Datxy | Bu Mahluk Neyin Nesi?

Datxy

<-!|_{(*'SaNSaR SaLVo'*)}_|!->
Kayıtlı Üye
Arkamdan konuşanlar olur belki derler kim bu mahluk diye? Neden böyle kanlı paylaşımlarda bulunuyor diye? Şuanda gece 4:11 bu yazıyı yazarken içimde küçük bir kıpırtı var acaba gene o fotoğraflara baksammı diye. Arkadaşlar son 1 kaç aydır bu çeşit içeriklerle çok ilgilenmeye başladım! İnternette veya deep web'de aramadık yer bırakmayıp sizler için bilgi paylaşıyorum hergün ilk işim kahvaltımı edip bilgisayar başına oturup iğrenç fotoğraflara bakmak :) Bu bende artık alışkanlık gibi oldu ! Küçükken okulda veya evde bilerek elimi kolumu keser kanı izler nasıl bi duygu diye test ederdim şimdi ise bu hisler ile iç içeyim.

---> Datxy | Bu Mahluk Neyin Nesi?

Sen iyi degilsin bro bu bir gerçek .Bazen içine girdilerde seni bu foruma gönderdiler yönlendirdiler diye kendi kendime düşünüyorum ne bu kan sevdası böyle

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama pek normal görünmüyorsun kardes , Allah yardımcın olsun

Bazenleri kendimi tutamıyorum geçekten hani psikolojik bir rahatsızlık olabilir ama Kana aşığım gibi bir şey hergün bakmadan duramıyorum :/

Kardeş git tedavi gör o zaman bu durumun normal olmadığını kabul ediyorsun zaten yol yakınken dön bu sevdadan

Kaç yaşındasın ? :)
Sen böyle şeyleri seviyosan ben ilersini cidden düşünemiyorum , düşünmekte istemiyorum.

Amacım sizi yargılamak ve bu bir hastalık diye yüzünüze vurmak değil lakin; eğer bunun bir rahatsızlık olduğunun farkına iseniz çok geç olmadan tedavi almanız sizin için çok daha iyi olur.

Bu tip adrenalin seven insanlar tanıdım, seri katil araştırması yapan arkadaşlarım da oldu ancak bu kadar kan sevdalısı olmak ne derece normal seviyesinde bil-e-miyorum.

Siz kendiniz de söylüyorsunuz elimi kolumu kesiyordum meraktan diye; siz farkında olmasanız da bu durum size zarar veriyor.

Bu durumdan memnun olabilirsiniz, ancak ilerde bunun size zarar verebileceğini ve çok daha kötü durumlara yol açabileceğini de unutmayın derim.

Tadı güzel kanın değil mi? Farklı bi şekerimsi böyle sanki.

Benim şimdiye dek gördüklerimin hepsi dile şekerli geliyor. A ya da AB pozitifim sanırım A idi. Tadı tatlı biraz açıkçası. Belki kandaki şeker oranıyla ilgilidir. Sen de demiri yükseğe denk geldin herhâl.

aga bende geceleri bi bardak 0 rh+ icmeden uyuyamam . bak icine biraz süt karastır b cay kasıgı da bal üffff

Hak veriyorum. Deep web bu tarz konular için fazlasıyla dikkat çekici bir yer. Lakin senin durumun bu kadar kritik olmadığını düşünüyorum. Seninki merak olabilir veyahut anlatım tarzından kaynaklanabilir diye düşünüyorum. Deep web'de araştırma derken gördüğüm kadarıyla ( konularına baktım ) sadece deepweb ile ilgili forumlardan ve portallardan verileri çekip alıyorsun. Zamanla geçer bu tarz alışkanlıklar kardeşim, sen yine de çok kaptırma bence.

Takıldığın yerde de gel sor, deep web'de ki tuzaklara takılı kalma sakın. Arkasını alamazsın.

:39:

tedavi olmanı önermekten başka bir şey söyleyemeyeceğim. :||

--------------------------

yorumlara çok güldüm yalnız :) :3dtk4:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri