Counter Strike Sohbet Bolümü

---> Counter Strike Sohbet Bolümü

hayatımda son 7 aydır oynadığım CS:GO hariç CS tarihim yok :D

hee tmm hey gidi heyy yaa cso online vardı ilk levell 60 idi sonra silindi hepsi dünya capında Counter Strike zombie oldu orda da levelim 45 te bıraktım sonra ne güzeldi yaa go yu merak etmiyorum degilim zaman yok gidip oynayaım

hee tmm hey gidi heyy yaa cso online vardı ilk levell 60 idi sonra silindi hepsi dünya capında Counter Strike zombie oldu orda da levelim 45 te bıraktım sonra ne güzeldi yaa go yu merak etmiyorum degilim zaman yok gidip oynayaım

GO çok iyi 1.6 ile falan yakından uzaktan alakası yok :D Diyorum ya o oyun kıtlığı olan dönemlerde bile eski CS'nin yüzüne bakmazdım :D

GO çok iyi 1.6 ile falan yakından uzaktan alakası yok :D Diyorum ya o oyun kıtlığı olan dönemlerde bile eski CS'nin yüzüne bakmazdım :D

eski cso online bir baska idi simdikilerde cok güzel tabi 1.6 oynamadım bir iki kere attım da sarmad beni go da cok güzel tek atıs kafadan vuracan hep :D

uzun zaman sonra tekrer cs:go oynamaya baladım. hala hile geliyor. zaten tam oynayamıyorum.

hile hissettiklerini raporla. hiç çekinme. gerçekten hile kullananlar ya maçı bırakıyorlar ya da maçtan çıkıyorlar.çok az bir kesim report etmene rağmen devam ediyor :3cy26:

+raund başları raporlarsan daha çok faydasını görürsün.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri