DF gazetesi haftasonu spor eki 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yesil83

Bayan Üye
bu ilk spor gazetesi oldugundan milli takimlarla acilis yapmak istedim.

7c6bd4d9f34d4954491453ca5631e213.jpg

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] [MENTION=159020]Néppox[/MENTION] [MENTION=158866]SaMuRai[/MENTION] [MENTION=158737]Mjoy[/MENTION] [MENTION=152507]Stinko[/MENTION] [MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] [MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] [MENTION=151052]Ares45[/MENTION] [MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] [MENTION=24720]35bucuk[/MENTION] [MENTION=42739]karagümrük[/MENTION]

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION], [MENTION=158527]Puurple[/MENTION] [MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION], [MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] [MENTION=158910]HayaList[/MENTION] [MENTION=152433]Lahuti[/MENTION] [MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] [MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION] [MENTION=153980]Gözde'[/MENTION] [MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION] @`she
[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION]

Son düzenleme:
---> DF gazetesi haftasonu spor eki 1

Ooo güzel güzel :D Bunu duymak bile güzel :D

hayırlı uğurlu olsun :D

Ooo güzel güzel :D Bunu duymak bile güzel :D

niye yzu cevriyon ozaman:) bu simileyi casperda cok kullaniyor. sevmiyorum bu simileyi :) sanki begenmemis bir ifade gibi :)

güzel olmmuş canım :D

eyvALLAH arkadaslar.
milli oldugu icin heyecanli degil ama haftaya hafta sonu cekismeli birseyler olur artik :)

ne alaka kız :R bu biz ukalalara göre :R

Sonundaaa mıllı oldummm :D ehehehe tesekkurlerrr aplaaa hakann sukuree yakıstırmannn ayrııı bı hoss olmussss :D

+

Sonundaaa mıllı oldummm :D ehehehe tesekkurlerrr aplaaa hakann sukuree yakıstırmannn ayrııı bı hoss olmussss :D

+

Tsk. O taraftan baslamistim nikleri yerlestirmye. Spor diyince aklima gelen ilk uye sen oluyorsun. Acikcasi gelisi guzel yerlestirdim nikleri hatta yazdimda yukarda :)
Ilk aklima gelen oldugun ve ilk siraya hakan sukuru koymus olduklari icin ve sende gs oldugun icin guzzel bir tevafuk olmus :) ben bjk liyim ama en sevdigim futbolcuydu hakan Şükür

Voleybolda Takım Kaptanı benim Sanırım :R

Çok Severim Voleybol Oynamayı :R

Tsk. O taraftan baslamistim nikleri yerlestirmye. Spor diyince aklima gelen ilk uye sen oluyorsun. Acikcasi gelisi guzel yerlestirdim nikleri hatta yazdimda yukarda :)
Ilk aklima gelen oldugun ve ilk siraya hakan sukuru koymus olduklari icin ve sende gs oldugun icin guzzel bir tevafuk olmus :) ben bjk liyim ama en sevdigim futbolcuydu hakan Şükür

hehehe aynenn adamlıgı oyun bılgısı Hakan sukurruu kım sevmezz kı :D hehehhe tesekkurler tekrardan aplaa :D

hehehe aynenn adamlıgı oyun bılgısı Hakan sukurruu kım sevmezz kı :D hehehhe tesekkurler tekrardan aplaa :D

Rica ederim. Ama oyunundan cok kisiligini, karekterini, beyefendiligini seviyorum haka sukurden sonra bu konuda ertugrul geliyor :) ama suda bir gercek hakan sukur iyi oynayamadigi zamanlarda milli takimin uguruydu. Onsuz hic bir milli macin tadi tuzu yoktu :)

Enistemin adida hakan, anneme hep anne dua et diyip duriyor ve annemde herzaman ediyorum ALLAHin duasi olsun diyor. Ve kahvaltida yine anne dua et diyince annemede gina gekince sagkam dua etmek istedi herhalde, annem: ALLAHIM f... olma m.... dogma hakansukure dedigi an ben gulmeye basladim sonra herkes cakti :) enistemde, bana ettigin dualarim kime gittigi belli oldu dedi :) bama diye heo hakan sukure ettin dualari demi dedi :) cok gulduk. Annemde cok severdi. Dunya kupasima baktigimizda bazen cikar su hakan sukuru ya dedigimizde olaya annem el atiyordu: niye gol atarken iyiydi ne istiyoniz cocuktan gol atamadi diye bisefer hemen kullanip aticanizmi derdi :)

İşteee buu gercekkk taraftarrr :D heheheh saygılarrr anneyee :D

EyvaALLAH ama annem babamin takimini tutar fb yani :) bizim ailenin yarisi fb yarisi bjk gsli hic yok :) benim bir buyuk ablammis onuda abim cook kucukken cevirmis bjkli yapmis :) annem fbli ama oda hakan sukuru cok sever :)

Ellerine saglik ablam :) yine yüzümü güldürdün : *
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri