DeNiz gezmiş

deniz gezmiş yusuf aslan ve hüseyin inan bu insanlar tam bağımsız türkiye dedikleri için asıldılar. bu insanlar inandıkları için tehlike oldular kimilerinin gözünde ve tehlikeyi yok etmenin tek yoluydu idamlar.

bu üç karanfil değil sadece nice mahir çayanlar nice erdal erenler nice sinan korkmazlar asıldı kurşuna dizildi bu memlekette. onlar hem atatürkçü hem marksist hem leninist hem demokrattılar ama onlar herşeyden öte düntanın türkiyesinde onurlu birer "devrimci" idiler.

ruhlarını saygıyla anıyorum ve onların yolunda devrim andını içerek yürüyorum.

aynen kardeşim .. üLkede oLanlara ucunda ölüm olacağını biLe biLe baş kaldırdılar umuTLarı hep vardı ve darağacına çıktıklarında biLe yoLLarından dönmediLer öLüme sadece güLdüler çünkü ölüm elbet birgün gelicekti ve o gün gelmişti Türk Halk Kurtuluş Ordusunun Lideri DENİZ GEZMİŞ ,,ve arkadaşLarı devrim uğruna hayata gözlerini yumdu.ama devrimLeri ve bize bıraktıkLarı hep yaşayacak.ONLARIN YOLUNDA DEVRİM ANDINI İÇEREK YÜRÜYORUM.

aynen kardeşim .. üLkede oLanlara ucunda ölüm olacağını biLe biLe baş kaldırdılar umuTLarı hep vardı ve darağacına çıktıklarında biLe yoLLarından dönmediLer öLüme sadece güLdüler çünkü ölüm elbet birgün gelicekti ve o gün gelmişti Türk Halk Kurtuluş Ordusunun Lideri DENİZ GEZMİŞ ,,ve arkadaşLarı devrim uğruna hayata gözlerini yumdu.ama devrimLeri ve bize bıraktıkLarı hep yaşayacak.ONLARIN YOLUNDA DEVRİM ANDINI İÇEREK YÜRÜYORUM.

Sonsuz katılıyorum kardeşim;)

ßenim dogruLarım VatanımIN DogruLarıymış ki Cezasız kaLmamış ;) ßenim İCim rahat Herkezinde İci rahat OLsun bu Konuda .. ÜLkemiz Tam ßagımSız 2 - 3 Kişinin ÜLkeye Zarar vererek banka Soyarak adam vurarak adam Kacırarak ßişeyLer yapmasına gerek yok.. bagImsız bi Cumhuriyet`desiniz ÖzgürLügünüzün tadına bakın :)

Adamı deli etme şimdi laf etmek istemiyorum deli etme beni sen buna özgürlükmü diyorsun (lan) Amerikanın köpegi olmuş adamlara emanet etmedi bu cumhuriyeti Gazi Mustafa Kemal Atatürk sen buna özgürlük diyorsan git başka ülkeye adam akıllı özgürlügü olan tam bir hürriyeti olan bizim gibi amerikan ve emperyalist devletlerin kuklası olmayan bir ülkeye git.Eger Deniz Gezmiş suçluysa asılması gerekiyorsa bende suçluyum benide assınlar 30 kupona alınmadıki bu vatan 5kuruşa satılabilsin ozaman bende devrimciyim gelsinler assınlar....

nones,Çirkin_kız ve uAli sizlere söylüyorum.

Eger deniz gezmiş devrim yapmakta haksızsa neden rusya soguk savaş zamanında direk ilk olarak bogazları taktik nükleer silahla vurmayı düşündüler.Tabikide cevap belli Türkiyenin amerika tarafında olacagını yada amerikanın Türkiyeyi zorlayacagını biliyorlardıda ondan dolayı şimdi ilk önce tarih kitabını elinize alın biraz araştırma yapın soguk savaş ve Deniz Gezmişi anlayın hadi sizinle ugrasılmaz byss

Son düzenleme:
deniz gezmiş tamamiyle bir yemdi tıpkı pkk gibi tamamiyle bir kuklaydı hemde karsı çıktığı amerikanın kuklası

mesela sende bi kuklasın türklerdeki inanç kimsede yok bi seye inannırsa bi türk ölüm vız gelir biliolar ve simdi sizi kukla gibi istedikleri seye inandırıolar

Adamı deli etme şimdi laf etmek istemiyorum deli etme beni sen buna özgürlükmü diyorsun (lan) Amerikanın köpegi olmuş adamlara emanet etmedi bu cumhuriyeti Gazi Mustafa Kemal Atatürk sen buna özgürlük diyorsan git başka ülkeye adam akıllı özgürlügü olan tam bir hürriyeti olan bizim gibi amerikan ve emperyalist devletlerin kuklası olmayan bir ülkeye git.Eger Deniz Gezmiş suçluysa asılması gerekiyorsa bende suçluyum benide assınlar 30 kupona alınmadıki bu vatan 5kuruşa satılabilsin ozaman bende devrimciyim gelsinler assınlar....

nones,Çirkin_kız ve uAli sizlere söylüyorum.

Eger deniz gezmiş devrim yapmakta haksızsa neden rusya soguk savaş zamanında direk ilk olarak bogazları taktik nükleer silahla vurmayı düşündüler.Tabikide cevap belli Türkiyenin amerika tarafında olacagını yada amerikanın Türkiyeyi zorlayacagını biliyorlardıda ondan dolayı şimdi ilk önce tarih kitabını elinize alın biraz araştırma yapın soguk savaş ve Deniz Gezmişi anlayın hadi sizinle ugrasılmaz byss
vay be ne guzel acıklamısın
arastırma yap dıyene bak be
kendı cok sey bılıyor sankı
sen denız gezmısın ulkeye zararlarını soylesene bı onlardan hıc bahsetmıyorsun
adam banka soymus devlete karsı ayaklanmıs
bıldıgın vatan haini sıfatı yani :D
hey Allahım ne adamlar var

amerika dayanmış kapıya birileri ses çıkarınca hükümete emir veriliyo susturuyolar ergenekon fln da bunalrın işi değil mi deniz gezmiş giler gerekli bu ülkeyee

Arkadaşlar Deniz Gezmiş'i anlamayan soyguncu adam kaçırma gibi söylemlerde bulunan arkadaşlara tek bi sözüm var Atamızın Bursa Nutkunu okuyun Deniz sonuna kadar Atatürkçüydü ve yine onun yolundan ölüme gitti ne demiş Atamız Bursa Nutkunda

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, “Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır” demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır. Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, “Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir” diye düşünecek; ama hiçbir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, “demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek” Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haklı ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, “ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.” İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği![

yani her zaman devlet haklıdır yanlış yapmaz düşüncesi hatadır devleti korumamak hatadır devleti yönetenler it çakalsa her türlü eylem mübahdır.Deniz devlete karşı değil kendi başlarına devlet düzeni oluşturup ülkeyi ABD kucağına atanlara karşı savaşmıştır sokaktan dolma ağızlarla konuşmayın biraz okuyun araştırma yapın mantıklı olun

Saygılarımla...

Başka sözü olan varsa her türlü cevaba muhatabım

Son düzenleme:
deniz gezmiş özgurluk dedıgı ıcın bagımsız turkıye dedıgı ıcın asıldı ve bılmem haberınız varmı daragacına cıktıgında tabureye kendı vurdu ve can vermesı tam 25 dakıka surdu hakım karsısında o can verm eye kalkarken sıgara ıctı

Bana birileri kukla demiş(Sözüm meclisten dışarı).Şunu unutmasınlar asıl kuklalar kendileridir Deniz Gezmiş banka soymuştur evet adam öldürmüştür evet ama bunları yapmasaydı sesini kime duyuracaktı.Şunu unutmayın Deniz Gezmiş Tam Bağımsız Türkiye için çalışmış bir Vatanseverdir itirazı olanlar çıksın karşıma...!

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri