Dert ortagim mi desem?

---> Dert ortagim mi desem?

Canim sıkkın gunluk. Aliye haksizlik yapiyorum gibi... o herseyi benim ve kendisinin istedigi gibi aldi ben hic birseyi onun istedigi gibi alamadim. Gun yakasiyor daha yatak odasi bitmedi :(
Kendimi kotu hissediyorum.
Inş.biter ablam daha düğüne vakit var.Üzülme.

Kommmssummmmm

Nasil Gidiyor Dügün Hazirligii..

Hazirliklar bitti canim. Artik bayram ve dugun telasi bir araya geldi. Is guc kalabalik ev :) bunalimlardayim. Coluk cocuk kadin erkek. :) teyzemlerde gelecek. Birsuru misafirde gelecek oooo kacmak istiyorum. Ben kararimi verdim. Kinama kendim gitmeyecegim :) daver etmeselerde gitmesem.

En son kina hazirliklarinda kalmissim gunluk.

Kinada beni en cok uzen. Abimin uzulmedi ve yegenim hilal hasretin kina boyunca hem oynayip hem aglamasi oldu. Arkamda birakmak cok zor oldu. Sunu iyi anladimki. Insan kendi kinasinda ve dugununde eglenemiyor ayrilik oldugunu bildiginden. Bemde ablamlar gibi annemlerin yakininda olsaydim. Cok eglenirdidim.
Dugunde beni en cok uzen ise abim oldu. "Benim artik kimsem kalmadi" demesi cigerlerimi parcaladi. Canimi cok acitti. Dugun boyunca aliyi tehtit etmeyide birakmadi tabiiki. Kardesime iyi bak yoksa seni gelir bulurum diye. Nisandada tehtit etmisti. O aglamakli halim tam aglaayacak sonra kendisini zor tutmasi durup durup sarilmasi. Beni kahretti.dugum degil resmen iskence idi.
Sagolsun ali cok destek oldu. Eger o destek olmasaydi sevkatini esirgeseydi ben alsiamazdim. O gunleri atlatamazdim.
Kinada. Izmirden istanbula giderken bian yanimdan ayrilmadi agladigimda hep yanimdaydi. Teselli oldu bana.
Ve hala oyle. Canimin ici. Iyikim benim. Butin dertlerime ortak oluyor beni teselli ediyor yanimda oluyor.
Seni cok ama cok seviyorum askim. Kaynanamda cok iyi birisi. Sagolsun sıkıntiya sokmuyor beni.
Yoksa alismazdim. Ne yapardim bilemiyorum ama aklim fikrim hep annemle babamda.

Seni seviyorum omrum askim birtanem arkadasim sirdasim.
Basima gelen en guzel sey.

Ustteki arkadas genel bir konu zannetmis galiba. "Karalama defteri" gibi.

Ey gidi dunya... erzurum-izmir-hollanda-izmir-istanbul derken simdide hatayami gidecegiz acaba?
Esim hataya is basvurusunda bulundu ve cagrildi ama konusmaya gitmedi ve sirket 4 kez esimi aradi gorusmeye gel diyr ve sonunda gidiyor yarin gorusmeye. Is imkanlari gercektende cok guzel ve amir yardimcisi olarak baslayacak ise eger onlar ve esimde isterse. Sartlar cok guzel demir celik fabrikasi. Cv sinde cok iyi referans olacak baska bir is ararken.
Hakkimizdan hayirlisi olsun ama ben gitmeyi istiyorum.
Ama ali annesini birakip gidemiyor.
Ben ali ile yalniz ve basbasa kalmak istiyorum. Ali ise annesini dusunuyor yalniz kalacak annesi diye.

Neyse gunluk gorusuruz bi anda moralim bozuldu maalesef.

Uzun zaman oldu sana yazmalayi. Mutluyum ya ondandir.
Sana yazmamam demek mutluyum demek. Dert ortagimsin ya... derdim olmadi paylasacak ALLAHima sukurler olsun. Tek derdim abim annemle babamla uzmesin.

Sevgili gunluk. O sehir senin bu sehir benim gezip duruyorum.
Ucaklardanda artik odum patliyor. Hataya nasil gidecegim simdiden dusunuyorum.

Son seferimde ucak inerken bayagi korkuttu. Sadece beni degil butun yolculari korkuttu. Cok salladi. Bosluga dustu. Kalkti birdaha dustu. Inerken cok sallandi.
Otobuslede 12 saat 12 dakkaymis o yolda cekilezki 12 saat git git bitmez.

Yakimda kocama kavusacagim icin cok mutluyum. Sabirsizikla bekliyorum. Esyalarimi topluyorum simdi yavas yavas. Ne garip hic bir yardim edenim yok.
Tek basima yerlestirdim. Tek basima toparliyorum hagaydada rek basima yerlestirecegim.
Hep artik tekim galiba.

Neyse gunluk huzunlemdim yine.
Annemi babami simsiden ozledim bile. Keske onlarda hatayda olsalardi.

Yoo ben sevdim ama yazindan korkuyorum. Cok sicak oluyor diyorlar. [MENTION=164193]Derin42[/MENTION]

[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] nerelerdeydinki? Sana cok seslendim. Cok merak ettim. Herodotla bir kayboldun gittin.
:( sevmiyorum habersiz gitmeleri. Seni cok merak ettim.
Nerelerdeydin diye sormak istiyorum haddim olarak :) haddim olmayarak demiyorum cunku samimiyetine guveniyorum o yuzden.

Artik derdimi paylasmiyorum değil mi seninle?
Hersey cok güzel gidiyor ALLAHIMA hamd olsun.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri