram sevgisi yokmuş.

Gelmiş benim arkamdan iş çeviren insanı savunuyosunuz bana.

Bana karşı duygusu yokmuş ki , hem olmıycağını anlayıp ayrıldım zaten ben.

Lütfen yazdığın kelimelere dikkat et. Ben aşkıma o kadar sahip çıktım ki o çocuk hergün karşımda başka biriyle çıktığı halde ben 3 yıl boyunca onu sevmeye devam ettim.

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] konumu kilitlermisin kimsenin daha fazla beni sinirlendirmesini istemiyorum.

Kendini nasıl ifade etmeyi düşünüyorsun kardeşim? Yazdıklarını tekrar okudum birini seviyordum yok efendim bir çocuk beni seviyormuş onunla çıktım ama sevmiyordum diyorsun. Bir insan sevmediği biriyle niye çıkar önce bana bunu söyle? Ulan madem sevmiyorsun ne diye adamla çıkıyorsun sevgili olup 1 hafta takılıyorsun? Kimi seviyorsan onunla ol kardeşim ne diye sevmediğin birine umut veriyorsun? Arkadaşın dediği gibi eskiden erkekler aynı anda 3-5 kızı idare ederdi şimdi değişti kızlar midesiz oldu. Senin gibiler yüzünden kime güveneceğimizi şaşırdık. Bu ne midesizlik. Sonra biri çıkar Size birşey yapar vay efendim erkekler şöyle böyle olur. Seni ve senin gibileri oldum olası anlamadım! ağzımı bozmayı çok isterdim ama forum ortamı malum.

---> Çok utandım

Uzatmayın Arkadaşlar Tamam.

Gençliktir Cahilliktir Yapılır

Doğru Değil Elbette

Ucuzda Kurtulmussun yani [MENTION=158910]HayaList[/MENTION]

---> Çok utandım

Kendini nasıl ifade etmeyi düşünüyorsun kardeşim? Yazdıklarını tekrar okudum birini seviyordum yok efendim bir çocuk beni seviyormuş onunla çıktım ama sevmiyordum diyorsun. Bir insan sevmediği biriyle niye çıkar önce bana bunu söyle? Ulan madem sevmiyorsun ne diye adamla çıkıyorsun sevgili olup 1 hafta takılıyorsun? Kimi seviyorsan onunla ol kardeşim ne diye sevmediğin birine umut veriyorsun? Arkadaşın dediği gibi eskiden erkekler aynı anda 3-5 kızı idare ederdi şimdi değişti kızlar midesiz oldu. Senin gibiler yüzünden kime güveneceğimizi şaşırdık. Bu ne midesizlik. Sonra biri çıkar Size birşey yapar vay efendim erkekler şöyle böyle olur. Seni ve senin gibileri oldum olası anlamadım! ağzımı bozmayı çok isterdim ama forum ortamı malum.

Sen kim oluyorsunda bana midesiz diyorsun. Ettiğin kelimelere dikkat et.

Benim kimseyi idare ettiğim yok. Allahtan bozmadın yani ağzını sağol.

Daha da cevap yazma lütfen.

---> Çok utandım

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] başkası olunca hakaret etti diye banlarsın şimdi niye yapmıyorsun semih.

Doğru olmadığını düşündüğüm için ayrıldım zaten bende.

---> Çok utandım

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] başkası olunca hakaret etti diye banlarsın şimdi niye yapmıyorsun semih.

Doğru olmadığını düşündüğüm için ayrıldım zaten bende.

:)

[MENTION=158910]HayaList[/MENTION]

Kimi Banlayacağımı Size Soracak Değilim

Benim Sinirlerimi Çıkartmayın

Gereksiz Yere Laf Sokupda Canımı Sıkma Benim Tamammı.

Konu Kilit!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri